Skocz do zawartości

MIUI 9.6.27


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie problem z Gmailem występował w poprzedniej wersji miui. Wyczyściłem pamięć podręczna aplikacji Gmail i problem zniknął. Co prawda trzeba wszystko od początku, po takim zabiegu, ustawiać ale myślę że warto. Maile na wszystkie skrzynki przychodzą na bieżąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj uruchomiłem hotspot (Mi9) dl laptopa i w trakcie rozmowy całkowicie rozłącza połączenie WiFi z laptopem.

Dawno nie korzystałem z hotspota i nie wiem czy na poprzednich romach też tak było.

Na starym Mi6 na 100% nie miałem takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak sprawić żeby wywoływanie asystenta google działało przez komendę "ok google" na Xiaomi mi 9? Już próbowałem od nowa dodać model głosu, odinstalować i zainstalować na nowo, czyścić pamięć podręczną i dalej nie działa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak sprawić żeby wywoływanie asystenta google działało przez komendę "ok google" na Xiaomi mi 9? Już próbowałem od nowa dodać model głosu, odinstalować i zainstalować na nowo, czyścić pamięć podręczną i dalej nie działa.. 
U mnie podobnie.
Początkowo, jak został wprowadzony asystent, wszystko działało bezbłędnie. Teraz, po którejś aktualizacji z kolei Asystent działa losowo.
Raz komenda go wywoła a raz nie.

Ustawiłem kłódkę na asystencie i pomogło. Innego pomysłu nie mam - Mi Mix 2s

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po wipe.

Ważna informacja odnośnie 9.7.4.

W tym tygodniu nie zostanie puszczona aktualizacja OTA, wszyscy muszą pobrać aktualizację ręcznie.

Są pewne problemy przynajmniej na Mi Mix 2S i Mi8 u nas w zespole devów np. z scrollowaniem w ustawieniach czy wybudzeniem odciskiem palca, wiemy że takie zgłoszenia płyną też z zespołu China - dlatego na wszelki wypadek wskazane jest wykonanie kopii zapasowej przed instalacją 9.7.4 (które będzie jak zwykle dziś w nocy lub jutro)!!! Ja na Mi8SE nie mam takich problemów, ale zawsze coś może się zdarzyć. Nie na każdym urządzeniu mogą być podobne problemy, ale nie puszczamy OTA po prostu z ostrożności - chcemy, aby każdy zainstalował aktualizację świadomie i sprawdził, czy u niego są podobne problemy. Jak tak - wtedy przywrócić 9.6.27 z wykonanej uprzednio kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Orjon napisał:

Tylko po wipe.

Ważna informacja odnośnie 9.7.4.

W tym tygodniu nie zostanie puszczona aktualizacja OTA, wszyscy muszą pobrać aktualizację ręcznie.

Są pewne problemy przynajmniej na Mi Mix 2S i Mi8 u nas w zespole devów np. z scrollowaniem w ustawieniach czy wybudzeniem odciskiem palca, wiemy że takie zgłoszenia płyną też z zespołu China - dlatego na wszelki wypadek wskazane jest wykonanie kopii zapasowej przed instalacją 9.7.4 (które będzie jak zwykle dziś w nocy lub jutro)!!! Ja na Mi8SE nie mam takich problemów, ale zawsze coś może się zdarzyć. Nie na każdym urządzeniu mogą być podobne problemy, ale nie puszczamy OTA po prostu z ostrożności - chcemy, aby każdy zainstalował aktualizację świadomie i sprawdził, czy u niego są podobne problemy. Jak tak - wtedy przywrócić 9.6.27 z wykonanej uprzednio kopii.

Na mi9se nie występują ww. problemy na 9.7.4

Odcisk palca działa, menu też przewija się bezproblemowo. 

Jedynie górna belka nadal się wygasza jako pierwsza przy wygaszaniu ekranu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2019 o 08:14, Orjon napisał:

Tylko po wipe data, dalvik, cache. Możesz zostać na becie, możesz przejść na stable. Jak ci wygodniej.

Jak zostanę na miui beta to dla mojego RN6Pro będzie to ostatnia dostępna wersja. Przejdę na stable to są szanse na kolejne wydania?

Nie mogę się zdecydować. A może global? Ktoś rozwikłał już w praktyce ten dylemat?

Jest sobota, trochę czasu mogę poświęcić telefonowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...