Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby się kto pytał to PRO ma prawie 60 000 pkt w Antutu 5.7.1 w trybie 64-bit.

Nagrzewa się dosyć mocno w górnej części ale...jakoś dziwnie bo bardzo szybko się chłodzi.

Raz jest ciepły a potem odkładam na chwilę i już jest chłodna ramka i plecki. Ciekawe. Po 10 sekundach jest zimny w sensie w temp. otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest rom chiński. W sensie u nas dużo nie ma (co nie jest zaskoczeniem). Ale np. w filmach można oglądać seriale nawet zachodnie z napisami ale jak ktoś angielski rozumie to nawet fajnie. Albo radio - dużo fajnych babeczek śpiewa po chińsku ładne melodie. Szkoda, że w AppsStore jakoś mało porządnych gier. Pobrałem Asphalta Nitro i jakas bieda graficzna - albo się nie znam na grach obecnych ;p

 

Jedyne co dziwne to szum z głośnika. Też to masz? W sensie kiedy mam Touch Sounds to mimo, ze mam głośność Silent to słuchać szum w głośniku jakby się uruchamiał. Podobnie jest kiedy np ładuje się film to na wstępie jest szum.

 

Już się z tym spotkałem kiedyś w Mi3 bo podobny efekt był obecny i dopiero jakaś późna aktualizacja to poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie, nie zwrocilem uwagi na to wczesniej. Troche slabo bo pewnie troche energii to ciagnie.

Co mnie rozbraja to fakt, ze z 4GB ramu jest wolne - niby po zamknieciu wszystkich aplikacji - zaledwie 1GB. No ale to raczej ten slynny problem lollipopa z wyciekiem pamieci...

Ogolem po instalacji Google installera i zassaniu Google play i innych jego skladnikow da sie korzystac. Brak polskich znakow doskwiera co widac.

A no I jeszcze kwestia aparatu. U Ciebie jest dostepna ta opcja automatycznego poziomowania kadru w momencie jak sie krzywo trzyma telefon? Bo u mnie tej ikonki nie ma a szkoda bo ciekawe Sie to wydaje.

Edytowane przez lvg52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Zebraliśmy się z paroma devami i próbujemy przechytrzyć Xiaomi. Udało nam się sportować TWRP na Mi4i i postawić rom multilang :) Teraz więcej zabawy z Note PRO. Na razie poprawiamy MiRecovery, a jak nie to budujemy TWRP. Także jest nadzieja, że romy pójdą i pokażę środkowy palec temu z MIUI dev team co mi powiedział, że klucze mają tylko w MIUI... Kiss my ass.

 

BTW: MiRecovery dla Note PRO ma aż... 42 MB, a kernel... 25MB ;p Nie mam pojęcia co oni tam trzymają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma coś wspólnego z ostatnim wpisem fejsbukowym xiaomiforsale?  ;) 

 

 

 

Always a step ahead..! As you know, we cooperate closely with miui communities in various countries.. We are working together on multilanguage ROM for Mi4i now!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Zebraliśmy się z paroma devami i próbujemy przechytrzyć Xiaomi. Udało nam się sportować TWRP na Mi4i i postawić rom multilang :) Teraz więcej zabawy z Note PRO. Na razie poprawiamy MiRecovery, a jak nie to budujemy TWRP. Także jest nadzieja, że romy pójdą i pokażę środkowy palec temu z MIUI dev team co mi powiedział, że klucze mają tylko w MIUI... Kiss my ass.

 

BTW: MiRecovery dla Note PRO ma aż... 42 MB, a kernel... 25MB ;p Nie mam pojęcia co oni tam trzymają.

Polak potrafi ! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje chociaz acid, ze jakies kraftowy browarek, a nie Harnaś czy Żubr :D 
Gratuluje. To teraz co, fajrant czy wchodzisz na serrwery xiaomi i niczym anonymous robisz, co chcesz? :D

Czyli pod mi4i tez bedzie MIUIPolska?

Edytowane przez Pirzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o to po ilu minutach ma wygasać ekran to u mnie jest to w opcjach Lock Screen między ustawieniami dźwiękami i prywatności.


Doszedł bambusowy cover. Telefon dużo pewniej leży w dłoni, jak go się połozy pod małym kątem to tez nie ślizga się jak na szkle. Szybka ochornna od aparatu wyjeta bez problemu z oryginalnej klapki i nawet jest teraz głębiej umiejscowiona co sprawi, że na pewno nie bedzie tak łatwo narażona na rysowanie. Ciekawe jak będzie z temperaturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak sobie :-\. Przy 7h bym się zastanowił jeszcze nad tym xiaomi.

No bez przesady. 7h? Przecież wszystko zależy od użytkowania. Ja i tak ładuje codziennie nawet jeśli o 23 w nocy mam 50%. Jak będziesz miał 6h czy 5h to też źle?

To tylko liczba i nic nie pokazuje...

Wysłane z MI Note

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. 7h? Przecież wszystko zależy od użytkowania. Ja i tak ładuje codziennie nawet jeśli o 23 w nocy mam 50%. Jak będziesz miał 6h czy 5h to też źle?

To tylko liczba i nic nie pokazuje...

Wysłane z MI Note

To oczywiste, że zależy od korzystania. Przy tym samym telefonie jeden osiągnie 3h sot bo korzysta z nawigacji a inny 5h.

Jednak statystyki w testach tez tak sobie wyglądają pod względem czasu pracy na baterii. Na poprzedniej stronie jest zrzut z gsmarena, czas przeglądania internetu to 6.5h gdzie telefony z dość dobrymi wynikami mają 10-11h web browsing, np. Lg g2, xperia z2, z3 z3c, z1c, OnePlus One itd.

Nie jest to idealny wyznacznik bo gsmarena testuje urządzenia przy 50% jasności, to różne wartości dla każdego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...