Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mrosi napisał:

Żartujesz, prawda? Jeśli faktycznie obiektyw wystaje poza powierzchnię panelu tylnego, to masz nieoryginalnego Mi Note, albo jakiś wybrakowany egzemplarz. Miałem dwa egzemplarze, w każdym obiektyw nie wystawał. Jeśli poszukasz w necie zdjęć Mi Note - pokazują dokładnie to samo, o czym piszę. Więc albo piszesz bzdury, albo ktoś (sklep) zrobił Cię w bambuko.

W moim egzemplarzu też obiektyw jest na równo z klapką baterii,więc nie ma obaw że mam nieoryginalny telefon :) mi tylko o to chodzi że takie rozwiązanie jakie zastosowało Xiaomi czyli aparat na równo z klapką baterii,nie jest takim rozwiązaniem które uchroni nas przed rysami,w kilku modelach telefonów te obiektywy aparatów były zatopione w klapce baterii i można było spokojnie kłaść telefon ekranem do góry,w przypadku Mi Note to czy obiektyw by wystawał czy jest na równo nie ma różnicy bo i tak zarysujemy obiektyw,obiektyw musi być schowany/zatopiony w obudowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, majdan12 napisał:

W moim egzemplarzu też obiektyw jest na równo z klapką baterii,więc nie ma obaw że mam nieoryginalny telefon :) mi tylko o to chodzi że takie rozwiązanie jakie zastosowało Xiaomi czyli aparat na równo z klapką baterii,nie jest takim rozwiązaniem które uchroni nas przed rysami,w kilku modelach telefonów te obiektywy aparatów były zatopione w klapce baterii i można było spokojnie kłaść telefon ekranem do góry,w przypadku Mi Note to czy obiektyw by wystawał czy jest na równo nie ma różnicy bo i tak zarysujemy obiektyw,obiektyw musi być schowany/zatopiony w obudowie 

Z Twojego wcześniejszego wpisu wyraźnie wynika, że w Twoim egzemplarzu obiektyw wystaje. Więc albo poprzednio, albo teraz coś mieszasz. Twoje wpisy są niespójne.

Przy okazji, napisz to, co chcesz napisać po polsku, bo nie rozumiem kompletnie nic z tego słowotoku. Słyszałeś o kropce i zdaniach...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mrosi napisał:

Z Twojego wcześniejszego wpisu wyraźnie wynika, że w Twoim egzemplarzu obiektyw wystaje. Więc albo poprzednio, albo teraz coś mieszasz. Twoje wpisy są niespójne.

Przy okazji, napisz to, co chcesz napisać po polsku, bo nie rozumiem kompletnie nic z tego słowotoku. Słyszałeś o kropce i zdaniach...?

Źle to może wtedy opisałem,mogło faktycznie to zabrzmieć że mój obiektyw wystaje poza klapkę baterii,oczywiście tak nie jest.

Miałem na myśli to że wolał bym aby Xiaomi poszło o krok do przodu i obiektyw był schowany ten milimetr w klapce baterii,bo to że obiektyw jest na równo że klapką baterii nic nie zmienia i zarysujemy taki obiektyw i aby tego zapobiec trzeba użyć jakiegoś etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z was wersje czarną z założonymi pleckami bamboo?? Wiem ,że to nie ma pewnie takiego efektu jak przy białym no ale może ktoś ma takie cudo. Jeśli tak to mógłbym prosić o foto? Z góry dziękuje :-D

Ja mam dokładnie to cudo. Czarny + bambus + złota szuflada sim z Note Pro + płyta główna 64 GB.

Z MI Note

2e72e625f5ba5a0b9fcb23fe52e1976d.jpg

e7cfc32d4db0922ead07d5a094e3bcc1.jpg

adc081796f83f03ad8173a1ffafe31be.jpg

dd7926a2cd856a4b6db3fc6ed0ff7e62.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie to cudo. Czarny + bambus + złota szuflada sim z Note Pro + płyta główna 64 GB.

Z MI Note

Może byłbyś jeszcze w stanie przełożyć złote przyciski z ramki Pro? Muszę przyznać, że to zestawienie wygląda genialnie

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Mi Note potaniał i teraz nawet wersja czarna jest tańsza od białej o 1$,wcześniej czarna wersja kosztowała o 50 zł więcej niż biała i obie wersja też staniały 

Jestem ciekawa jak niskie będą ceny za 2-3 miesiące,może będzie i z 150$ bo Mi4 też bardzo ciekawy model a jaką ciekawą cenę ma aktualnie 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy obecnie (dziś zamówiłem) sprzedawane na Ibuygou Mi Note (nie "Pro") mają zablokowany BL czy raczej nie?

Czy możliwe, że mają zainstalowany system oparty na Androidzie 6 i jednocześnie niezablokowany BL?

Dzięki!

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy obecnie (dziś zamówiłem) sprzedawane na Ibuygou Mi Note (nie "Pro") mają zablokowany BL czy raczej nie?

Czy możliwe, że mają zainstalowany system oparty na Androidzie 6 i jednocześnie niezablokowany BL?

Dzięki!

Podpytam troche. Brałeś z magazynu z chin cz eu? Ile cię wyszła całość? No i bamboo czy inny?

Wysłane z mojego KM EAGLE 1065G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MD13 napisał:

Podpytam troche. Brałeś z magazynu z chin cz eu? Ile cię wyszła całość? No i bamboo czy inny? emoji1.png

Nie było opcji "EU Direct" dla tego modelu: https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi-note-snapdragon-801-quad-core-25ghz-bamboo-edition-3gb-ram-16gb-rom-fdd-lte-6654.html

Zresztą chyba i tak bym z niej nie skorzystał.

Tak, bamboo ;)

PayPal przeliczał dziś dolara po 4,07 zł.

Koszt przesyłki DHL: 25$.

Razem: 277+25+5=307$ x 4,07 = 1250 zł (to dodatkowe +5$ do drugi rok gwarancji w IbuyGou, co uznałem, za rzecz wartą dopłaty).

P.S. Jesli ktoś kupował z opcją EU Direct, to ciekawi mnie ile wtedy kosztuje przesyłka DHL (lub inna szybka i pewna?).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było opcji "EU Direct" dla tego modelu: https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi-note-snapdragon-801-quad-core-25ghz-bamboo-edition-3gb-ram-16gb-rom-fdd-lte-6654.html

Zresztą chyba i tak bym z niej nie skorzystał.

Tak, bamboo

PayPal przeliczał dziś dolara po 4,07 zł.

Koszt przesyłki DHL: 25$.

Razem: 277+25+5=307$ x 4,07 = 1250 zł (to dodatkowe +5$ do drugi rok gwarancji w IbuyGou, co uznałem, za rzecz wartą dopłaty).

P.S. Jesli ktoś kupował z opcją EU Direct, to ciekawi mnie ile wtedy kosztuje przesyłka DHL (lub inna szybka i pewna?).

Nie zamawiałem jeszcze tam. Jak wziołeś dhl to jest mniejse prawdopodobieństwa naliczenia podatku?

Wysłane z mojego KM EAGLE 1065G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, majdan12 napisał:

@latet

No nieźle zapłaciłeś,musisz chyba nie ufać produktom Xiaomi że przepłaciłeś za ten model kupując w tym sklepie aby mieć 2 letnia gwarancje 

 

Nie chodzi o to, czy 2 czy rok, chodzi o to, że gwarancja u nich jest dla mnie pewna (bo miałem okazję 2x sprawdzić ją na własnej skórze - mam więc przetarte szklaki). Jakbym nie ufał, to bym nie kupował w ogóle. Nie istnieją marki absolutnie bezawaryjne.

37 minut temu, MD13 napisał:

Nie zamawiałem jeszcze tam. Jak wziołeś dhl to jest mniejse prawdopodobieństwa naliczenia podatku?

Kilkanaście telefonów tam kupiłem w ostatnich 3 latach, zawsze DHL, zawsze docierały do mnie bez VAT-u. Obstawiam, że i tym razem tak będzie ;)

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, latet napisał:

PayPal przeliczał dziś dolara po 4,07 zł.

Koszt przesyłki DHL: 25$.

Razem: 277+25+5=307$ x 4,07 = 1250 zł (to dodatkowe +5$ do drugi rok gwarancji w IbuyGou, co uznałem, za rzecz wartą dopłaty).

P.S. Jesli ktoś kupował z opcją EU Direct, to ciekawi mnie ile wtedy kosztuje przesyłka DHL (lub inna szybka i pewna?).

PayPal nalicza swoje "dodatki", jak się okazuje. Należy więc zmienić w opcjach konta PayPal, żeby korzystał z systemu przeliczeniowego banku, z którego pobierane są środki. Mnie, dzięki temu zabiegowi, udało się zapłacić 935 zamiast 1050 za Redmi Note 3 Pro.

Gdybyś brał ode mnie Mi Note, miałbyś taniej. Starczyłoby na bambusowe plecki i na flaszkę...*

EU Direct jest od jakieś 30 USD droższa od przesyłki DHL z Chin.           

* na popitkę i zakąskę również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, latet napisał:

Czy obecnie (dziś zamówiłem) sprzedawane na Ibuygou Mi Note (nie "Pro") mają zablokowany BL czy raczej nie?

Z całą pewnością będzie odblokowany, przecież w Mi Note nigdy bootloadera nie blokowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Mi Note na ostatnim Miui 4.4.4 i bardzo dużo ludzi mówi mi że straszenie słabo mnie słychać podczas rozmowy, czy instalowanie Miui na 6.0.1 rozwiązuje ten problem czy może to być wada fabryczna mikrofonu lub może ktoś ma szybkie rozwiązanie tego problemu, z góry dziękuję :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mmalecki87 napisał:

Witam, mam Mi Note na ostatnim Miui 4.4.4 i bardzo dużo ludzi mówi mi że straszenie słabo mnie słychać podczas rozmowy, czy instalowanie Miui na 6.0.1 rozwiązuje ten problem czy może to być wada fabryczna mikrofonu lub może ktoś ma szybkie rozwiązanie tego problemu, z góry dziękuję :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja mam zainstalowany MIUIPolska virgo 5.12.17 i jakość rozmów jest idealna 

Karta Sim Virgin Mobile,łączenie się z nadajnikiem T-Mobile 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu miełem grubą akcję z moim mi note pro. Jechałem rowerem i wyjechało mi taxi. Gwałtowne hamowanie i poleciałem przez przednią kierownicę. Obdarty wróciłem do domu a z kieszeni wyjmuję LG FLEX xD co ciekawe Gorilla glass nie pękła także propsy dla niej. Tylna plastikowa klapka też nie pękła. Dotyk, głośnik i ładowanie sprawne więc pomyślałem wygnę albo nie wygnę. 2 minuty i naprawiony. Nawet rysy nie miał. Co wy na to?

 

13271394_1164563153567059_1539150568_o.jpg

Edytowane przez Shokata
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...