Skocz do zawartości

Szkło/folia ochronna dla Mi 9T/Redmi K20


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszedł mi polecany przez wielu hydrożel i tak... Na końcach wciąż odstaje i "brzydko" wygląda, dokładnie jak szkło. Trochę bąbli jest, no ale zobaczymy, bo ponoć w ciągu 24h znikną. Reakcja na dotyk i działanie czytnika faktycznie lepsze niż na szkle. Ślizg palca również satysfakcjonujący. Zobaczymy jak się sprawdzi w dłuższej perspektywie.

 

Dostałem chłam.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi polecany przez wielu hydrożel i tak... Na końcach wciąż odstaje i "brzydko" wygląda, dokładnie jak szkło. Trochę bąbli jest, no ale zobaczymy, bo ponoć w ciągu 24h znikną. Reakcja na dotyk i działanie czytnika faktycznie lepsze niż na szkle. Ślizg palca również satysfakcjonujący. Zobaczymy jak się sprawdzi w dłuższej perspektywie.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 
Skoro odstaje to nie jest hydrogel. To masz plastikowa folię mniej więcej czy tak jakby cienką błonkę której już ponownie nie założysz?

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Voltron napisał:
Skoro odstaje to nie jest hydrogel. To masz plastikowa folię mniej więcej czy tak jakby cienką błonkę której już ponownie nie założysz?

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Uwielbiam te tanie cuda :) No to jeszcze raz. To ma być jak guma, ta? Jakiś godny zaufania i w miarę tani link?

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

52 minuty temu, WEXEL napisał:
Też mi się tak wydaje, że to nie hydrożel albo została zostawiona wierzchnia folia zabezpieczająca którą trzeba oderwać tak jak w tym filmiku z aukcji: https://pl.aliexpress.com/item/33052699592.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.43345c0fRNg8uM

To cudo z 9T Pro będzie pasować do mojego, nie? Ta aukcja jest już sprawdzona, czy znów folię dostanę? :P

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cudo z 9T Pro będzie pasować do mojego, nie? Plus jest już sprawdzone, czy znów folię dostanę?

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam 2 na zbyciu, podałbym link do aukcji ale się skończyła

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Voltron napisał:

2$ chyba

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Kurde, u chińczyka tanio i jak zwykle pewnie, a na allegro jak zwykle jak w lesie ... W ogóle patrzyłem wcześniej na komentarze do produktu i one raczej sugerowały, że ta "folia" się naciąga właśnie jak guma (hydrożel), ale moja sztuka nieszczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u chińczyka tanio i jak zwykle pewnie, a na allegro jak zwykle jak w lesie ... W ogóle patrzyłem wcześniej na komentarze do produktu i one raczej sugerowały, że ta "folia" się naciąga właśnie jak guma (hydrożel), ale moja sztuka nieszczególnie.
Też kupiłem z allegro pseudo hydrożel na mi9t i okazało się że to dziadowska folia. Nie chciało mi się bawić w odsyłanie, tak samo szkło na obiektyw do op7 pro okazało się folia... Mocolo uv z allegro za 50zl gorsze od szkła z Aliexpress uv za 1$... Nigdy więcej nic nie kupię na allegro.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Voltron napisał:

Też kupiłem z allegro pseudo hydrożel na mi9t i okazało się że to dziadowska folia. Nie chciało mi się bawić w odsyłanie, tak samo szkło na obiektyw do op7 pro okazało się folia... Mocolo uv z allegro za 50zl gorsze od szkła z Aliexpress uv za 1$... Nigdy więcej nic nie kupię na allegro.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ja już dawno na allegro nie kupowałem, ale liczył się dla mnie czas - żenada. Biorę jak zwykle z alie i tyle. Swoje odczekam, ale jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a co kupuje na allegro to ściema jakaś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno na allegro nie kupowałem, ale liczył się dla mnie czas - żenada. Biorę jak zwykle z alie i tyle. Swoje odczekam, ale jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a co kupuje na allegro to ściema jakaś.
Bo Janusze z allegro biorą najgorszy shit i potem sprzedają z marzą 500%

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Voltron napisał:

Bo Janusze z allegro biorą najgorszy shit i potem sprzedają z marzą 500%

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Oczywista oczywistość. Zaorałem się na własne życzenie z braku czasu :P

EDIT. Mógłbyś zerknąć, czy tamten sprzedawca nie sprzedaje znów tego - aż boję się teraz cokolwiek zamówić :O

Dnia 10.09.2019 o 21:26, barman1234 napisał:

Przyszedł mi ten chłam - to nie jest hydrożel, tylko zwykła folia :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi ten chłam - to nie jest hydrożel, tylko zwykła folia
US $1.43 37%OFF | Miękkie hydrożelowe folia ochronna na ekran Xiao mi mi 9 t pro 9 t mi 9 se mi 9 t mi 9 t szkło hartowane dla Xiao mi mi 9x cc9 cc9e A3 mi A3
https://s.click.aliexpress.com/e/oeZ3JGak

To powinien być właściwy hydrogel. Poszukaj czegoś 1$ droższego z narzędziem do prostego założenia - plastik do wkładania w usbc i pozycjonujesz za pomocą tego hydrogel i nie ma szans krzywo założyć.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Voltron napisał:

US $1.43 37%OFF | Miękkie hydrożelowe folia ochronna na ekran Xiao mi mi 9 t pro 9 t mi 9 se mi 9 t mi 9 t szkło hartowane dla Xiao mi mi 9x cc9 cc9e A3 mi A3
https://s.click.aliexpress.com/e/oeZ3JGak

To powinien być właściwy hydrogel. Poszukaj czegoś 1$ droższego z narzędziem do prostego założenia - plastik do wkładania w usbc i pozycjonujesz za pomocą tego hydrogel i nie ma szans krzywo założyć.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Nie ma linku + nie rozumiem fragmentu z plastikiem do wkładanie USB-C :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi ten chłam - to nie jest hydrożel, tylko zwykła folia
Może sprzedawcy brakło już hydrożelu i zaczął wysyłać zwykła folie? Jak wyglądała folia jak przyszła? Przy aplikacji miałeś 3 odklejane kawałki z czego pierwszy był na środku i pozycjonował folie? Resztę od środka rozprowadzało się załączona "raklą"?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Voltron napisał:

Po pracy wrzucę fotkę jak to wygląda. W międzyczasie możesz sobie poszukać na YT

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Oh, myślałem, że to jakiś błąd :)

 

EDIT. Już znalazłem, faktycznie fajna sprawa :)

8 minut temu, barman1234 napisał:

Może sprzedawcy brakło już hydrożelu i zaczął wysyłać zwykła folie? Jak wyglądała folia jak przyszła? Przy aplikacji miałeś 3 odklejane kawałki z czego pierwszy był na środku i pozycjonował folie? Resztę od środka rozprowadzało się załączona "raklą"?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak - "zabrakło" i zaczął wysyłać chłam? Ahh ta cebulandia :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barman1234 napisał:

No nie zdziwił bym się jak by tak było...

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

No nic. Już ogarnąłem to po naklejeniu, więc nawet nie odeślę - poszła ocena (pewnie i tak będzie to mieć w nosie) i zamówię coś z alie.

 

Ma ktoś jakiś pewny link do alie na ten hydrożel?

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem flexbile glass lite od 3mk. Bardzo wygodne i proste zakładanie. Folii nie widać po założeniu. Jedynie ślizg palca nie ten na gołym ekranie.

Mam też zamówiony hydrożel z ali. Bardzo się sprawdzał np. w pixelu ale dopóki 3mk się nie porysuje nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem sobie na allegro czarne etui i wraz z nim było szkło hartowane, więc założyłem owe szkło, ale no .........źle to wygląda po prostu. Odstaje na bokach, odcisk palca słabo reaguje, dla mnie nieakceptowalne.

Wraz z etui przyszła też folia hydrożelowa. Zdjąłem szkło, wyczyściłem ekran i założyłem hydrożel. Folię hydrożelową zakładałem pierwszy raz w życiu, to i bąbelków było sporo, ale.......ku mojej uciesze po około 3 godzinach wszystkie zniknęły a ekran wygląda jakby nie miał żadnej folii - super. Nie było konieczności ponownego dodawania odcisku, czytnik działa tak jak bez folii - rewelacja. Także ja polecam na Mi 9T folię hydrożelową, jest prawie niewidoczna, zapewne przed rozbiciem nie uchroni ekranu, ale przed porysowaniem powinna dać radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=6964]amapi3d[/mention] Podeślesz zdjęcie jak wygląda 3mk Flexible Glass na telefonie? Szukam właśnie 3mk albo hydrogel do ochrony ekranu.  
[mention=25858]Voltron[/mention] Masz może jakieś zdjęcie jak wygląda Twój hydrogel na telefonie? 
Nie mam już mi9t. Ale nie będzie go widać, tak wygląda. To taka cienka błonka.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic. Już ogarnąłem to po naklejeniu, więc nawet nie odeślę - poszła ocena (pewnie i tak będzie to mieć w nosie) i zamówię coś z alie.
 
Ma ktoś jakiś pewny link do alie na ten hydrożel?

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 
Tym niebieskim plastikiem pozycjonujesz hydrogel. Sa 3 cycki które wkładasz w 3 otwory w hydrogelu, składasz połówki i wkładasz w USB. Wtedy na pewno równo założysz8c14cb19aa7a603650d48b864beb7cf2.jpg

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym niebieskim plastikiem pozycjonujesz hydrogel. Sa 3 cycki które wkładasz w 3 otwory w hydrogelu, składasz połówki i wkładasz w USB. Wtedy na pewno równo założysz

 

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Widziałem już na YT, ale dzięki default_smile.png

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, amapi3d napisał:

Flexbile glass 3MK

 

received_2243234489119376.jpeg

received_477310432821420.jpeg

to jest szkło 0.16 mm (lite za 30 zł) czy 0.3 mm (50zl)? chcę mieć pewność bo na zdjęciu wygląda na bardzo cienkie, wręcz wygląda jak 0.16mm :) aktualnie mam folie hydrogel za 9 zł z allegro i chcę to zdjąć jak najszybciej się da, ze względu na zniekształcenie wyświetlanego obrazu, mocnego palcowania oraz słabego ślizgu palca.  

mi9t.jpg

Edytowane przez H33t
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2019 o 16:08, H33t napisał:

to jest szkło 0.16 mm (lite za 30 zł) czy 0.3 mm (50zl)? chcę mieć pewność bo na zdjęciu wygląda na bardzo cienkie, wręcz wygląda jak 0.16mm :) aktualnie mam folie hydrogel za 9 zł z allegro i chcę to zdjąć jak najszybciej się da, ze względu na zniekształcenie wyświetlanego obrazu, mocnego palcowania oraz słabego ślizgu palca.  

Mam wersję lite

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Nakleiłem wczoraj szkło Imak Glass - Pro

IMG_20190929_123420.thumb.jpg.5f5880d7680e4a1bcce470367db65619.jpgIMG_20190929_123359.thumb.jpg.03ca031fca04b050b0eb372d00ece74d.jpgIMG_20190929_123349.thumb.jpg.0e052aa1355dfedd4fa31e54dbd22e02.jpg

Porażka. Mimo czarnych ramek na obrzeżach nie doklejone i dociskanie nic nie da. Poza tym palcuje się niemiłosiernie. Jakby jechać po ekranie palcami po jedzeniu chipsów :-D.

Ślizg palca po ekranie nieznacznie gorszy niż po "gołym" szkle.

IMG_20190929_101605.thumb.jpg.d1b72428be51fba5efa01c69ba84024d.jpgIMG_20190929_101619.thumb.jpg.5a6106ec57d8d2efc00ba3250f0ccd33.jpgIMG_20190929_101646.thumb.jpg.1546b0408bd10373dd91a3cba7e68f10.jpgIMG_20190929_101657.thumb.jpg.b9ca02bde158bac680da3ffd9e1b5bf0.jpgIMG_20190929_101713.thumb.jpg.1b6d9026bdb8265699bff015df9d2957.jpgIMG_20190929_101723.thumb.jpg.da75ddc5204bd4ed3b99ca2d301bf9fb.jpg

 

 

Dnia 18.09.2019 o 22:36, Voltron napisał:

Tym niebieskim plastikiem pozycjonujesz hydrogel. Sa 3 cycki które wkładasz w 3 otwory w hydrogelu, składasz połówki i wkładasz w USB. Wtedy na pewno równo założysz
 

@Voltron Gdzie kupiłeś hydrogel z plastikiem do pozycjonowania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...