Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, mam martwe Mi note black 64GB i możliwość nabycia Mi Note pro 64GB white po okazji (uszkodzona obudowa i zbity wyświetlacz) reszta działą.

Czy da się przełożyć w jakiś prosty sposób pro do czarnej obudowy? te modele różnią się chyba tylko wnętrzem tak?

Trzeba rozbierać na elementy czy cały środek można przełożyć? Robił ktoś taki myk? może jakiś poradnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maszmol napisał:

cześć, mam martwe Mi note black 64GB i możliwość nabycia Mi Note pro 64GB white po okazji (uszkodzona obudowa i zbity wyświetlacz) reszta działą.

Czy da się przełożyć w jakiś prosty sposób pro do czarnej obudowy? te modele różnią się chyba tylko wnętrzem tak?

Trzeba rozbierać na elementy czy cały środek można przełożyć? Robił ktoś taki myk? może jakiś poradnik?

Co za pomysł w ogóle. Oczywiście, że się nie da. 

17 minut temu, Piotr.ben napisał:

Planuje kupno Mi Note Pro

Znalazłem jeden na allego

Ma już zablokowany bootlader

Jest jakiś mutilang na niego 

Tak żeby go można było wgrać na zablokowanym

 

 

 

Musisz odblokować bootloader by robić z telefonem coś sensownego czyli wgrać miuipolska lub xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid,

Jak można zweryfikować czy ma się zablokowanego bootloadera w Mi Note Pro? 

Mam wersję miui 6.1.7 (polską)

 

Czy wiesz może coś więcej odnośnie zawieszenia wsparcia dla wersji Mi Note Pro?

Co spowodowało bricka w twoim Mi Note Pro? (chciałbym uniknąć takiej sytuacji)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid,

Jak można zweryfikować czy ma się zablokowanego bootloadera w Mi Note Pro? 

Mam wersję miui 6.1.7 (polską)

 

Czy wiesz może coś więcej odnośnie zawieszenia wsparcia dla wersji Mi Note Pro?

Co spowodowało bricka w twoim Mi Note Pro? (chciałbym uniknąć takiej sytuacji)

 

Nie masz zablokowanego bootloadera a bricka nie zrobisz bo nie umiesz.

Wysłano z Mi4c

Czy da się  już uruchomić na xiaomi mi note pro double tap to wake?

Nie da się... bez "już".

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pasują. Tylko najlepiej jak obudowa ma naklejki z klejem i te naklejki termiczne(?) od odprowadzenia ciepła. No i napis MI z tyłu jest srebrny. 

 

I ja mam pytanko. Wiem, że mi note nie obsługuje  pasma wcdma 900mhz, a czy takie pasmo jest obsługiwane w mi note pro? 

Edytowane przez Wujek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2016o20:37, adikpl napisał:

Ja z kolei poszukuję czarne. Na Honorbuy delarują że mają oryginalne bambusowe http://www.honorbuy.com/268-bamboo-back-cover-for-xiaomi-mi-note.html Ewentualnie tu: http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?page=2

http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6061 tu przecież masz czarne ;) tylko cena trochę kosmiczna.

Ja dziś założyłem drewno na swojego note pro kupione na Honorbuy i wszystko jest oki więc śmiało mogę od nich polecić te plecki :)

Edytowane przez BIZON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mogę znaleźć nigdzie porównania, więc zapytam. 

Który telefon będzie lepszym wyborem jeśli chodzi o jakość zdjęć Mi Note, czy Mi4 ? Szczególnie biorąc pod uwagę zdjęcia przy słabszym oświetleniu. Gdyby odpowiedział ktoś, kto miał do czynienia z obydwoma aparatami, to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mi note, dziewczyna ma mi4. W słabym oświetleniu żaden nie wypada dobrze, jednak lepsze zdjęcia robi mi note. Podejrzewam, że to dzięki stabilizacji - zdjęcia nie są rozmazane jak w mi4, jest więcej szczegółów. Co do przedniego aparatu, w słabym oświetleniu,  lepiej również wypada mi note,  zdjęcia są jaśniejsze i więcej widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś to jest napisane, ale juz mnie oczy bolą od czytania naszego forum;-). Czy na obecnie obowiązującej wersji, dostępnej na Mi Note, da się zrootować telefon? Czy ktoś mógłby pomóc......no to co,pomożecie (jak mawiał klasyk)?:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej55 napisał:

Pewnie gdzieś to jest napisane, ale juz mnie oczy bolą od czytania naszego forum;-). Czy na obecnie obowiązującej wersji, dostępnej na Mi Note, da się zrootować telefon? Czy ktoś mógłby pomóc......no to co,pomożecie (jak mawiał klasyk)?:-D

Problem polega na tym ze ludziom nie chce się szukać odpowiedzi tylko od razu zakładają temat a to samo pytanie jest 4 tematy wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym ze ludziom nie chce się szukać odpowiedzi tylko od razu zakładają temat a to samo pytanie jest 4 tematy wcześniej. 

Nie założyłem tematu jak Kolega raczył poinformować, więc skąd ten sarkazm? Nie lepiej pod powiedzieć,zasugerować jakąś informację

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...