Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji. Zamówiłem duplikat swojej karty nju i teraz mam LTE w Note. Speed test dla zainteresowanych.

Wysłane z MI Note

 

Acid, używasz na co dzień Mi Note. Jakieś porównanie jakości dźwięku na głośniku/słuchawkach do Redmi Note lub Mi3? BTW, czy Mi Note Pro ma też wbudowany przetwornik dźwięku? Bo jakoś tak nigdzie o tym nie piszą, z czego wynika, że tylko model bez "Pro" ma przystawkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałby nie mieć? Z tego co wiem Pro jest taki sam jak Note prócz tych wiadomych cpu i ekranu.

Dźwięk w słuchawkach z HiFi jest lepszy od Mi3. Ostatnio słucham flac i wysokiej jakości mp3 i mam wyłączonego ViperFX

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy Mi Note to kolejne urządzenie, które nie obsługuje 900 MHz dla 3G? Wedle wszystkich źródeł, które przeglądam tak właśnie jest, ale może jest coś o czym nie wiem...

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Xiaomi Mi Note. W XFS dostępne są wersje biała i bambusowa (tańsza - czemu?). Z kolei na Ibuygou można dostać czarny kolor obudowy. Mam w związku z tym pytanie - gdzie najlepiej zakupić telefon? Która wersja lepiej się sprawuje w codziennym użytkowaniu? Na czarnej obudowie widoczne są ślady użytkowania, czy ramka się łuszczy i farba odchodzi, czy aluminium jest barwione? Czytałem, że w MI4 był problem po obiciu ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mi Note jest lepiej z ramką. Ja bym brał bambus z uwagi na bardzo bardzo śliskie szło na tyle. Więc albo bambus albo dobrze mieć silikon. Ja używam bez i już mi spadł a raczej ześlizgnął się ze stołu/biurka parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i los chciał, że zakupiłem... Mi4 od Skarżyski-ego :D

 

I tak samo zastanawiam się czy dobrze zrobiłem nie wybierając większego Mi Note z XFS. Nie wiem czy kierować się rozsądkiem (kilka złotych w kieszeni), czy serduchem i brać Mi Note, który w sumie jest 'przerośniętym' Mi4. Chyba, że się mylę i telefony różnią się czymś więcej. Proszę wówczas o nakreślenie bardziej znaczących różnic, a będę myśleć dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzja podjęta. Mi4 okazała się deko za mała i zaczynam się rozglądać za Mi Note. Oglądałem trochę filmików gdzie widać różnice jeśli chodzi o gabaryty. Na plus Mi Note że jest cieńszy. Ręka mam nadzieje że się przyzwyczai. Drugim plusem to że Mi Note można trafić bardziej "męską" czarną wersje. Szkoda że mało to popularne telefony i trudno po dotykać przed zakupem w sklepie. Choć z drugiej strony to też plus tej marki że mało kto je ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę taniej z Chin sprzedać. Do wyboru 3 wersje: Bamboo, Biały lub Czarny + gratis dorzucę oryginalny case silikonowy Xiaomi  :cool:

 

Edit: Sprawdziłem ten sklep słowacki i cena to 435 euro z przesyłką do PL= ponad 1760 zł a nie 1600 zł. W każdym bądź razie jak jesteś zainteresowany to pisz na priv.

Edytowane przez Buriza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę taniej z Chin sprzedać. Do wyboru 3 wersje: Bamboo, Biały lub Czarny + gratis dorzucę oryginalny case silikonowy Xiaomi  :cool:

 

Edit: Sprawdziłem ten sklep słowacki i cena to 435 euro z przesyłką do PL= ponad 1760 zł a nie 1600 zł. W każdym bądź razie jak jesteś zainteresowany to pisz na priv.

http://smartzero.sk/index.php?route=product/product&path=69_63&product_id=64

Mnie wyświetla się 1600,87 PLN. Z wysyłką wyjdzie mnie ok. 1620 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzja podjęta. Mi4 okazała się deko za mała i zaczynam się rozglądać za Mi Note. Oglądałem trochę filmików gdzie widać różnice jeśli chodzi o gabaryty. Na plus Mi Note że jest cieńszy. Ręka mam nadzieje że się przyzwyczai. Drugim plusem to że Mi Note można trafić bardziej "męską" czarną wersje. Szkoda że mało to popularne telefony i trudno po dotykać przed zakupem w sklepie. Choć z drugiej strony to też plus tej marki że mało kto je ma. 

Nieldugo zrobie porownanie tych dwoch telefonow, w mi4 juz czuje duzo lepsza baterie, ale zdecydowanie ladniejszy jest minote :) o 10 klas ladniejszy :P

Edytowane przez Pirzu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze laickie pytanie ale ucze sie dopiero miui a nie chce pokombinowac w systemie...

Mi note + tv Panasonic spiete kablem usb oryginalnym i mam mozliwosc wyboru pliki albo zdjecia na note, tv nie widzi plikow zdjec, cos doinstalowac czy ustawic w systemie? Chodzi mi tylko o mozliwosc obejrzenia zdjec filmow po kablu

I jeszcze mala podpowiedz jaka nawigacje doinstalowac zeby dzialala bez transmisji danych? Mapa pl sciagnieta na dysk... Czy tylko mapy google i nie kombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze laickie pytanie ale ucze sie dopiero miui a nie chce pokombinowac w systemie...

Mi note + tv Panasonic spiete kablem usb oryginalnym i mam mozliwosc wyboru pliki albo zdjecia na note, tv nie widzi plikow zdjec, cos doinstalowac czy ustawic w systemie? Chodzi mi tylko o mozliwosc obejrzenia zdjec filmow po kablu

I jeszcze mala podpowiedz jaka nawigacje doinstalowac zeby dzialala bez transmisji danych? Mapa pl sciagnieta na dysk... Czy tylko mapy google i nie kombinowac?

Mapy od Noki dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...