Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

I android v5 od początku.Rozdzielczość to praktycznie nie zauważalna będzie (tak myślę) ale jeśli chodzi o lepszy ram (ddr4) to będzie różnica, zwłaszcza że będzie go jeszcze 1GB więcej (4GB). Procek będzie o niebo lepszy (o ile nie będzie się grzał), grafa też na najwyższym poziomie.Nic tylko brać!

 

//Widzę że poprawili opis na XFS.

Edytowane przez Fidjashpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@acid Parę pytań bo recenzja nie wyczerpująca. :(
  1. Matryca w Mi4 i MiNote jest IMX214, ale Mi4 ma f1.8 a MiNote f2.0 z OIS - który aparat robi lepsze zdjęcia ? Móglbys podrzucic 3 zdjecia porownawcz - w ciagu ladnego dnia, w pomieszczeniu i np miasto po ciemku ?
     
  2. Czy mógłbyś podesłać screeny z baterii ale tak, żeby był też pokazany ile ekran jest włączony bo to jest bardzo ważne dla mnie. Chce, aby cały dzień mi bateria wytrzymała przy 5h wlaczonym ekranie, lub chociaz te 4. Cieakwe, ze bateria mniejsza niz w Mi4 , wiekszy ekran a lepiej Ci trzyma.
     
  3. Jak ekran - czy zauwazalnie jest mniesze dpi?
     
  4. Czy jest wart wg Cb tej ceny z juz jednak starszym procesorem? Muzyki nie słucham wgl, a myślę nad kupnem Mi4 / Mi Note.
Edytowane przez Pirzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz w ustawienia wejść, w bateria i kliknij na wykorzystanie ekranu, powinny być głębsze dane.

Czarna ma być 21 kwietnia, ciekawe jak z palcowaniem na wersji czarnej.. Czy będzie to jak w s6 czy jak.

Pytanie odnośnie jeszcze ibuygou, nie zamawiałem u nich jeszcze a nie odpisuja mi. Pod mi4 i minote jest napisane "EU warehouse", wiec pytanie oczywiste - wysyłają te telefony z EU czy CH?

Edytowane przez Pirzu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Note Pro będa dostepne w kolorze białym?
Ktoś wspominał, że na Xiaomi niema double tap to wake. Wyczytałem gdzieś na forum, że redmi 1s posiada ta funkcje...

Ile kolorów ma dioda powiadomień w Mi Note? Bardzo razi po oczach?

Edytowane przez matir1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie do użytkowania all999 jakie wrażenie po przesiadce z Note 4 ?

Warto czy nie warto ? 

Mam właśnie Note 4 N910F i zastanawiam się czy na MiNote Bamboo się nie przesiąść. (bardzo mnie kusi ten model)

Mam dylematy odnośnie ekranu i aparatu. 

Sledze różne recenzje i sam nie wiem.

Jakieś podpowiedzi ? 

Edytowane przez Kilork13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem za bardzo okazji pobawić się aparatem, a dziś go wysyłam, ale nie zauważyłem też żadnych problemów. Balans bieli dobrze wykrywany, ostrość dobra, nawet w lekkim ruchu. Co do dźwięku, ten sam poziom co Note 4, z tym że inna sygnatura, gra jaśniej. Świetnie się sparuje ze słuchawkami typu Momentum Over Ear, czyli lekko przyciemnionymi. Jednym słowem gra bardzo dobrze jak na telefon. Note 4 trochę cięższy i solidniejszy, ale bambus ogólnie ładniejszy i przez to że jest lżejszy i cieńszy lepiej leży w dłoni. Na korzyść Note 4 przemawia świetny rysik, którego z kolei braku nie odczuwam w Mi Note. Mi Note jest piękny i fantastycznie wykonany. Uważam, że za te pieniądze Mi Note w wersji bamboo to hit.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, żeby dali jeszcze tak baterię chociaż 3300-3500. Nie miałbym żadnych wątpliwości. A tak trudno mi sie przesiąść z Mi4, który ma 5 cali i odrobinkę większą baterie na Nota z wiekszym ekranem, ale nie wiekszą baterią. A to dla mnie ważna sprawa. Stąd mam zonk :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedaż już od kilku dni, ja zaczekam jak będzie dostępny na XFS i dopiero zamówię. Wersja gold mi odpowiada choć czarną bym nie pogardził (ale nie będę czekał kolejnych 2 mies na czarna wersje). Zobaczymy jaka będzie recenzja ludzi jak ją kupią.

Edytowane przez Fidjashpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria baterii nie równa, wystarcza lepsze ogniwa i mniejsza bateria będzie dłużej trzymać niż ta większa o te 500mah

 

Wątpię, aby faktycznie zmienili ogniwa te z MiNote na lepsze. Ciekawe jestem jak QHD ma się do Full HD na takim dużym ekranie, czy jest różnica zauważalna jak miedzy HD/FullHD na 4,7/5 cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak skoro wejdzie do sprzedaży 6 maja?

Pewnie coś koło 48-50k punktów - jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Choć jeśli już mowa o takiej ciekawostce jak antutu to sądzę, że będzie gorszy od Exynosa Samsunga.

 

Mógł ktoś za granicą mieć ten telefon do testów i opublikować taką informacje. Nie znam się na tym aż tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł ktoś za granicą mieć ten telefon do testów i opublikować taką informacje. Nie znam się na tym aż tak.

 

Zapamiętaj więc: Acid jest zawsze pierwszym człowiekiem poza ścisłym kierownictwem Xiaomi, który ma w ręku nowy model :mrgreen:

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie. Niech ludzie nie wierzą w to. Od Xiaomi dostaję telefon flagowy raz w roku. Dlatego następnym będzie Mi5. MINote musiałem już załatwić sobie po znajomości ale zapłaciłem za niego

Za MINote Pro też zapłacę jeśli cena będzie dla mnie w miarę ok.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie. Niech ludzie nie wierzą w to. Od Xiaomi dostaję telefon flagowy raz w roku. Dlatego następnym będzie Mi5. MINote musiałem już załatwić sobie po znajomości ale zapłaciłem za niego

Za MINote Pro też zapłacę jeśli cena będzie dla mnie w miarę ok.

Wysłane z MI Note

Eh, Acid, więcej wiary w poczucie humoru użytkowników forum! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...