Skocz do zawartości

MIUI 9.6.27


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
26 minut temu, 21nikooo21 napisał:

Działa komuś na tym sofcie wywoływanie głosowe google asystententa? Mi na xiaomi mi 9 nie działa mimo odinstalowania, zainstalowania raz jeszcze i ponownej konfiguracji rozpoznawania głosu.. Jest jakiś sposób żeby to działało? 

U mnie cały czas działa na Mi9se. Wywoływanie z każdego ekranu. Na zablokowanym nie działa, bo mam wyłączone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wybaczcie, ze moze nie do konca na tenat. Mam mi 9se z romem xiaomi eu 10.3.3 stable i moje pytanie brzmi czy Miui 9.6.27 jest nowsza? Po czym to poznac bo juz sie pogubilem, wiem, ze nie jest to wersja stable, ale chodzi mi bardziej o wersje.

 

Dziekuje za objasnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, styku napisał:

Mam pytanie, wybaczcie, ze moze nie do konca na tenat. Mam mi 9se z romem xiaomi eu 10.3.3 stable i moje pytanie brzmi czy Miui 9.6.27 jest nowsza? Po czym to poznac bo juz sie pogubilem, wiem, ze nie jest to wersja stable, ale chodzi mi bardziej o wersje.

 

Dziekuje za objasnienie.

Nowsza oczywiście jest 9.6.27, najnowsza beta nigdy nie będzie starsza od najnowszego stable (jest on zazwyczaj z 2 miesiące do tyłu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale czemu nie sa uzywane versje np 10.3.5 itp, wieksze od nizszego 10.3.3 stable skoro wersja jest nowsza? A numer wskazuje na to jakby byla starsza. Zwyczajnie sie pytam bo zastanawiam sie nad tym od jakiegos czasu. Juz wiecej nie zawracam i dziekuje za wyjasnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, styku napisał:

Okej, ale czemu nie sa uzywane versje np 10.3.5 itp, wieksze od nizszego 10.3.3 stable skoro wersja jest nowsza? A numer wskazuje na to jakby byla starsza. Zwyczajnie sie pytam bo zastanawiam sie nad tym od jakiegos czasu. Juz wiecej nie zawracam i dziekuje za wyjasnienie :)

Tutaj masz wyjaśnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numeracji dev jest numeracja rok.miesiąc.dzień - aktualizacje co tydzień.
W stable jest 10 (bo MIUI 10). Dalsze numerki wynikają z normalnego ciągu aktualizacji - mniejsze po kolejnej kropce np. 10.3.1.
Z tym, że w xiaomi.eu podbijamy wersję ogólną MIUI 10 by zaznaczyć wyraźnie, że ta wersja jest nowsza od MIUI Stable Xiaomi.eu.

Czyli 9.6.27 z racji tygodniowych wydań to MIUI 10 - seria 5 gdzie numerek tygodniowy to 9.6.27. W info o telefonie jest to napisane jako MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.6.27.
Dlaczego 5 obecnie? Ponieważ Xiaomi będzie zaraz wydawać MIUI 10.4, które będzie starsze od MIUI dev więc tu już przeskoczyliśmy do 10.5 bo za chwilę wyjdzie 10.4 stable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid jeżeli rozwiązujemy palące kwestie numerków rom-u, to czy tylko jak mam "problem" z nie działającym automatyczną zmianą motywu jasny/ciemny ze względu na porę dnia? Jest już po zmierzchu, a motyw nie zmienił się na czarny.

@Orjon może znasz przyczynę? Czy tylko u mnie taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, acocieto napisał:

@Acid jeżeli rozwiązujemy palące kwestie numerków rom-u, to czy tylko jak mam "problem" z nie działającym automatyczną zmianą motywu jasny/ciemny ze względu na porę dnia? Jest już po zmierzchu, a motyw nie zmienił się na czarny.

@Orjon może znasz przyczynę? Czy tylko u mnie taki problem.

Jaki telefon? Pełne wsparcie dla motywu i jego zmiany ma Pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michacy napisał:

Na MI8 zniknęły ikony powiadomień z górnego paska, które od jakiegoś czasu były wbudowane.
Celowy zabieg i trzeba wrócić do instalowania osobnej paczki?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Nie zniknęły :)Screenshot_2019-07-01-09-54-27-345_com.android.chrome.thumb.jpg.6cfca671b3f8e49472e5e4cf22ba5fba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 2zerozero7 napisał:

Czy wam też nie działa na mi 9 oo wygraniu tego roku system płatności zbliżeniowych przez Google Pay?

 

U mnie nie działają..

Wgrałem Magiska i też nic z tego.

Jestem o włos do powrotu na globala i ponownym zablokowaniu loadera...

Eeeech... :/

 

A do tego na tym romie bateria leci w oczach...

Na poprzednim było o niebo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drugi telefon mi mix 2s na globalizacji wgrany magisk,bateria zachowuje się normalnie ,weź wyczyść recovery powinno się uspokoić ,kiedyś jescio robiłem przez fastboot od nowa wszystko i też nie było problemow

Wysłane z mojego Oppo Reno przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spili napisał:

U mnie nie działają..

Wgrałem Magiska i też nic z tego.

Jaką masz kartę? Okazuje się,, że nie mogłem dodać kart. Wrzuciłem Magiska, zablokowałem usługi, CHMOD na 440 w TWRP i karty dodałem, ale... No właśnie, przy dodawaniu karty VISA, wyrzuciło mi komunikat nie o zrootowanym urządzeniu, a o braku obsługi karty przez Google Pay. Sprawdź, może to i Ciebie dotknęło. Dodam, że mam Visę w dawnym Raiffeisen, obecnie PNB Parribas.

Co do ROMu, to po raz któryś widzę ten sam bug. W appce Muzyka MIUI, w sekcji Korektor, w chwili zapisania własnych ustawień, panel jest czarny (motyw korektora) i tekst nazwy ustawienia też jest czarny. @Orjon, można by zmienić na białą czcionkę:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też walczyłem z aplikacją gpay i żeby zaczęły działać płatności zbliżeniowe. Udało mi się ominąć komunikat z informacją o zrotowany w urządzeniu. GPay dalej nie działało pojawią się komunikat że mój bank tego nie obsługuje. Dziś telefon do banku i okazuje się że mój bank nie wspiera aplikacji Gpay.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też walczyłem z aplikacją gpay i żeby zaczęły działać płatności zbliżeniowe. Udało mi się ominąć komunikat z informacją o zrotowany w urządzeniu. GPay dalej nie działało pojawią się komunikat że mój bank tego nie obsługuje. Dziś telefon do banku i okazuje się że mój bank nie wspiera aplikacji Gpay.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


To sprawdź czy możesz płacić zbliżeniowa poprzez apke banku.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Jaką masz kartę? Okazuje się,, że nie mogłem dodać kart. Wrzuciłem Magiska, zablokowałem usługi, CHMOD na 440 w TWRP i karty dodałem, ale... No właśnie, przy dodawaniu karty VISA, wyrzuciło mi komunikat nie o zrootowanym urządzeniu, a o braku obsługi karty przez Google Pay. Sprawdź, może to i Ciebie dotknęło. Dodam, że mam Visę w dawnym Raiffeisen, obecnie PNB Parribas.

Mam 2 Visy i 1 Mastercarda z mBanku. I Revoluta Mastercarda.

Na Mi6 wszystkie śmigały bez żadnego problemu.

A na Mi9 ani jedna nie przechodzi procedury dodawania karty. 

Przy każdej mam komunikat o zrootowanym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma wspólnego z co tygodniowa aktualizacją. Temat nowy wątek założcie od tego GP i Magiska.
To ma wspólnego z aktualizacją że po każdej aktualizacji nie tylko ja ale kilka innych osób zgłaszała że Google pay nie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, michalm83 napisał:

To ma wspólnego z aktualizacją że po każdej aktualizacji nie tylko ja ale kilka innych osób zgłaszała że Google pay nie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

I co tydzień trzeba o tym dyskutować w wątku głównym aktualizacji, zamiast omawiać sprawę w jednym, specjalnie do tego przeznaczonym? Słabe tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2019 o 09:59, Orjon napisał:

Ostatnia aktualizacja bety dla ........ HMNote6Pro

Czy zatem z najnowszej cotygodniowej 9.6.27 mogę uaktualnić z pomocą TWRP do najnowszej miui stable xiaomi.eu_multi_HMNote6Pro_V10.3.3.0.PEKMIXM_v10-9? 

Rozumiem, że nie powinno być problemów? Jakieś czyszczenia zalecane?

9.6.27 sprawuje się u mnie bez zastrzeżeń. Czy przejście na aktualne stable ma jakieś uzasadnienie? Czekać do nowszej wersji stable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mrosi napisał:

można by zmienić na białą czcionkę:

Podeślij zrzut :)

1 godzinę temu, figurel napisał:

Czy zatem z najnowszej cotygodniowej 9.6.27 mogę uaktualnić z pomocą TWRP do najnowszej miui stable xiaomi.eu_multi_HMNote6Pro_V10.3.3.0.PEKMIXM_v10-9? 

Rozumiem, że nie powinno być problemów? Jakieś czyszczenia zalecane?

Tylko po wipe data, dalvik, cache. Możesz zostać na becie, możesz przejść na stable. Jak ci wygodniej.

21 godzin temu, krainawilka napisał:

Jak to działa/jak włączyć? U siebie nie widzę żadnych zmian.

Z poziomu paska powiadomień (przełączników) tam gdzie jest przełącznik danych mobilnych powinieneś moc zmienić kartę. Chyba że dodali to tylko na Alfie, to nie ja dodawałem ten punkt changeloga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Z poziomu paska powiadomień (przełączników) tam gdzie jest przełącznik danych mobilnych powinieneś moc zmienić kartę. Chyba że dodali to tylko na Alfie, to nie ja dodawałem ten punkt changeloga :)

Ok, znalazłem. Dość sprytnie "schowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...