Skocz do zawartości

Ładowanie mi 9


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Zastanawiam się co wybrać do ładowania  mi 9 w aucie i w pracy . W domu mam fabryczna ładowarkę USB a na usbc która była w opakowaniu . 

 A więc w co wziasc do auta ( ładowarka i kabel )

Ładowarka z wyjściem USB A i kabel USB A na usbc , czy 

Ładowarka z wyjściem usbc i kabel usbc na usbc . 

Natomiast do pracy potrzebuje tylko kabel i też nie wiem usba na usbc , czy usbc na usbc ( tu będzie telefon podpięty do kompa którymś wbudowane porty szybkiego ładowania na usba i usbc .

Głównie zależy mi na tym aby jak najszybciej naładować maszynę . Co myślicie które rozwiązanie macie lub planujecie mieć, lub które polecacie . ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 
Zastanawiam się co wybrać do ładowania  mi 9 w aucie i w pracy . W domu mam fabryczna ładowarkę USB a na usbc która była w opakowaniu . 
 A więc w co wziasc do auta ( ładowarka i kabel ) : 
Ładowarka z wyjściem USB A i kabel USB A na usbc , czy 
Ładowarka z wyjściem usbc i kabel usbc na usbc . 
Natomiast do pracy potrzebuje tylko kabel i też nie wiem usba na usbc , czy usbc na usbc ( tu będzie telefon podpięty do kompa którymś wbudowane porty szybkiego ładowania na usba i usbc .
Głównie zależy mi na tym aby jak najszybciej naładować maszynę . Co myślicie które rozwiązanie macie lub planujecie mieć, lub które polecacie . ??
 
Kup jakiś kabel od "ugreen". Używam ich kabli i ładowarek od lat i do dziś je mam i nigdy nie zawiodly

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, simcold napisał:

Kup jakiś kabel od "ugreen". Używam ich kabli i ładowarek od lat i do dziś je mam i nigdy nie zawiodly

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu
 

Ja też mam ugeeen i aukey , które padają jak dziecko wyrywa na przykład ładowanie tableta . Ale tu nie chodzi o markę tylko jaki standard wybrać kabla - jak będzie szybciej czy nie ma różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wybierz to co będzie dla Ciebie najbardziej uniwersalne. Do auta ładowarkę QC3, ładowarka usbA będzie chyba bardziej przydatna jeśli ktoś inny będzie chciał skorzystać.. Do komputera chyba lepiej będzie usb C-C, zawsze to mniejsze wtyczki. kabel to już bierz z technologią min. QC3

Edytowane przez Bartos
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, orte napisał:

Tak jak kolega wyżej napisał. Tylko indukcja i mam spokój.4cb5d64fa84e412a4d789c37f6fc76f0.jpg9857be0ea79b67057e3768cc6df1157b.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Wyślij proszę mi tę do samochodu linka jakiegoś albo model . Zresztą wyślij obie. Jeszce pytanko bo widzę że montowana w nawiew . Nie wypada ?

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w preorderach obie ładowarki, na długo zanim miałem telefon ;)
Obie to oryginały od Xiaomi, biurkowa bez ładowaki, ale fabryczna od telefonu nawet w miarę daje radę, tylko nie ma wtedy "turbo" niestety.
Ta na kratkę ciut się bujała, dałem na max w lewo i pierścień skręciłem ile dałem radę i przyblokowałem kątowym kablem (nieoryginalnym).
W aucie jest od 2 maja. Jeszcze Mi6 z plecakiem się na niej ładował :)
Teraz przy tych upałach musiałem raz poprawić, ale jest OK już kilka dni, a smali dalej :( 
Trzeba by poszukać jakichś promocji na ładowarki, bo teraz ceny nie są za ciekawe.
Samochodową kupiłem za 33,34€
https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-WCJ02ZM-20W-Qi-Car-Wireless-Charger-with-Intelligent-Infrared-Sensor-Fast-Charging-Car-Phone-Holder-p-1434438.html

Biurkową za 18€
https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-20W-Fast-Charging-Qi-Wireless-Charger-for-Samsung-Xiaomi-Mix-2S-Huawei-p-1435313.html

Ceny były z rejestrowaną płatną wysyłką.

Edytowane przez orte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...