Jump to content

Problem z Netflixem Mi Box 3

Recommended Posts

Witam

Posiadam Xiaomi Mi Box 3 czyli MDZ-16-AB  android 8.0.0  S/N: 13878/580328552

Netflix 6.2.2-2753 R 2018.1

Oglądałem sobie serial. Gdy włączyłem kolejny odcinek pojawił się błąd: "Mamy obecnie problem z odtworzeniem tego tytułu. Spróbuj ponownie później lub wybierz inny tytuł."  tvq-pm-100 (5.2.5).

Teraz niektóre materiały działają, a niektóre nie.

Pisałem ze wsparciem technicznym Netflixa i rozkładają ręce. Wygląda, że po ich stronie jest wszystko ok i problem leży w urządzeniu. Na kompie czy telefonie netflix dobrze mi działa.

Urządzenie uruchamiałem parę razy, czyściłem aplikację, chciałem zainstalować starsza wersję, ale się nie dało. Zmieniałem kable hdmi, podłączałem pod różne telewizory. Sprawdziłem programem DRMinfo  i wyszło, że  "Max HDCP level supported: na status "unprotected".

Telewizor Samsung LE46B650 wspiera HDCP

Przy zainstalowanej wersji na telefon działa poprawnie. Nie chcę się jednak męczyć z muszką. Wolę już wtedy z kompa odpalić.

Może ktoś mi pomóc?

Edited by maroD

Na LE40A656A1F mam HDCP-1.x w tym miejscu. Nie mam problemu z netflixem, ale oglądam na kodi. W netflixie na kodi jest taka opcja "Override HDCP status". Być może ona pomoże. Poza tym kodi wspiera auto framerate, apka netflixa nie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

@maroD Zaraz ci wszystko wrzucę.

1. Ustawienia > Menedżer plików > dodaj źródło: 

https://daviteusz.github.io/repo/

2. Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > repo > repository.castagnait-1.0.0.zip

3. Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z repozytorium > CastagnaIT Repository > Wtyczki wideo > Netflix

Zaloguj się, wejdź w ustawienia dodatku netflixa > Ustawienia wtyczki strumieniowej.. > Override HDCP status.

Ta wtyczka jest często aktualizowana.

Edited by Daviteusz
  • 2 months later...

Witam mam pytanie , dopiero zaczynam przygodę z Xiaomi MiBox 3 , wykupiłem sobie Netfix za 43 zł i jak włączam film na mojej Plazmie Panasonica własnie z Netfix pojawiają mi się czarne pasy na górze, mozna jakoś ustawić aby tych czarnych pasów w filmach nie było ?

9 minut temu, jacabad napisał:

nie wiem jak sie ich pozbyc.

A nie masz w telewizorze zmiany proporcji obrazu? Możesz się pozbyć jedynie przez wykadrowanie, lub zniekształcenie ( rozciągnięcie w pionie). Po prostu twoja stara plazma ma inne proporcje, dlatego wyświetla pełny obraz z pasami.

• 2 weeks later...

Witam.

Jak ktos ma problem z Netflix wersja AndroidTV kod bledu "tvq-pm-100 (5.2.5)" to zainstalujcie ta wersje

https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix-android-tv/netflix-android-tv-6-2-5-build-2789-release/

U mnie wszystkie filmy jak na razie działają bez błędu. Przypadkowo trafiłem bo ściągałem najróżniejsze wersje na myszkę/AndroidTV i testowałem.