Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,witam wszystkich użytkowników Xiaomi.

Kupiłem Mi Note i potrzebuje wtyk ładowarki EU od Xiaomi (zawsze używam oryginalnych produktów).

Czy jest w ogóle dostępny? Czy można a jeżeli tak to gdzie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Telefon jeszcze nie dotarł do mnie więc sam nie wiem.Może wyprzedzam fakty.Telefon kupiony w UK a sprzedawca zamieszcza taki właśnie opis. Pożyjemy zobaczymy. :)

Package:

1 x Xiaomi Mi Note (White)

1 x Travel Charger (UK/EU)

1 x Usb Data Cable

1 x Screen Protector

1 x Protective Case

1 x Manual

Edytowane przez maszmol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze przetestowalem zony biale mi note i sluchawka jest zaje... zdjecia muza szybkosc tez to wlasnie sobie zamowilem taki sam czarny... Mam nadzieje ze z xfs do konca tyg przyjdzie... Pytanie: mam karte sim w plusie mini sim wiem musze zmienic ale co lepiej micro czy nano? Czy bez roznicy? I moze laickie pytanie ale jak to wyglada z kontaktami? Mam karte w plusie 15 lat i nigdy nie zmienialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO MiNote jakoś dobrego wyświetlacza nie ma :/ Nigdzie nie znalazłem informacji, ale jak dla mnie to IGZO jest. Cholernie oszczedny ekran, ale nie najlepsze odwzorowanie kolrow i lekka utrata kontrastu pod kątem. 

Hmm... jak dla mnie ekran MiNota jest rewelacyjny... praktycznie nie ma się do czego przyczepić, a kolory to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.

Rom dla Mi Note Pro jest ten sam co dla Mi Note??

Inne procesory i Pro jest chyba juz na Lolipopie?

Ogólnie to nie widzę romu do pobrania dla Note Pro

 

Edit

Już chyba wszystko wiem.

Rom dla Mi Note to jak wiadomo (virgo)

Dla Note Pro to (leo)

http://en.miui.com/thread-113080-1-1.html

Edytowane przez foreverfree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Niestety póki co jest rom Stable odexowany a deodexing systemu z Androidem 5 jest obecnie technicznie nie do końca możliwy. Sam wczoraj przerabialem skrypt ale okazało się, że samo narzędzie czyli smali i baksmali nie radzi sobie ze wszystkim. Sam JesusFreke autor smali/baksmali powiedział, że nie będzie pełnego supportu.

Może trzeba będzie składać rom z aplikacji z virgo. Nie wiem...

Albo liczyć na cud, że Xiaomi wyda rom dev deodexowany. Niestety romu dev jeszcze nie ma a virgo jest odexowany...

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wynika z tego co napisałem?

Nie. Nie ma takiej możliwości na chwilę obecną. Rom jest odexowany i obecnie znane narzędzia nie pozwalają na pełne deodexowanie by dodać języki. Być może trzeba potestować jakieś inne programy co sobie z tym poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, wlasnie doszla do mnie przesylka z Mi Note Pro. Zamowilem 15 maja,a dzisiaj jest 19 i juz paczka doszla. Mam pytanie do mistrza Acida: czy moge liczyc na polska wersje Miui?

To szybko doszła ja zamówiłem wczoraj wieczorem mam nadzieje ze na piątek będzie. Zamawiales z ibuygou ??

Edytowane przez festor89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...