Skocz do zawartości

Problem Z Ładowaniem Baterii


AntyS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z ładowaniem baterii. Problem powstał kiedy podczas kopiowania danych z pamięci wewnętrznej na kartę SD telefon się wyłączył nagle mimo ok 60 procent baterii. Od tej pory ładowanie trwa około 7 godzin, zarówno przez USB jak i ładowarkę. Dodatkowo od tego momentu firmowy kabel dziwnie działa. Jak podpinam telefon to pasek ładowania jest zielony ale praktycznie się nie rusza a panel sterowania podaje czas ładowania ok 7 godzin. Oczywiście zmieniłem kabel. Po podpięciu telefonu. Pasek ładowania przesuwa się normalnie a czas ładowania skraca się z 7 na 4 godziny. Pomyślałem ze to rozwalony kabel i po problemie ale czasem na innym kabelku tez ikonka ładowania zmienia kolor na zielony ale się nie rusza. Pokazuje znowu ze chce się ładować z 7 godzin.

Czasem wogole telefon nie chce się ładować. Pomaga dopiero podpięcie włączonego telefonu do źródła prądu.

Czyscielm styki baterii i etc robiłem wipy i reinstall systemu a także update z 45 na 47 i problem został.

Mam też problem z mikrofonem. Rozmówcy skarżą się ze słychać mnie jakbym był w rurze.

Wiec tak

-wyczyścilem mikrofon

-sprawdziłem czy to nie wina sieci wykonując połączenie z tej samej sim z innego tel.

-wyłączyłem redukcję szumów

-full wipe

-nagrałem rozmowę dyktafonem i odaluchalem i było ok

-wykluczylem awarie głośników w tel rozmowców.

-wykonalem test sensosrow i wypadł pomyślnie.

Nie mam pomysłów.

Rozmówcy raz się skarżą a raz nie.

Nie wiem od czego to zależy.

Jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duży to był plik?

Podejrzewam, że coś się skopało w rejestrze przy kopiowaniu i ścieżka pliku gdzieś jest nieprawidłowa. Musiałbyś jakoś podłączyć telefon, żeby pamięć wewnętrzna była jako masowa i zrobić na niej chkdsk poprzez program uruchom na komputerze. Kiedyś miałem problemy z kartą i ta operacja pomogła. Możliwe, że dla pamięci wewnętrznej też coś zdziała. Z drugiej strony mogło się coś przegrzać

Edytowane przez drozdaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...