Sign in to follow this  
Konrad1978

Co to jest ,,Druga przestrzeń" (Xiaomi Redmi 5)?

Recommended Posts

Ktoś mi może wyt5łumaczyć co to jest ta ,,Druga przestrzeń" - do czego służy i z czym to się je?

Gdy klikam na Ustawienia to przewijam to mam właśnie coś takiego:

5cb0922f823a9ef6med.jpg

Gdy klikam na ,,Druga przestrzeń'' to mi się pojawia coś takiego:

af6801e56ccb5110med.jpg

Naprawdę nie wiem do czego ta ,,Druga przestrzeń'' służy i co to jest?

Tworzysz drugi telefon w swoim. Logując się hasłem ustawiasz 2 hasła, albo 2 palce. I w zależności od tego którym się logujesz to pokazuje się taki.  Jeden możesz mieć np domowy a drugi w pracy. Albo na jednym mieć dla żony czyste konto bez niczego podejrzanego a na drugim (ukrytym) wszystkie kochanki i aplikacje nie do końca pochwalane. To takie przykłady.  Każdy może mieć inną tapetę, ustawiania dźwięku itd, aplikacje mogą być skonfigurowane innaczej. Działają właśnie jak 2 telefony w jednym. 

Mój syn to znalazł, i mi pokazywał telefon bez gier, bez bzdur przez długi czas aż się nie wydało że cały śmietnik zrobił na drugim profilu  :D

Eleganckie dla kogoś z rozdwojeniem jaźni :)

Edited by frrancuz

No ale gdy mam 1 kartę SIM to mimo ustawienia tej ,,Drugiej przestrzeni'' oba ,,telefony'' (ten Twoim przykładzie prywatny i służbowy) mają ofc TEN SAM NUMER TELEFONU? 

Sprawdź. Używam tylko 1 karty, nie mam jak. Może da się w opcjach sim włączyć i wyłączyć jedna w zależności od profilu