Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Można już zamawiać. 525$ za wersję 64GB sporo, ciekawe czy spadnie. Mam tam jakieś bony, ale nawet jak przeliczymy na Australijskie to wyjdzie między 1800 a 1900zł. Sporo. Ciekawe kiedy pojawi się do tego Polski soft. Tak czy inaczej pewnie na dniach zamówię, więc jak coś, to mogę testować jak przyjdzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy przetwornik audio. Jest stabilizowany optycznie obiektyw (co przy dziadowskich lampach diodowych i małych matrycach ma spore znaczenie), jest naprawdę wielki ekran, do tego urządzenie jest jak naleśnik. 

Moim skromnym zdaniem, są to zmiany znaczące w stosunku do MI3. Osobiście mi4 uważam za takiego trochę odgrzewanego kotleta :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że dla mie Mi3 jest po prostu brzydkie i nigdy bym go nie kupił, a Mi4 to całkowicie inna półka pod tym względem, tak samo pewnie pomyślało Xiaomi i masa innych ludzi kupując ten telefon.

A co do Mi Note, to dla mnie bateria jest za mała. O ile 3000 mAh w zwykłym modelu od biedy przejdzie to w PRO czas działania telefonu widzę bardzo słabo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie kupiłem MI4 z uwagi na to, że było grube i przypominało mydło. Mi3 cienkie i eleganckie. :-) kwestia gustu. W każdym razie MI3 położone obok większości flagowców innych firm, sprawia wrażenie cienkiego, biznesowego urządzenia. 

 

Ale jak napisałem, kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mi Note jest jeden problem... kolor czarny i biały na zdjęciach wyglądają jak dwa zupełnie inne telefony. Biały wygląda jak ciekawiej wykończony iPhone, czarny natomiast jest podobny zupełnie do niczego. Jest, wybaczcie wyrażenie, przezajebisty designersko, jakby pozbawiony ramki, a szkło wyswietlacza przypomina trochę "endless swimming pool", który "wpada" do morza czy oceanu, jakby było spójną całością ze swoim tłem. Jest kosmiczny. Jeśli będzie do kupienia na Allegro, to pewnie się skuszę na raty i pożegnam swoją Nokię bez żalu (w przypadku Mi3 i Mi4 miałem opory - choć pierwszym się bawiłem i jestem absolutnie zakochany w MIUI).

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taobao czarny jest o 200y (ok 110zł) droższy od białego więc inni też sądzą że bardziej bajera :D

 

Po pierwszym dniu telefon jak zwykle zszedł poprzez skrypty w jakieś kilka sekund, a na taobao przebitka o 170zł, czyli ok 10% ceny (dla białego, czarny powyżej). Egh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czegos, lte dzialajace tylko w chinach? Czytalem juz dzisiaj na jakiejs stronie ze 220mln jest zainteresowanych kupnem wiec zainteresowanie mega i gdzies tez bylo ze lte no compatible i np. w uk tylko pro ma dzialac... Chce zamawiac w przyszlym tygodniu wiec wole sie upewnic

Edytowane przez technik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo portów i gier które na 801 już czasami przytną. Ale na grach świat się nie kończy. Ludzie zaczynają korzystać na smart-fonach z baz danych, programów obliczających różne parametry przy projektowaniu, obrabiają swoje filmy i zdjęcia, bawią się emulatorami. Poza tym, czym więcej na rynku mocnych urządzeń, tym więcej softu który to wykorzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...