Skocz do zawartości

[APP] GCam MOD - Google Camera dla Mi 9T/Redmi K20


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolnione tempo nie działa na gcam, tryb 48mp działa po zainstalowaniu modułu w magisku. Filmowanie działa tylko w głównym aparacie, ogólnie lepiej działa w stockowej aplikacji, dopiero teraz w aplikacji gcam.onfire działa stabilizacja, ale wydaje mi się że nie tak dobrze jak w stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.03.2020 o 16:26, Alucard napisał:

Zwolnione tempo nie działa na gcam, tryb 48mp działa po zainstalowaniu modułu w magisku. Filmowanie działa tylko w głównym aparacie, ogólnie lepiej działa w stockowej aplikacji, dopiero teraz w aplikacji gcam.onfire działa stabilizacja, ale wydaje mi się że nie tak dobrze jak w stock.

Którego modułu?Nie na tam żadnego dla mi9t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burial na pewno obsługuje 48mp, będzie działać ale wiele jest komentarzy, że coś się psuje. Polecam grupę na telegramie dotyczącą fotografii na naszym telefonie(K20 photography powinno znaleźć). Teraz większość to jakieś rozmówki bez sensu, ale czasami zdarzają się dobre ustawienia i aplikacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 7.3 od urnyx05 ale na 7.2 było to samo, mianowicie w trybie "Aparat" czyli normalnym domyślnie podgląd mam 1.5x zoom coś jak w portrecie. Nie chodzi tutaj o regulację zooma którą można zmieniać lecz jakby "najniższą". Podczas robienia zdjęcia widzę powiększenie,a po zrobieniu zdjęcia go nie ma co bardzo mnie irytuje, że zdjęcie jest inne niż na podglądzie. Jest opcja żeby to jakoś wyłączyć? Problem jest przy proporcjach 16:9. natomiast 4:3 jest ok.

Edytowane przez Pablosek
Więcej szczegółów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablosek napisał:

Mam wersję 7.3 od urnyx05 ale na 7.2 było to samo, mianowicie w trybie "Aparat" czyli normalnym domyślnie podgląd mam 1.5x zoom coś jak w portrecie. Nie chodzi tutaj o regulację zooma którą można zmieniać lecz jakby "najniższą". Podczas robienia zdjęcia widzę powiększenie,a po zrobieniu zdjęcia go nie ma co bardzo mnie irytuje, że zdjęcie jest inne niż na podglądzie. Jest opcja żeby to jakoś wyłączyć? Problem jest przy proporcjach 16:9. natomiast 4:3 jest ok.

O to chodzi?

IMG_20200411_112557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, 90tomash napisał:

Panowie macie wersję urnyx ściągniętą ta ostatnia ? Jakieś konkretne ustawienia?

Wgrane ustawienia według tutorial nic innego nie zmieniałem.

Dziś panorama

 

2 minuty temu, juri napisał:

 

PANO_20200524_150519.vr.jpg

PANO_20200524_150519.vr.jpg

Edytowane przez juri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Prośba o wyjaśnienie instrukcji z głównego posta tego wątku.

 

"W menadżerze plików tworzymy folder /GCam/Configs7/ i wrzucamy wybrany przez nas plik konfiguracyjny. Po wrzuceniu uruchamiamy aplikację Gcam i klikamy dwa razy na ciemne pole obok przycisku robienia zdjęcia i wybieramy odpowiedni plik konfiguracyjny"

 

Odpowiedni, czyli jaki? Pod wskazanym linkiem w zakladce Xiaomi Mi 9T / Redmi K20  znajdują się 4 pliki konfiguracyjne. Który wybrać? Czym się one różnią?

    Megacam_V2.xml
    predefinito-v3.xml
    damm10-best-mi-9t-v4.xml
    GCam7_3_3lt0n.xml

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Gcam na moim Mi9lite. Instalowałem dwie wersje na których mi zależy, 7.2 i 7.3 obydwie stabilne, po włączeniu apki działa prawidłowo przez kilka sekund po czym laguje i na podglądzie animacja poklatkowa, program w tym czasie też nie reaguje. Po zastosowaniu ustawień również. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Balster89 napisał:

Witam. Mam problem z Gcam na moim Mi9lite. Instalowałem dwie wersje na których mi zależy, 7.2 i 7.3 obydwie stabilne, po włączeniu apki działa prawidłowo przez kilka sekund po czym laguje i na podglądzie animacja poklatkowa, program w tym czasie też nie reaguje. Po zastosowaniu ustawień również. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Jest w temacie mi 9 lite że narazie nie rozwiązania problemu. Wystarczy poszukać poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...