Skocz do zawartości

Xiaomi redmi 4 high edition - problem z wyświetlaczem


Vismerhill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych przy temperaturze około 30 stopni, poszedłem pobiegać z załączoną aplikacją Endomondo w telefonie, który miałem zawieszony na ramieniu w pokrowcu. Gdy kończyłem bieg i chciałem zobaczyć wyniki okazało się, że telefon się zaciął i nie dało rady odpalić ekranu. Po około 20 minutach gdy ostygł, wrócił do sprawności, ale od tego czasu przy włączeniu ekranu, zapala się na kilka sekund (wszystko działa jak należy) po czym gaśnie wyświetlacz (jest lekko podświetlony - mniej więcej koloru szarego, a jak się blokuje telefon, to czarny). Mimo, że ekran znika, to słychać że telefon działa, bo są dźwięki jak się losowo klika w ekran/ktoś pisze itd. Telefon postał cała noc z nadzieją, że jak się ostudzi i ewentualnie wyparuje wilgoć (nie ukrywam, że przy tych temperaturach spociłem się jak świnia, więc nie wykluczam, że mimo założonego pokrowca, trochę wilgoci mógł zaabsorbować), to wróci do poprzedniej żywotności - co niestety się nie stało. Dodam jeszcze, że jak wyświetlacz jest wyłączony np 2-3 h, to po odpaleniu działa jakieś 2 minuty, po czym jak zgaśnie, to co najwyżej odpala się znowu na 1-2 s, dopóki znowu nie postoi na blokadzie. W związku z powyższym mam do Was pytanie, jaka może być tego przyczyna i czy macie jakieś pomysły na tą usterkę? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...