Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawialem z ibuygou, Jak wszystkie moje Xiaominki. Ta wiadomosc zalamala mnie. Musze teraz zebrac mysli i przedsiewziac odpowiednie kroki instalacyjne. Pelno mam chinskich aplikacji a zadnej polskiej!

Zamawialem z ibuygou, Jak wszystkie moje Xiaominki. Ta wiadomosc zalamala mnie. Musze teraz zebrac mysli i przedsiewziac odpowiednie kroki instalacyjne. Pelno mam chinskich aplikacji a zadnej polskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie wrażenia co do mi note pro ??:)

Ciężko mówić o wrażeniach, całą radochę odbiera brak "polskości" w systemie. Już mam polskie znaki-jak widać. Nie mogę jednak poradzić sobie z zainstalowaniem Google Play Store. Mam tam płatne aplikacje a przez www nie da się ich instalować. Wygląda, że Xiaomi blokuje google, albo ja nie umiem założyć konta w ustawieniach telefonu. Ptoszę mądrych forumowiczów o pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz - czy tak wielka rozdzielczość ekranu nie spowoduje, że w niektórych sytuacjach, czy też np. niektórych grach, grafika będzie mniej wydajna niż w Mi Note (nie-Pro). Nie jest to obawa bez powodu - mam grę, która chodzi mi płynnie na Redmi Note, a zacina się na miPadze, choć miPad osiąga bez porównania lepsze wyniki w testach wydajności 3D.

 

A także, czy grafika na stronach www nie wydaje się mniej ostra (w kontraście do idealnie ostrych czcionek), ponieważ wątpię, czy istnieje wiele stron dostosowanych już do rozmiarów wirtualnego piksela 4x4, a taki przecież ma ten telefon. To wymaga serwowania 16-krotnie większych obrazów, aby uzyskać idealną ostrość. Piękne, ale wymagające jak diabli i wątpię, czy jakikolwiek webmaster bierze to już pod uwagę. Bardzo wątpię.

 

Bardzo proszę kogoś z tym tel. o wejścia tutaj, abym mógł zobaczyć, jak on się przedstawia: http://www.xyz.avx.pl/pando-test.php

Czy w drugiej linijce pojawił się napis: JS: pixelRatio = 4.0 ?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o wrażeniach, całą radochę odbiera brak "polskości" w systemie. Już mam polskie znaki-jak widać. Nie mogę jednak poradzić sobie z zainstalowaniem Google Play Store. Mam tam płatne aplikacje a przez www nie da się ich instalować. Wygląda, że Xiaomi blokuje google, albo ja nie umiem założyć konta w ustawieniach telefonu. Ptoszę mądrych forumowiczów o pomoc!

Niestety bez custom recovery nie ma łatwo. Gdzieś w MiMarket trzeba znaleźć Google installer. Wersji global jeszcze nie ma. Ewentualnie zainstaluj ROM dev, full wipe i wtedy możesz się bawić apkami, wrzucając je w odpowiednie miejsca, o ile się na tym znasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wole dopłacić te 400 złotych i mieć coś porządniejszego, więcej ramu, lepsza grafa,lepszy procek i obraz..Czy to mało rzeczy przemawiających za tym tel?. Poza tym ma już lepszego andka (wiem ze na note tez można).Jesli miałbym sie zastanawiać na mi note to wolałbym mi4 kupić (bo to prawie to samo)..Postawiłem jednak na note pro :)

Edytowane przez Fidjashpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie doszedl moj 64 black :) zdjecie pogladowe obok zony bialego i przejsciowki sensation ktora czekala do dzisiaj na twarde ladowanie w szufladzie :) w poniedzialek zamawialem rano dzisiaj z poczty odebralem osobiscie.

Next zakup to nowy tablet jak wyjdzie

post-1697-0-68924700-1432134038_thumb.jp

post-1697-0-04851000-1432134076_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie doszedl moj 64 black :) zdjecie pogladowe obok zony bialego i przejsciowki sensation ktora czekala do dzisiaj na twarde ladowanie w szufladzie :) w poniedzialek zamawialem rano dzisiaj z poczty odebralem osobiscie.

Next zakup to nowy tablet jak wyjdzie

część, gdzie kupiłeś telefon, płaciłeś Vat? czy przesyłka jako gift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iBuyGou.com ma dla użytkowników MIUIPolska ofertę promocyjną na zakupy w ich sklepie.
Klienci dysponujący kuponami rabatowymi mogą liczyć na zniżkę 5 dolarów, a paczki z zamówieniami do Polski będą dodatkowo oznakowane logiem MIUIPolska.

Warunki wykorzystania kodów:
  • Kupon o wartości 5$ (USD) przysługuje każdemu użytkownikowi forum MIUIPolska
  • Kupon jest doliczany do zamówień o wartości 200$ lub więcej (czyli w praktyce trzeba zakupić telefon)
  • Kupon jest ważny tylko jeden raz w miesiącu. Po nowy kod można zgłosić się dopiero w następnym miesiącu
  • Kupon jest ważny także w przypadku innych promocji iBuyGou

 

Uzyskanie kodów od MIUIPolska

Jeśli planujecie zakup telefonu na ibuygou.com i chcecie skorzystać z 5 dolarowej zniżki napiszcie do nas na adres:[email protected] a w treści maila podajcie swój nick z forum.
W odpowiedzi wyślemy kod (ciąg cyfr), który należy podać w odpowiednim polu podczas składania zamówienia.
Pole opisane będzie jako: Have a Coupon code? Input it in the box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

iBuyGou.com ma dla użytkowników MIUIPolska ofertę promocyjną na zakupy w ich sklepie.

Klienci dysponujący kuponami rabatowymi mogą liczyć na zniżkę 5 dolarów, a paczki z zamówieniami do Polski będą dodatkowo oznakowane logiem MIUIPolska.

Warunki wykorzystania kodów:
  • Kupon o wartości 5$ (USD) przysługuje każdemu użytkownikowi forum MIUIPolska
  • Kupon jest doliczany do zamówień o wartości 200$ lub więcej (czyli w praktyce trzeba zakupić telefon)
  • Kupon jest ważny tylko jeden raz w miesiącu. Po nowy kod można zgłosić się dopiero w następnym miesiącu
  • Kupon jest ważny także w przypadku innych promocji iBuyGou

 

Uzyskanie kodów od MIUIPolska

Jeśli planujecie zakup telefonu na ibuygou.com i chcecie skorzystać z 5 dolarowej zniżki napiszcie do nas na adres:[email protected] a w treści maila podajcie swój nick z forum.

W odpowiedzi wyślemy kod (ciąg cyfr), który należy podać w odpowiednim polu podczas składania zamówienia.

Pole opisane będzie jako: Have a Coupon code? Input it in the box.

 

tak jak najbardziej juz wysyłalem email....

na stronie miui polska jest jeszcze cos takiego...

  • Kupon na 10$ dla zakupów powyżej 300$ np. MI4 LTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część, gdzie kupiłeś telefon, płaciłeś Vat? czy przesyłka jako gift?

Kupilem jednego i drugiego na xiaomiforsale, zero vatu, przesylki solidnie zapakowane, zaden gift bo kupione w eu wiec vatu ci na celnym nie dowala :) tego czarnego zamawialem teraz z niedzieli na poniedzialek w nocy a w sledzeniu mi wyskoczylo ze w srode o 13 byl u mnie w miescie i odebralem sam z poczty, mega jestem zadowolony a w xfs wydalem juz ponad 5 kola - zero zastrzezen, jedynie pisac do nich trzeba o numer przesylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jednego i drugiego na xiaomiforsale, zero vatu, przesylki solidnie zapakowane, zaden gift bo kupione w eu wiec vatu ci na celnym nie dowala :) tego czarnego zamawialem teraz z niedzieli na poniedzialek w nocy a w sledzeniu mi wyskoczylo ze w srode o 13 byl u mnie w miescie i odebralem sam z poczty, mega jestem zadowolony a w xfs wydalem juz ponad 5 kola - zero zastrzezen, jedynie pisac do nich trzeba o numer przesylki

dzięki za informacje, ale kurcze ciągle widzę Niedostepny;-((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie dziwie że note pro nie ma jeszcze w xfr, skoro w ibg nadal jest in stock xD . Wiem że to co innego ale miał być w tamtym tygodniu, albo na początku tego a tu lipa...jutro ma być więcej info ,,Hopefully we will get some more info during tomorrow!,, . Choc wyczuwam że i tak nie dostane tego tel przed czerwcem... brak karty boli,tak bardzo boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie dziwie że note pro nie ma jeszcze w xfr, skoro w ibg nadal jest in stock xD . Wiem że to co innego ale miał być w tamtym tygodniu, albo na początku tego a tu lipa...jutro ma być więcej info ,,Hopefully we will get some more info during tomorrow!,, . Choc wyczuwam że i tak nie dostane tego tel przed czerwcem... brak karty boli,tak bardzo boli...

dlaczego nie chcesz kupic na ibg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mam jakieś tam konto na paypalu,ale nie widzi mi się wpłacanie dużej gotówki na paypala przez przekaz na poczcie czy coś xD zwłaszcza że nigdy tego nie robiłem, zgubie jedna liczbe i kasa przepada?. Nie chce kombinować przy takich sumach (dla mnie to spora kasa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Note Pro, odpalam filmik w 360 stopniach (w aplikacji youtube) i nie wiem czemu ale kiedy przesuwam telefon w prawo/lewo obraz przesuwa się w drugą stronę i to samo jest z przesuwaniem góra/dół. :/ W google cardboard działa to ok a tu taki zonk. :/
 

Edytowane przez lvg52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mam jakieś tam konto na paypalu,ale nie widzi mi się wpłacanie dużej gotówki na paypala przez przekaz na poczcie czy coś xD zwłaszcza że nigdy tego nie robiłem, zgubie jedna liczbe i kasa przepada?. Nie chce kombinować przy takich sumach (dla mnie to spora kasa).

No nie żartuj, na jakiej poczcie? Przecież można normalnie opcją "Doładuj konto" (albo "Doładuj konto błyskawicznie") na Paypalu. Powiązanie konta Paypal z rachunkiem bankowym jest wcześniej weryfikowane, nie ma mowy o pomyłce typu "zgubię jedną cyfrę" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż konto na paypal'u to koszt 6 zł

 

Od kiedy założenie konta na PayPal kosztuje 6 PLN? Od kiedy w ogóle pobierane są opłaty? Zakładałem konto i nie naliczano żadnych kosztów. Chyba, że mylisz opłatę, która pobierana jest z konta bankowego (potem jest ona zwracana) podanego do ustawień. Ta kwota jest zmienna - losowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...