Skocz do zawartości

Wygiety telefon


Mydzia

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas korzystania z mojego telefonu Xiaomi Mi A1 zauważyłam, że jest odgięty korpus w z prawej strony w miejscu wyłącznika/włącznika.

Tak naprawdę nie wiem co się stało, że mój telefon jest teraz panoramiczny. Widziałam kilka przypadków wygięcia ekranu w telefonach i wiekszość to xiaomi. Czy te telefony mają jakąś wadę? Jeśli tak to jak oddam do serwisu mogą go za darmo wymienić/naprawić? Czy mogę dalej na nim siedzieć i nie obawiać się, że ekran wystrzeli czy coś? Czy mogę go ładować?

W moim przypadku też widać klej który łączy tylną obudowę z ekranem. Jak próbowałam raz docisnąć to ekran w tym miejscu szedł ta dół, a jak zabierałam palec to szedł w górę. A korpus jest chyba metalowy więc raczej nie powinno się odgiąć.

Najgorsze jest to, że go kupiłam ponad miesiąc temu.  

Obraz który załączyłam jest zrobiony tego samego dnia co zauważone wygięcie. Jeśli jest taka potrzeba to mogę wysłać trochę zdjęć z teraz.

Proszę Was. Pomóżcie. 

received_292436258201911.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się siada na telefonie, to nie ma się co dziwić, że się wygina i nie, nie tylko Xiaomi się wyginają... musiałabyś chyba mieć jakiegoś pancerniaka, aby się nie wyginał siadając na nim... Na przyszłość nie noś telefonu w tylnej kieszeni lub wyciągaj go z niej, gdy siadasz... Nikt Ci tego na gwarancji/rękojmi nie naprawi, bo usterka powstała z Twojej winy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nosiłam go w tylnej kieszeni. A jesli nawet to go wyciągałam przy siadaniu, bieganiu itp.

Gdy kiedyś miałam samsunga to tylna szklana obudowa i metalowy korpus był bardziej wytrzymały. Wtedy o niego bardzo nie dbałam jak teraz o tego Xiaomi. Naprawdę nie wiem co się stało, że jest panoramiczny. Byłam na wyjeździe gdy to się stało. Poszłam na śniadanie, wróciłam, używałam go i wtedy właśnie  to zauważyłam.

Po prostu gdy z niego korzystałam zobaczyłam, że trudno mi jest kliknąć w kejsie przycisk wyłączania/włączania. Zdjęłam i zobaczyłam, że odstaje korpus. Wcześniej wszystko dobrze było z ekranem. Teraz wygląda to o wiele lepiej i nie odstaje korpus tak mocno jak wcześniej, lecz Cały czas jest trochę panoramiczny i ekran prawdopodobnie też troszkę odstaje od reszty. 

Powoli wydaje się, że wraca do normy tylko boję się, że jak wyleje się na niego choć kropelka wody to może wpaść do środka i po telefonie.  

Jeśli można coś zrobić by tylko ekran nie odstawał od reszty to bym była wdzięczna gdyby ktoś mi wytłumaczył co mogę w moim wypadku zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś:

13 godzin temu, Mydzia napisał:

Czy mogę dalej na nim siedzieć

Zrozumiałem to, jako dosłowne "siedzieć", a nie "używać". Nie zmienia to jednak faktu, że tego Ci na gwarancji raczej nikt nie naprawi, bo takie wygięcia nie powstają same. Boisz się, to idź do serwisu. Być może wrzuciłaś go gdzieś do torebki, gdzie go do czegoś docisnęło, być może gdzieś go docisnęłaś do blatu przez kieszeń przez przypadek, różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś i ja powinnam inaczej napisać. Przepraszam.

"siedzieć" czyli używać. Czasami tak mowię. Na gwarancji mi bardzo nie zależy. Zależy mi na tym, aby coś zrobić z ekranem. Żeby go bardziej przykleić lub wymienić. Telefon może zostać panoramiczny. Może jest wygięty tylko o kilka stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...