Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na waszym forum i specjalnie zarejestrowałem sie tutaj żebyście doradzili mi gdzie zamówić Mi Note. Chciałbym złożyć zamówienie jeszcze w ten weekend, z ceną trochę pojechali za bardzo do góry, ale i tak się skuszę. W jakim sklepie najlepiej kupić? Ibuygou, xiaomishop czy jakimś innym? Zależy mi też na tym by uniknąć podatku, bo ponad 2 tyś zł za ten telefon to jak dla mnie za duzo. Proszę o rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nowy na waszym forum i specjalnie zarejestrowałem sie tutaj żebyście doradzili mi gdzie zamówić Mi Note. Chciałbym złożyć zamówienie jeszcze w ten weekend, z ceną trochę pojechali za bardzo do góry, ale i tak się skuszę. W jakim sklepie najlepiej kupić? Ibuygou, xiaomishop czy jakimś innym? Zależy mi też na tym by uniknąć podatku, bo ponad 2 tyś zł za ten telefon to jak dla mnie za duzo. Proszę o rady :)

IBUYGOU oferuje insurance w razie przywaleniu VATu. Jak dostaniesz dokument z urzędu celnego to skanujesz, opisujesz sytuacje i wysyłasz do IBG a oni do 3 dni Ci kasę zwracają (ta która musisz zapłacić urzędowi)

Cena tego to chyba jakiś % z kupowanego urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IBUYGOU oferuje insurance w razie przywaleniu VATu. Jak dostaniesz dokument z urzędu celnego to skanujesz, opisujesz sytuacje i wysyłasz do IBG a oni do 3 dni Ci kasę zwracają (ta która musisz zapłacić urzędowi)

Cena tego to chyba jakiś % z kupowanego urządzenia

5% ceny.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do dostepnosci note... uzbroic sie w cierpliwosc czy na dniach wysylaja od reki... ?Drobne juz odlozone

Witam!

 

Ja kupiłem Note'a pomimo braku dostępności - teksty na czerwono, że prepaid itp.

Okazało się jednak, że praktycznie na drugi dzień wysłali. Być może po prostu dostali nowy transport i zanim ogłosili to na stronie zaczęli wysyłkę do ludzi.

 

Biały, 16GB.

 

Przesyłkę (DHL) zarejestrowali w poniedziałek, we czwartek był u mnie. Zapakowany, jak na walentynki :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tego telefonu. Oglądałem ostatnio unboxa od ibuygou i gość w pewnym momencie powiedział, że Note posiada możliwość korzystania z kard micro-sd (zamiast jedenej karty sim). Czy może to ktoś potwierdzić? We wszystkich informacjach nie ma o tym wzmianki. Jeżeli już obsługuje to do jakiego rozmiaru karty maksymalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o którym filmiku mówisz i nie mam pojęcia skąd kolesiowi takie coś w ogóle do głowy przyszło. Nie ma takiej możliwości żeby zamiast karty sim używać karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak... zamiast SIM możesz włożyć SD? Nigdy się z tym nie spotkałem aczkolwiek jak teraz pomyślę, to wymiary kart micro SIM są podobne do micro SD więc teoretycznie przy odpowiednim układzie pinów w gnieździe może być uniwersalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mate 7 wiadomo było o tym od początku, albo masz dwie karty sim(jedna  micro druga nano) albo jedna micro i  "prostopadle" włożona SD w nano, tak to wygląda, tacka jest do tego dostosowana. Oczywiście w Note tego nie ma więc nie ma co próbować...Ale myślę żeby właśnie zmienić Mate 7 na note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S801 to żaden powód. Ten telefon to nie jest sam procesor. To szklo, to wielki ekran, to układ hifi, to metal itp.

Wysłano z MI Note

Czyli cena 450-500$ moze długo oscylować. Czyli trzeba doskładać kasy.

 

Acid kiedy możemy spodziewać się recenzji. ? :)

Edytowane przez Adrianus1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...