Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny spadek ceny Mi Note PRO na ibg - 560$. Ech gdyby człowiek poczekał miesiąc...

Albo dwa, albo pół roku.... Tak nie można liczyć. Kupujesz nowość to płacisz podatek od nowości. A poza tym każdy sprzęt tanieje. Choć najmniej ajfony.

Tapatalk @ Galaxy S6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakby nie patrzeć, dużo osób się zniechęciło tym że niby ten snap 810 bardzo grzeje..Ja co prawda mam tel od dzisiaj od 14, ale nadmierne grzanie wydaje mi się jakimś wymysłem (zobaczę po dalszym użytkowaniu)..i przez to nie ma takiego zapotrzebowania na ten tel i ceny spadają :)  Tak czy siak Ja i tak kupiłbym go 2 raz za te pieniądze :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje się ale ja dodatkowo zmniejszam GPU z 630 do 390 MHz bo aż tak absurdalnie wysoka częstotliwość jest niepotrzebna a na pewno zostawi więcej baterii. Ogólnie to w następnej wersji romu będzie niewielka poprawka governora w Note PRO. 
Wzorowałem się na HTC M9 i tam cpu4 z klastra 2 ma mniejsze częstotliwości co chyba jest lepsze niż wyżyłowane wartości w Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale efekty i tak mizerne. Bateria w Note Pro jest za mała do ekranu 2k.

Wysłane z MI Note Pro

Nie wiem, na wydajności chyba bardzo nie straci,a nie nie odczuwalne przynajmniej ciepło, u mnie jest idealnie.

To fix cpu4. On i tak często jest wyłączony jak jest Deep sleep. W praktyce kosmetyka.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z wgraniem nowej wersji(jak się ukaże) zrobić reset telefonu(mi note pro) gdyż jak przechodziłem na miui polska nic nie kasowałem itd. Rozumiem iż muszę podmienić recovery, zrobić  kopię miui, wgrać rom poprzez updater po czym przywrócić ustawienia fabryczne na telefonie(razem z wyczyść nośnik USB) , na końcu przywrócić kopię MIUI...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to super :) na przyszlosc abym wiedział tak się robi reset jak napisałem w poprzednim poście?

Zależy jaki reset. Tradycyjny full wipe dasz radę zrobić z poziomu systemu, w Kopia i kasowanie danych. W tym menu wykonujesz uprzednio kopię MIUI, którą po wyczyszczeniu przywracasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Słuchajcie, planuje zakup Mi Note i chciałbym się dowiedzieć którą wersję lepiej wybrać - bambusową czy białą/czarną? To drewno jest prawdziwe? Bo z tego co się orientuję biała lub czarna wersja ma z tyłu szkło, więc na dobrą sprawę będzie bardziej podatna na uszkodzenia niż drewno, prawda? I jeszcze jedna sprawa, "plecki" w Mi Note są wymienne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak. Wysyłka z Chin

Dlatego też biję się z myślami czy jest sens ryzykować w kwestii vatu, czy dopłacić 200 zł i wziąć pewniaka z xfs

Jak chcesz kupić z chin to kup od Xon24, adresatem jest Polak więc małe ryzyko vatu. I biorą prosto od xiaomi więc gwarancja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić z chin to kup od Xon24, adresatem jest Polak więc małe ryzyko vatu. I biorą prosto od xiaomi więc gwarancja

Właśnie od niego chciałem wziąć :) Ale ryzyko jednak jest - jak z nim gadałem to na 150 przesyłek, dla 3 naliczono vat

Czy ta gwarancja znacznie różni się od tej od xfs? Bo xfs oferują rok gwarancji, ale to jest po prostu gwarancja Xiaomi czy jakaś dodatkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od niego chciałem wziąć :) Ale ryzyko jednak jest - jak z nim gadałem to na 150 przesyłek, dla 3 naliczono vat

Czy ta gwarancja znacznie różni się od tej od xfs? Bo xfs oferują rok gwarancji, ale to jest po prostu gwarancja Xiaomi czy jakaś dodatkowa?

Tego to nie wiem :P ja wczoraj zamówiłem mi3 w bardzo atrakcyjnej cenie od Xon24 i zobaczymy czy uda się z vatem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...