Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Moze laickie pytanie ale ucze sie dopiero miui a nie chce pokombinowac w systemie...

Mi note + tv Panasonic spiete kablem usb oryginalnym i mam mozliwosc wyboru pliki albo zdjecia na note, tv nie widzi plikow zdjec, cos doinstalowac czy ustawic w systemie? Chodzi mi tylko o mozliwosc obejrzenia zdjec filmow po kablu

I jeszcze mala podpowiedz jaka nawigacje doinstalowac zeby dzialala bez transmisji danych? Mapa pl sciagnieta na dysk... Czy tylko mapy google i nie kombinowac?

Czy TV obsługuje MTP? Niestety od jakiegoś czasu telefony Androida nie udostępniają urządzeń jako USB mass storage a chyba tego raczej domaga się telewizor.

 

Z nawigacji używam sobie z powodzeniem: Sygic, CoPilot, Navigon, Route 66 i Here. Wszystkie offline, Here jest darmowy (!) łącznie z raportami o korkach. Pozostałe 4 mają różnego rodzaju subskrypcje na mapy, korki, fotoradary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma wifi ale apka ze sklepu panasonica nie widzi tv, ani na telefonie ani na ipadzie ani na minote taka jest kulawa:) miboxa planowalem kupic ale sa inne priorytety(potomek) wiec najprosciej kabel albo apka tylko kilka dzis zainstalowalem i nie banglaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj aplikacji TV Remote 2 i aby aplikacja zobaczyła TV musicie być podłączeni do tej samej sieci, czyli łączysz tv poprzez kabel lub wifi do routera, no i łączysz się telefonem z routerem. Wtedy aplikacja znaczy twój TV sprawdzone ;-) bo sam się nią bawiłem.

tapatalk32.png

Powered by MI2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie dziala, tv i sprzet w tym samym wifi, samsung widzi tv ale podczas ladowania zdjec wywala apke toc to stary samsung ale test przechodzi, ipad nie widzi tv i minote tez nie :/

Dzisiaj juz sie nie pobawie jutro zobacze ten wifi display bo nawet o tym nie wiedzialem ze mam :)

To bezposrednio wysyla czy jakies dongle(analogia do miboxa) musi byc pod hdmi?

Wifi display on, tworze hotspot wifi, lacze sie z tv z tym hotspotem czyli router nie potrzebny i co dalej? Viera serwer?

Dobrze kombinuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma wifi ale apka ze sklepu panasonica nie widzi tv, ani na telefonie ani na ipadzie ani na minote taka jest kulawa:) miboxa planowalem kupic ale sa inne priorytety(potomek) wiec najprosciej kabel albo apka tylko kilka dzis zainstalowalem i nie banglaja...

Właśnie Wi-Fi Display powinien być natywny bez pośrednictwa apek. Jeśli w ustawieniach telefonu wykryje i sparuje TV to potem w Galerii MIUI czy w Muzyce możesz zrobić cast na ten ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi display c.d. :)

Nic nie widzi komorka, tv podobny do Ciebie tx-p55st50e internet po wifi smiga youtube itd typ sieci 11g(2,4GHz), wspoldzielony klucz, szyfrowanie WEP, wg tego co znalazlem dlna posiada i wszystko mam na ON viere tez

Komorka na tym samym wifi chociaz nie wiem jaki typ sieci gdzie to sprawdzic...

I tak wifi display ON i nic sie nie dzieje, w muzyke daje czy zdjecia i nie ma nic zeby udostepnic na tv czy cos

Viera tv remote i tv remote 2 zainstalowane i tylko demo bangla bo tv nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Muzyce podczas odtwarzania utworu masz ikonę pod okładką (druga z prawej) i tam można wybrać urządzenie jeśli telefon coś widzi. U mnie się tam pojawia jak tylko będzie włączony MiBox. Co do sieci to mało prawdopodobne byś miał tv na 2,4 a telefon na sieci 5 GHz - wtedy urządzenia się nie zobaczą ale to byś wiedział bo musiałbyś mieć router z dual band.

 

Ja miałem problemy z tym na innym android boxie i wtedy miałem tam XBMC gdzie włączałem protokół UPNP i inne tam. Niby galeria chodziła ale przesunięta o jedno zdjęcie. A na MiBoxie nic nie musiałem robić tylko wybrać odpowiednią opcję w galerii czy to muzyce i już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Router jakis nowy tp link i chyba dual nawet jest nie wiem informatyk tym zarzadza bo mam siec i ten router jako acces point pracuje biorac sygnal z glownego routera... Duza chata + biuro inaczej nie szlo tego rozwiazac jednym routerem... W kazdym badz razie tv i note mam w tym samym podpiete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TV i Telefon masz podpięte do tego samego, jak twierdzisz to użyj tej Aplikacji co Ci napisałem, działa w lanie prawidłowo z Panasonic Viera. WiFi display z telefonów Mi nie działa, przynajmniej u mnie, natomiast ta aplikacja wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale jest napisane wszedzie ze tv + note musi byc podpiete do jednego routera... no i u mnie jest... a co to zmienia ze acces point to jest a nie glowny router? To tylko leci note > router > tv w swojej sieci a nie gdzies dalej...

Renegade tv remote czy remote 2 nie widzi tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale jest napisane wszedzie ze tv + note musi byc podpiete do jednego routera... no i u mnie jest... a co to zmienia ze acces point to jest a nie glowny router? To tylko leci note > router > tv w swojej sieci a nie gdzies dalej...

 

Mogło by zmieniać gdyby TV był do routera, a tel do AP lub na odwrót bo wtety wszystko zależy jak AP jest skonfigurowany, ale jeżeli oba sę do tego samego to nic nie zmienia. I teoretycznie powinno u ciebie działać, dlaczeg nie działa to dobre pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z telefonu nie da się sprawdzić z jakim typem sieci jesteś połączony w przypadku gdy masz to samo SSID dla dwóch bandów.

Ja na swoim Asusie N66u mam dwa różne SSID i wiem gdzie co jest podłączone z poziomu klientów.

W innym przypadku musisz wejść na router do panelu i sprawdzić klientów sieci. Jeśli router ma porządnie zrobiony soft to będą oddzielne zakładki dla bandów i lista podłączonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wczoraj informację przesłało mi xfs

MiNote PRO will be available this week, we trust for it, becuase now is consigment on the germany border and make check - in

 

:)

 

Coś chyba ściemniają. Wczoraj premiera w Chinach i tego samego dnia dostawe mieliby niby już w Niemczech?! Ja tego nie kupuję. Tym bardziej, że już ktoś pisał w tym wątku, że kupił słuchawki Mi Hi-Fi i na pytanie kiedy je otrzyma (o ile dobrze pamiętam osoba ta pisała, że czekała już miesiąc) XFS odpisywało, że celnicy się doczepili do przesyłki w Niemczech, co było zwykłą ściemą bo wówczas słuchawki te nie miały jeszcze premiery w Chinach  :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...