Skocz do zawartości

Pilot Xiaomi Universal IR WiFi Remote Controller


quiet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuje zakup tego pilota. Czy ktoś go posiada? Mam kilka pytań:

- na jakim serwerze działa ten pilot? Zadziała na EU z regionem Polska?

- czy apka posiada jeszcze chińskie krzaki czy została już przetłumaczona? Gdzieś wyczytałem że działa tylko na chińskiej apce..

Ogólnie jak oceniacie tego pilota? U mnie ma posłużyć do sterowania klimą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

Ja właśnie wszedłem w posiadanie ww urządzenia i kompletnie utknąłem - nie mam pojęcia jak je skonfigurować bo oczywiście Mi Home apka nie posiada w ogóle sekcji "IR Remote" (czy jakoś tak - podpatrzyłem na YT jak ktoś pokazywał apkę) i nie rozpoznaje tego urządzenia :-/

Internety są małomówne co do możliwości odpalenia tego uniwersalnego pilota poza (jak mniemam) jedynie słusznymi Chinami. 

Czy ktoś posiada wiedzę jak obejść ograniczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, rezmus said:

zresetuj mu wifi, powinno go wykryc i normalnie dodac na regionie china. na innym nie bedzie dzialal, bo wymaga api, ktore sa tylko tam.

Udało się :)

Nie zauważyłem wcześniej, że istnieje możliwość zarejestrowanie się z polskim numerem telefonu u chińczyków. 

Dzięki za pomoc!

Teraz będzie zabawa z urządzeniami do sterowania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się nad zakupem IR Controllera od Xiaomi. Mam klika pytań, może ktoś posiada i będzie mi wstanie odpowiedzieć:

  • czy konfiguracja już jest po angielsku czy tylko po chińsku?
  • czy można sterować z głośnika google home mini i za pomocą komend obsługiwać m.in. telewizor i dekoder. Chodzi mi o pełną obsługę, żeby w zasadzie przestać używać pilotów.

Czytałem, ze sprzęt braodlinka jest wyraźnie lepszy, ale o tyle mi zależałoby na Xiaomi, że mógłbym sobie w sceny z innymi sprzętami połączyć, a jak kupie broadlinka to w ogóle go nie wykorzystam po za sterowanie głosowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...