Skocz do zawartości

Zakup Mi9 SE


ferris74

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chcę kupić ten telefonik i mam pytania. Czy zakup w necie z tzw "dystrybucji europejskiej" nie spowoduje jakiegoś problemu w działaniu? Jak z serwisem Xiaomi w przypadku takiego zakupu? Możecie polecić jakąś aukcję na allego, zależy mi żeby była sprzedaż ratalna. Nie chcę płacić w sklepie 1,5k skoro mogę zaoszczędzić kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się ma gwarancja producenta do realizacji jej w PL ? Czy telefon kupiony w Chinach muszę odesłać do chin czy mogę pójść z nim do MI store w Polsce? 

Waham się między Mi Mix 2s a Mi 9 SE, ktoś może używał obu i coś doradzi? Na papierze wychodzą podobnie pomimo że Mix starszy jest prawie o rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@matek143 dzisiaj był na Amazonie Galaxy S10e za 1922zł (płatność Revolutem). Trzy lata gwarancji. 

1500zł to dużo za mi9se.

Warto wziąć pod uwagę zakup z Warehouse (sprzedaje Amazon) czyli przedmioty po zwrotach. Mi9 se w b.dobrym stanie 331€ po uwzględnieniu różnicy w vat. Dwa lata gwarancji Amazon. Jednak to wciąż drogo.

Pozostałe Mi9se dostępne na Amazon sprzedają inni sprzedawcy. W takim przypadku najlepiej jak obsługa i wysyłka realizowana jest przez Amazon.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...