Jump to content

Czas działania na baterii w Mi 9T/Redmi K20

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki żeby się czasem nie zesrali xD Jak miałem mi9t to 2 dni z tym i 2 dni bez tego na próbę korzystałem i było raczej jednakowo. Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

to zacznij aplikacje instalowac i uzwac to poprzy 5-6h bedzie 0%

Wyłączyć wszystko to nie sztuka. Pytam o normalne korzystanie Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Posted Images

Jakiś czas temu puściłem miflash na czysto. Bateria 4-5h na ekranie. Niczego ręcznie nie aktualizowaniem z apkmirror.

Dziś/wczoraj sklep Play zaktualizował : usługi operatora, Google Home i fb.

Bateria wróciła do normy.

Czyżby ktoś z tych aplikacji powodowała drenaż? Używałam Chrome około 2h, reszta + w międzyczasie prądożerne gry.

Screenshot_2020-09-19-12-58-06-881_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.d6b6086d0beddad460ebb8f929d18508.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Dalsze granie, a wynik ok.

Screenshot_2020-09-19-15-43-48-600_com.miui.securitycenter.jpg

• 1 month later...
  • 3 months later...

Czy komuś udało się znaleźć uniwersalny sposób na baterię? po zainstalowaniu stable od miuipolska mam użycie System Android na poziomie 30%, bateria trzyma beznadziejnie. Na rozwojowej było ok. Już mnie to po prostu irytuje bo próbowałem wszystkiego co się dało...

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 12.04.2021 o 08:47, Bikier napisał:

Pojawiła się aktualizacja panelu sterowania i statystyki pokazuje z więcej niż 24godz.

1618208748247.jpg

Wykres został poprawiony, ale w rankingu dalej pokazuje błędnie. Dzisiaj rano miałem wskazany czas pracy ekranu ponad 3h,a teraz kiedy od naładowania minęło ponad 24h, to pokazuje 2,5h SOT, więc dalej nie jest to miarodajne. 

witam czy ma ktoś problem z drenażem baterii ? ostatnio u mnie zaczęło bardzo spadać ale dzisiaj to tragedia od 7 do 10 zjadło 50% ... telefon kilka razy podniesiony by sprawdzić co się dzieje w necie. Zastanawiam sie nad full wipe bo raczej sama bateria jeszcze tak nie siadła :/