Zenderable

Czas działania na baterii w Mi 9T/Redmi K20

Recommended Posts

Cześć,

tutaj chwalimy się naszym SOT itd. ;) u mnie telefon będzie jutro, więc dam znać jak u mnie.

K20 udało się osiągnąć 7,5h na czasu działania na ekranie.

Edit.

póki co jest tak:

65392305_612959345857601_2165586698929438720_n.thumb.png.0af423f26d447f085609f1b1bcb7dfd1.png

Edit.

Screenshot_2019-07-01-17-03-56-433_com.gsamlabs_bbm.thumb.png.1cead106a0872ceeed07078f6ab663b1.png

Wy to fajnie macie, u mnie jak telefon leży w domu to 30% baterii sygnał je, bo mam tylko 2G i telefon szuka lepszego :wacko:

@ZIOLOISO

To co za problem zmieniać sobie na tylko 2G? Polecam apkę 2G-3G OnOff. Co prawda nie ma jej w sklepie play, ale można pobrać plik apk i dodać sobie widget na pulpit. 

[mention=44237]ZIOLOISO[/mention]

To co za problem zmieniać sobie na tylko 2G? Polecam apkę 2G-3G OnOff. Co prawda nie ma jej w sklepie play, ale można pobrać plik apk i dodać sobie widget na pulpit. 

Szukałem ich sporo, ale żadna nie przenosi mnie prosto gdzie wybieram tylko trzeba klikać kilka razy.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

@ZIOLOISO

W tym 2G-3G OnOff (apk z neta) przenosi Cię do ustawień karty SIM a potem wystarczy kliknąć preferowany tryb sieci i wybrać LTE/3G/2G. Łącznie 3 kliknięcia, wliczając w to kliknięcie na widget. 

Edited by cincin27

@ZIOLOISO
W tym 2G-3G OnOff (apk z neta) przenosi Cię do ustawień karty SIM a potem wystarczy kliknąć preferowany tryb sieci i wybrać LTE/3G/2G. Łącznie 3 kliknięcia, wliczając w to kliknięcie na widget. 
No u mnie dokładnie 4 jest, myślałem że uda się w dwóch.

5 godzin temu, cincin27 napisał:

@ZIOLOISO

Czyli robi dokładnie to samo, co dłuższe przytrzymanie na włączniku transmisji danych?.... :)

Czyli robi dokładnie to samo, co dłuższe przytrzymanie na włączniku transmisji danych?....
Heh, tego nie wiedziałem, ale szkoda, że nie wali prosto do wyboru rodzaju sieci.

@Antyhaker

Nie. Przytrzymując długo na włącznik transmisji danych przenosi Cię do okna Karty SIM i sieci komórkowe. Tamtym skrótem przenosi Cię do ustawień konkretnej karty SIM.

@ZIOLOISO

Znalazłem aplikację 4G LTE Switcher (no ads) tylko nie wiem czy będzie działać na Androidzie Pie. Przenosi do ukrytych ustawień sieci. Da się tam ustawić preferowany tryb sieci tylko trzeba wcześniej sprawdzić, który typ sieci z tych ustawień odpowiada trybowi preferuj 2G/3G/4G. U mnie na Redmi Note 4 jest to GSM only / TD-SCDMA/UMTS / LTE/TD-SCDMA/UMTS

30 minut temu, cincin27 napisał:

@Antyhaker

Nie. Przytrzymując długo na włącznik transmisji danych przenosi Cię do okna Karty SIM i sieci komórkowe. Tamtym skrótem przenosi Cię do ustawień konkretnej karty SIM.

@ZIOLOISO

Znalazłem aplikację 4G LTE Switcher (no ads) tylko nie wiem czy będzie działać na Androidzie Pie. Przenosi do ukrytych ustawień sieci. Da się tam ustawić preferowany tryb sieci tylko trzeba wcześniej sprawdzić, który typ sieci z tych ustawień odpowiada trybowi preferuj 2G/3G/4G. U mnie na Redmi Note 4 jest to GSM only / TD-SCDMA/UMTS / LTE/TD-SCDMA/UMTS

1. Jeden klik więcej, szał :)

2. Jak ukrytych, jak to masz normalnie w ustawieniach?

@Antyhaker

1. 3 kroki mniej: nie trzeba rozsuwać belki, przytrzymywać długo na ikonce i to jedno okno mniej.

2. Pokaż mi jak przejść do tych ustawień z menu.

No u mnie na Pie nie specjalnie dobrze działa ta apka, bo nie mam opcji tej co na adku w tej apce. Na 2g only tylko działa.

@Antyhaker
1. 3 kroki mniej: nie trzeba rozsuwać belki, przytrzymywać długo na ikonce i to jedno okno mniej.
2. Pokaż mi jak przejść do tych ustawień z menu.
A w zamian - wysuniecie szuflady, przesunięcie i odszukanie aplikacji, kliknięcie ikony. Jak pisałem wcześniej - szał :) szukanie dziury w całym i tyle.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

@Antyhaker

W zamian kliknięcie w widget na pulpicie a samo kliknięcie wliczyłem już w ten proces.

Czekam wciąż aż pokażesz mi jak wejść do tych ustawień z wyborem np. LTE/TD-SCDMA/UMTS.

[mention=10517]Antyhaker[/mention]
W zamian kliknięcie w widget na pulpicie a samo kliknięcie wliczyłem już w ten proces.
Czekam wciąż aż pokażesz mi jak wejść do tych ustawień z wyborem np. LTE/TD-SCDMA/UMTS.
Wejdź w te ustawienia karty SIM, o których tak namiętnie piszesz

@Antyhaker

Tam jest jedna opcja do wyboru typu sieci, którą opisałem z wykorzystaniem aplikacji 2G-3G OnOff.

Czekam aż pokażesz mi jak przejść do tych ustawień z poziomu menu

IMG_20190704_155902.jpg

Edited by cincin27

[mention=10517]Antyhaker[/mention]
Tam jest jedna opcja do wyboru typu sieci, którą opisałem z wykorzystaniem aplikacji 2G-3G OnOff.

W sensie jest dokładnie to, co jest niezbędne, a Tobie i tak coś nie pasuje - dobrze rozumiem?

Dnia 4.07.2019 o 15:59, cincin27 napisał:

W opcjach wybierasz o Systemie. Potem klikasz kilka razy na pamięć wewnętrzna i to okienko się pokazuje. Alternatywnie wpisujesz w dialerze  *#*#4636#*#*

Pomogłem?

1 godzinę temu, KuChar napisał:

W opcjach wybierasz o Systemie. Potem klikasz kilka razy na pamięć wewnętrzna i to okienko się pokazuje. Alternatywnie wpisujesz w dialerze  *#*#4636#*#*

Pomogłem?

No, czyli są domyślnie ukryte. 

Dnia 4.07.2019 o 09:12, ZIOLOISO napisał:

myślałem że uda się w dwóch.

W domu wyłączaj transmisję danych, zostaw wifi. Dwa kroki.

W domu wyłączaj transmisję danych, zostaw wifi. Dwa kroki.
No tak, ale zasięgu dalej 4G będzie szukał.

Na wyłączonych danych mobilnych?

Tylko połączenia i sms przez gsm, reszta po wifi.

Tak widzę to po tym, że jak nie przełączę tylko na 2G to zasięgu nie może znaleźć telefon i bateria leci.

*#*#4636#*#* przełącz na lte/cdma/umts auto prl(napisz co miałeś ustawione). Zostanie na stałe lub do restartu. Nie powinien już szukać. W opcjach programisty wyłącz "dane mobilne zawsze włączone", w lokalizacji wyłącz skanowanie.

Czemu nie zmienisz operatora na "lepszy zasięg"?

@ZIOLOISO

Edited by dzidexx

7 minut temu, dzidexx napisał:

Czemu nie zmienisz operatora na "lepszy zasięg"?

Żeby to się jeszcze tak dało, szczególnie jak ktoś mieszka na wsi czy w małej miejscowości.

No mi też coś żre baterie na ostatnim global stable. 15% zjada android, a powinno być w granicach 6-8

Dnia 1.07.2019 o 23:50, matt_berninger napisał:

Nie mam screenów ale bateria jest na prawdę ogień, u mnie 4-5h sot przy 50%!

to zacznij aplikacje instalowac i uzwac to poprzy 5-6h bedzie 0%

• Like 1

@wyzwolenia

Używam dużo aplikacji (w tym Snapchat, Instagram, Facebook, Messenger, Telegram) i dopiero przy 7h mam 0%. ;) W pierwszym poście nawet zrzut ekranu wysyłałem.

Screenshot_2019-07-01-17-05-01-855_com.miui.securitycenter.png

Dnia 29.07.2019 o 22:34, Zenderable napisał:

@wyzwolenia

Używam dużo aplikacji (w tym Snapchat, Instagram, Facebook, Messenger, Telegram) i dopiero przy 7h mam 0%. ;) W pierwszym poście nawet zrzut ekranu wysyłałem.

Zagraj chwile w wymagajaca gre to bedziesz mial 4h

Do 7h SOT dochodzilem raptem przy kilku -teraz mam kilkanasicie i 4-5 SOT - grajac moze z 20 min

Spodziewałem się czegoś lepszego po baterii poki co. Jest jednak lepiej niż na mi8se ale tylko minimalnie. Może na becie jak odblokuje w piątek bootloader będzie lepiej.

Spodziewałem się 2 dni zabawy, 8-9h sot