Skocz do zawartości

Mi Note / Note Pro - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


wasabi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do Acida ewentualnie może ktoś wie...

Zaakceptowali mnie do Beta testów dla Mi Note i wydaje mi się że romy Miuipolska powstają na wersji chińskiej a nie na Global?

A ja chyba będę miał dostęp niestety tylko do romu beta Global. Więc chyba lipa z tym beta testowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już po aktualizacji, w życiu bym nie znalazł tych 3 kropek gdybym o nich nie przeczytał w Pobierz MIUI.

 

EDIT:

Moze i glupie pytanie, ale jak w utworzonych katalogach posortorowac programy alfabetycznie?

 

EDIT2:

Jak zrobic aby kontakty synchronizowaly mi sie z chmura od xiaomi?

Edytowane przez szczyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi domyślnie są sortowane właśnie alfabetycznie, z tym, że nazwa aplikacji nie zawsze może być taka sama jak nazwa aplikacji w systemie., a według tego ostatniego system kataloguje i sortuje pozycje.

Co do kontaktów. Przede wszystkim musisz mieć utworzone konto Xiaomi. Po zalogowaniu się do niego wystarczy w ustawieniach konta czy synchronizacji włączyć synchronizację kontaktów. Z tego co kojarzę, to z "automatu" jest ona włączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi nie sortuje alfabetycznie w utworzonych katalogach, np Ustawienia są na początku. A co do kontaktów, to wymusiłem w telefonie synchronizację na konto xiaomi i dopiero się pojawiły w chmurze.

Jeszcze zostaje kwestia tego aby wyświetlacz się nie podświetlał za każdym razem jak przyjdzie jakiekolwiek powiadomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej,

Pytanie laika : gdzieś tu przeczytałem, że Mi Note nie ma jakiegoś tam pasma czy częstotliwości 900 mH czy coś takiego. Ma to jakiś praktyczne znaczenie? Do tej pory przy wyborze telefonu nawet nie zaprzątałem sobie głowy jakimiś tam częstotliwościami i się na tym nie znam wiec pytam. Mieszkam w Szczecinie czasem jeżdżę na wieś do rodziców i tam z zasięgiem masakra i czasem jadę na polowanie do lasu to tam też czasem słabo. Na co ma wpływ te 900 mH?

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hunter 30-06 napisał:

Na co ma wpływ te 900 mH?

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

milihalle? Ja znam megaherce: (MHz). 

Więc jeśli o to chodzi to logiczne jest: jeśli w tym lesie masz nadajnik 900 MHz to telefon bez tego pasma nie będzie miał zasięgu. Proste. MiNote nie ma 900 MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hunter 30-06 napisał:

Na co ma wpływ te 900 mH?

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

milihalle? Ja znam megaherce: (MHz). 

Więc jeśli o to chodzi to logiczne jest: jeśli w tym lesie masz nadajnik 900 MHz to telefon bez tego pasma nie będzie miał zasięgu. Proste. MiNote nie ma 900 MHz.

Niby logiczne. Ale dalej nie wiem czy to 900 MHz jest istotne tak bardzo, odczuwasz w ogole brak tych częstotliwości? Bo telefony nie odbierają tylko na jednej częstotliwości wiec jakiś zasięg zawsze się znajdzie, czy źle to rozumuję.

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwam. Mieszkam we Wrocławiu a tam mam full 4G co chcę. Nie podróżuję, chyba że za granicę i wtedy gdzieś w lesie przy granicy może i nie łapie ale to jakiś margines dla mnie.

W plusie też? Moj note w plusie w warszawie nie lapie 4g. Inne sieci owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...