anacron

TRWP dla Note 7

Recommended Posts

Już sam sprawdziłem, nie staruje na tym i trzeba wgrywać od zera wszystko, ale jest nieoficjalny dla RN7, tylko trzeba pamiętać, aby pobrać najpierw Global i Magiskiem zrootować telefon najpierw przed wgraniem tego nieoficjalnego. Po wgraniu wersji od xiaomi.eu uprawnienia root znikną.

Ja po odblokowaniu bl od razu wgrywalem twrp i xiaomi. Eu, żadnych cudów z rutowaniem nie trzeba 

Edited by Mr X

Witam też mam zamiar kupić i wgrać miuipolska. Ale potrzebuje go zrootować. Ciężko to się robi ?

PS. Jaka jest różnica między zwykłym Redmi Note 7  a Pro

@strony1984

1. Wgrywasz TWRP za pomocą PC. Najwięcej czasu trwa oczekiwanie na odblokowanie bootloader a. Poradniki o wszystkim masz na forum.

2. Wersji pro nie ma u nas oficjalnie, i chyba o ile kojarzę są na nią jakieś kombinowane romy. 

Dnia 20.08.2019 o 18:24, frrancuz napisał:

@strony1984

1. Wgrywasz TWRP za pomocą PC. Najwięcej czasu trwa oczekiwanie na odblokowanie bootloader a. Poradniki o wszystkim masz na forum.

2. Wersji pro nie ma u nas oficjalnie, i chyba o ile kojarzę są na nią jakieś kombinowane romy. 

dzieki. ostatnio miałem note 4x z mediaexpert to na odblokowanie bootlodara czekałem chyba 2 dni.

PS>

Daj linka z poradnikiem twrp do note 7

@strony1984

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/how-to/one-redmi-note-7-unlock-bootloader-t3890751

Instrukcja obejmująca proces odblokowywania bootloadera, instalacji TWRP, magisk (root), instalowanie custom ROM w tym xiaomi.eu.
Tylko jak będziesz bootować TWRP to nie sposobem pierwszym, bo komenda tam podana nie zadziała i telefon nie wejdzie do TWRP. 
Należy użyć drugiego lub trzeciego sposobu.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.