Skocz do zawartości

Szkło/folia ochronna dla Mi 9T/Redmi K20


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przewertowałem temat i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Kilka lat temu, jak korzystałem z Xiaomi całkiem popularne było 3MK, ale nie wiem jak teraz sobie radzi. Chciałbym żeby akcesorium nie zmieniało odwzorowania kolorów i czytnik w ekranie dobrze działał. Co możecie polecić, najlepiej z polskiego sklepu na dzień dzisiejszy? Na Allegro można znaleźć takie cuda, które po naklejeniu nadają się wyłącznie do kosza.
Chyba najlepsze szkło. Nic nie odstaje. Bomble mogą się pokazać ale po 24h znikają. Cena wysoka :( ale coś za coś ed72de9b3a96d8b593888c3b6b08bb92.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszecie o tym, że Nillkin XD CP+MAX, to najlepsze szkło....Niestety ono kosztuje mniej więcej 50zł, a przecież istnieje tańsza alternatywa aż o 20zł...Chodzi o Mocolo TG+ 3D. Szkło idealnie pokrywa cały telefon, posiada klej na całej powierzchni i dodatkowo po przyklejeniu nie zmniejsza skuteczności działania czytnika linii papilarnych. To są ogromne plusy, natomiast minusem jest to, że przy klejeniu tego szkła trzeba uważać...Ono jest bardzo mocno przyklejone do papieru z którego się je odkleja, nie można dotknąć wewnętrznej części szkła...po prostu odrywamy jednostajnie, ale bardzo mocno trzymając je za boki...Ma się wrażenie jakby miało prawie pęknąć. Przykleiłem (z racji pracy) kilkadziesiąt szkieł, a tu nie było łatwo. Dodatkowo po dokładnym przyklejeniu pozostało mimo wszystko z 10 pęcherzyków powietrza. Ważne, aby nie odklejać szkła, tylko odczekać z 15 godzin...Po nocy 9 pęcherzy zniknęło. Zatem polecam, ale dla...mających wprawę  i cierpliwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cointreau napisał:

Piszecie o tym, że Nillkin XD CP+MAX, to najlepsze szkło....Niestety ono kosztuje mniej więcej 50zł, a przecież istnieje tańsza alternatywa aż o 20zł...Chodzi o Mocolo TG+ 3D. Szkło idealnie pokrywa cały telefon, posiada klej na całej powierzchni i dodatkowo po przyklejeniu nie zmniejsza skuteczności działania czytnika linii papilarnych. To są ogromne plusy, natomiast minusem jest to, że przy klejeniu tego szkła trzeba uważać...Ono jest bardzo mocno przyklejone do papieru z którego się je odkleja, nie można dotknąć wewnętrznej części szkła...po prostu odrywamy jednostajnie, ale bardzo mocno trzymając je za boki...Ma się wrażenie jakby miało prawie pęknąć. Przykleiłem (z racji pracy) kilkadziesiąt szkieł, a tu nie było łatwo. Dodatkowo po dokładnym przyklejeniu pozostało mimo wszystko z 10 pęcherzyków powietrza. Ważne, aby nie odklejać szkła, tylko odczekać z 15 godzin...Po nocy 9 pęcherzy zniknęło. Zatem polecam, ale dla...mających wprawę  i cierpliwość.

 

Szkło na kleju? Toż to dramat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a które z poniższych szkieł marki Nillkin będzie najlepsze.

1. Nillkin Amazing H+ PRO 

2.  NILLKIN CP+ PRO

3. Nillkin XD CP+ MAX

Cena nie gra roli dla mnie liczy się bezpieczeństwo :) (dziecko w domu)

Edytowane przez Tocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a które z poniższych szkieł marki Nillkin będzie najlepsze.
1. Nillkin Amazing H+ PRO 
2.  NILLKIN CP+ PRO
3. Nillkin XD CP+ MAX
Cena nie gra roli dla mnie liczy się bezpieczeństwo  (dziecko w domu)
Dla mnie Nillkin XD CP+ MAX. Zawsze możesz podróżować, to zawsze dasz znać jakie szkło lepsze ;)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, GiPSem napisał:

Dla mnie Nillkin XD CP+ MAX. Zawsze możesz podróżować, to zawsze dasz znać jakie szkło lepsze ;)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

a czy jesteś w stanie podać różnice bo opis tych szkieł na stronie producenta jest prawie, że podobny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jesteś w stanie podać różnice bo opis tych szkieł na stronie producenta jest prawie, że podobny

Ja zamawiałem zawsze z ali, to pierwsze szkło z allegro które mogę polecić. Pierwsze szkło z Nillk

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

a czy jesteś w stanie podać różnice bo opis tych szkieł na stronie producenta jest prawie, że podobny
Jak jesteś finansowo usytuowany to możesz próbować wszystkich z Nillk. Tylko daj opinie na forum ;D

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GiPSem napisał:

Ja zamawiałem zawsze z ali, to pierwsze szkło z allegro które mogę polecić. Pierwsze szkło z Nillk

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Jak jesteś finansowo usytuowany to możesz próbować wszystkich z Nillk. Tylko daj opinie na forum ;D

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

nie przesadzajmy, :) chętnie bym kupił tańszą jak bym znalazł dobrą alternatywę.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.03.2020 o 22:08, GiPSem napisał:

Chyba najlepsze szkło. Nic nie odstaje. Bomble mogą się pokazać ale po 24h znikają. Cena wysoka :( ale coś za coś ed72de9b3a96d8b593888c3b6b08bb92.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie masz problemu z dotykiem i etui/pokrowcem z tym szklem?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Postanowiłem pochwalić się fajnym szkiełkiem. MyScreen Lite Edge. Cena pomiędzy 20-30zł. Bardzo fajnie spasowane, bardzo dobra warstwa oleofobowa oraz poślizg pod palcem. W zestawie dostajemy płyn, którym wypełniamy puste przestrzenie przy krawędziach. Czytnik i czujnik działa (ale musiałem na nowo wskanować odcisk palca) Nie wiem jeszcze  jak będzie się zachowywać po dłuższym użytkowaniu, natomiast pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zdecydowałem się na 3mk FlexibleGlass (nie MAX) i jestem bardzo zadowolony, fakt nie jest na cały ekran po milimetrze brakuje po bokach ale to nie wersja MAX, ale dotyk działa super tak jak i czytnik lini papilanych

Edytowane przez heban
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wygląda na ten moment kwestia doboru odpowiedniego szkła? Czy ktoś z was znalazł coś godnego polecenia? Zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy Nillkin Xd cp+MAX a 3mk Hardglass Max ale z tego co widzę to albo ludzie nie potrafią zakładać szkieł (rozbieżne opinie) ale proces produkcyjny i powtarzalność wyników obu firm kuleje. Brat ma w Mi9 hardglass max z pokrowcem od XUNDD i wygląda to kapitalnie. Niestety Mi9T to inny telefon i nie chcę kupować w ciemno. Wszelkie FlexibleGlass odpadają, nie chcę za parę miesięcy zmieniać szkła bo będzie porysowane od samego patrzenia. Ktoś coś? Szczególnie z tą obudową? http://www.china-go.eu/pl/item/XUNDD-Shockproof-Phone-case-For-XiaoMi-Redmi-K20Pro-Mi9T-Pro-Note-8-Protective-Case-For-Redmi/33042457812.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda na ten moment kwestia doboru odpowiedniego szkła? Czy ktoś z was znalazł coś godnego polecenia? Zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy Nillkin Xd cp+MAX a 3mk Hardglass Max ale z tego co widzę to albo ludzie nie potrafią zakładać szkieł (rozbieżne opinie) ale proces produkcyjny i powtarzalność wyników obu firm kuleje. Brat ma w Mi9 hardglass max z pokrowcem od XUNDD i wygląda to kapitalnie. Niestety Mi9T to inny telefon i nie chcę kupować w ciemno. Wszelkie FlexibleGlass odpadają, nie chcę za parę miesięcy zmieniać szkła bo będzie porysowane od samego patrzenia. Ktoś coś? Szczególnie z tą obudową? http://www.china-go.eu/pl/item/XUNDD-Shockproof-Phone-case-For-XiaoMi-Redmi-K20Pro-Mi9T-Pro-Note-8-Protective-Case-For-Redmi/33042457812.html
Ja poszedłem w XD co+max i nie żałuję. Dwa upadki za mną i ekran cały. Zamawiam jeszcze raz

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GiPSem napisał:

Ja poszedłem w XD co+max i nie żałuję. Dwa upadki za mną i ekran cały. Zamawiam jeszcze raz emoji14.png

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jak wygląda kwestia przylegania szkła przy brzegach do ekranu? Jak oceniasz trudność instalacji szkła, wrzucisz w wolnej chwili jakieś foto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia przylegania szkła przy brzegach do ekranu? Jak oceniasz trudność instalacji szkła, wrzucisz w wolnej chwili jakieś foto? 
1. 4.5/5
2. 1.5/5
3. Jak będę miał dostęp to podeślę

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak wygląda kwestia przylegania szkła przy brzegach do ekranu? Jak oceniasz trudność instalacji szkła, wrzucisz w wolnej chwili jakieś foto? 

Sory za jakość. Nowo naklejone. Stare już upadki ma za sobą. Jest cholernie ciężko prawidłowo nałożyć, ale za to możesz sobie poprawiać jak Ci źle się przyklei. Pęcherzyki powietrza się pojawią i znikną po jakimś czasie, chyba że paproch wejdzie to już nie zniknie. Ogólnie na razie najlepsze szkoła. Cena przeraża, ale co zrobisz, coś za coś. 6eed871e5a6764d3171eeac06fa7a3c1.jpgbad6b66ee98f591977742cf689b1f584.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

1. 4.5/5

2. 1.5/5

3. Jak będę miał dostęp to podeślę

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

I palcuje się jak każde szkło, tu niema reguły

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

Tu masz w lepszej jakości

IMG_20200730_133751.jpg

 

IMG_20200730_133742.jpg

 

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=64748]GiPSem[/mention] Troszkę ciężko stwierdzić po zdjęciach, szkło w wersji MAX kradnie powierzchnię ekranu jak 3mk czy jest to w pewnym stopniu naprawione?
"w pewnym stopniu naprawione"

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...