Skocz do zawartości

Redmi Note 3G Vs Redmi Note 4G


lukos124

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam do Was pytanko. 
Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Redmi Note ale nie wiem którą wersje wybrać, 3G czy 4G?
LTE w telefonie używać raczej nie będę. Bardziej chodzi mi o to który telefon ma lepsze podzespoły, który lepiej wypada w testach i najważniejsze, który lepiej działa czyli aby jak najmniej się zacinał. 
Telefonu będę używać do internetu, filmów, muzyki oraz także do gier. Najwięcej jednak będę na nim oglądać filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trochę tego. Z filmików wynika, że Mediatek wypada lepiej w benchmarkach ale za to Snap jest bardziej wspierany, więcej apek z nim działa i ma mieć dalsze aktualizacje a Mediatek ma być podobno porzucony. 

Ja chyba jednak skłonię się do wersji LTE ale nadal czekam na wypowiedzi innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lte i jest zadowolony. Jeżeli do wymagających gier chcesz używać to są takie które na lte mają problemy np "anomaly 2" nie daje rady grać. Ale to tylko parę nowości może mieć problem, 99% gier chodzi bez zarzutu. Z drugiej strony napewno lte będzie dłużej wspierany i niedługo napewno lolipopie dostanie, w mediateku na to nie ma szans. Lte ma lepszy GPS, wyjście dźwiękowe (nieduzo). Zużycie energii podobne czyli bardzo małe. Wybieraj.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...