Skocz do zawartości

Mi Box - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


tosshi2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, podobnie jak koledze wyżej w moicm TV Samsunga oraz BluRay Samsunga wraz z kończem czerwca wygasa YT i tu pojawia się problem poszukiwania następcy. Głównie korzystam z Yt, ale

1. pytanie jak z aplikacja player.pl jest dostępna na MiBoxa?

2. Jaka jest obecnie najnowsza wersja MiBoxa

3. Skąd polecalibyście zakup ? Może macie jakieś chińskie źródło bez VATu ;) Jeżeli nie to jak duża różnica jest między zakupem w PL a Chinach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gwiazda90 napisał:

Witajcie, podobnie jak koledze wyżej w moicm TV Samsunga oraz BluRay Samsunga wraz z kończem czerwca wygasa YT i tu pojawia się problem poszukiwania następcy. Głównie korzystam z Yt, ale

1. pytanie jak z aplikacja player.pl jest dostępna na MiBoxa?

2. Jaka jest obecnie najnowsza wersja MiBoxa

3. Skąd polecalibyście zakup ? Może macie jakieś chińskie źródło bez VATu ;) Jeżeli nie to jak duża różnica jest między zakupem w PL a Chinach ?

1. Playera nie ma, można doinstalować wersję na telefonowego Androida, mi działa źle. Jednak, można zainstalować Kodi + wtyczka SD-XBMC i działa wszystko super :D

2. Chyba ten 3S. 

3. Ja zamawiałem w Lightinthebox. Przyszło bez VAT w 3tyg :) (sama podróż szybko, tylko przygotowanie do wysyłki trwało długo. Mi mój wyszedł około 200-210zł. W X-kom 430zł o ile się nie mylę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdz-16-ab to ten "jedyny słuszny". Wersja international, z androidem tv 6.0. Inne są na rynek Chiński.

210 zł super cena. Ja kupowałem na Ali jak dolar był po 4.15 za 69$, a w PL dowalili mi jeszce cło, VAT i opłatę pocztową. W sumie i tak taniej niż w Polsce, ale jak bym wiedział że tak będzie to kupiłbym w X-komie z 2 letnia gwarancją.

Edytowane przez ghost12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego mi boxa od dziś i nie za bardzo potrafię znaleźć wtyczkę, która może odczytywać zewnętrzne źródła m3u, wcześniej miałem w smart TV zainstalowane IPTV, ale zrywało co jakiś czas i tak w kółko. Net mam 32 MB więc powinno to wystarczyć. Na laptopie, tablecie i telefonie nie mam problemu ze zrywaniem połączenia. Może ktoś pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, gwiazda90 napisał:

No dobra Panowie

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html?wid=4

to jest ta jedyna słuszna ?
moglibyście dać jakiś sprawdzony link skąd mogę zamówić ?

Ze sklepu GB są originały. Ja i kolega mamy z tego sklepu. Czasami jest kod na około 55 USD i też czasami bez/z VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2017 o 23:47, ghost12 napisał:

Szukam coś darmowego, ale nie wiem, czy uda się ;) W kodi jest możliwość instalowania bardzo dużej ilości dodatków, więc może coś zadziała z zewnętrzną listą m3u.

A zna ktoś dobrą stronkę z której można doczytać jakie są przydatne wtyczki ? "Kodi w pigułce", jak na razie przerabiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 18.06.2017 at 8:53 AM, milenium17 said:

Ze sklepu GB są originały. Ja i kolega mamy z tego sklepu. Czasami jest kod na około 55 USD i też czasami bez/z VAT.

Dzięki, przed chwilą zamówiłem :)

Z kodem: GBPL25 wyszło 48,05€ z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zakupiłem ostatniu MIBOXA z myslą o NC+GO ale nie doczytałem że są jakieś problemy z apka.

Czy jest w ogóle mozliwość zainstalowania NC+GO na MI BOXie?? Jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki jak to zrobić.

Edytowane przez michalwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zamawiał ktoś z tego linku Mi Boxa http://www.lightinthebox.com/pl/xiaomi-3-official-international-version-eu-amlogic-s905x-android-tv-box-ram-2-gb-rom-8-gb-quad-core-wifi-802-11n-bluetooth-4-1_p5715677.html?utm_campaign=cartcross 

Według opisu jest to Mdz-16-ab czyli wersja "słuszna" :)

Wszystko zgadzało się z opisem ?? Jak sprawa z przesyłką ??

Czy może lepiej dołożyć do zakupu w x-kom'ie i się nie martwić ?

 

Edytowane przez fluid14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Zakupiłem ostatniu MIBOXA z myslą o NC+GO ale nie doczytałem że są jakieś problemy z apka.
Czy jest w ogóle mozliwość zainstalowania NC+GO na MI BOXie?? Jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki jak to zrobić.

Można zainstalować bez problemu, mam i działa, wystarczy ściągnąć plik apk z aplikacją nc+ go tablet na pendrivea i zainstalować

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

,Od paru dni mam miboxa, który czasem ma to do siebie że odwraca kolory, zmiana rozdzielczości w ustawieniach pomaga, przełączenie portu HDMI równiez. Niestety jest to rozwiązanie tymczasowe i trochę upierdliwe, kabel już zmieniłem na inny, lepszy, więc kwestia kabla odpada. Telewizor to jakiś sony LCD, swoje lata już ma, czy jest możliwe, że standard HDMI w tym telewizorze nie pasuje z miboxem? Niestety nie mam jak sprawdzić miboxa na innym telewizorze... Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić lub mial cos podobnego czy zostaje mi tylko gwarancja?  Podrzucam zdjęcia tych odwróconych kolorów :) 

Pozdrawiam!

comment_mH7uyhfwrBn7BzqI0iHqEXLIwMxgHxoG.jpg

comment_ziEmfLlj2OtAoe66kpbcf1GoG6HGeke1.jpg

comment_NbWDU05yiyplsfNa73RcoCPkbkgEE3Kw.jpg

Edytowane przez tosziba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do miboxa. Kupiłem na banggood mibox 4k wersja international. Czasami przestaje mi działać pilot. Box się zacina tak jakbym przełączał porty w tv i wyskakuje mi że podlaczono HDMI 1 i w boxie nic się nie da zrobić bo przeskakuje na samą górę ikonek. No i jeszcze jeden problem że nie mogę podłączyć pada gen game S3 a np pod nexboxem działał bez problemu a tutaj wywala że nie da się sparować a normalnie go wyszukuje. Macie pomysły na te problemy?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do miboxa. Kupiłem na banggood mibox 4k wersja international. Czasami przestaje mi działać pilot. Box się zacina tak jakbym przełączał porty w tv i wyskakuje mi że podlaczono HDMI 1 i w boxie nic się nie da zrobić bo przeskakuje na samą górę ikonek. No i jeszcze jeden problem że nie mogę podłączyć pada gen game S3 a np pod nexboxem działał bez problemu a tutaj wywala że nie da się sparować a normalnie go wyszukuje. Macie pomysły na te problemy?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Zacznij od aktualizacji boxa.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, milenium17 napisał:

dobrą cenę na GB zrobili za 54 usd z kuponem MITVBOX - https://goo.gl/UghexA

Kupiłbym, ale mam obawy, czy to jest ta wersja, która ma być bo po komentarzach, różnie to piszą...niby MDZ 16 AB, ale w supocie odpowiedzi sklepu, że jest tylko język angielski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania powyżej.

Mianowicie planuje kupić mi box 3 lub mi box 3pro. 

Proszę powiedzcie mi jak wygląda na nim sklep Play? Ponieważ nie dawno oddałem NVIDIA shield tv do sklepu. Tak ubogiego wyboru w sklepie Play nigdy nie widziałem. Tylko Netflix i Spotify były dla mnie ciekawymi pozycjami. Da się zainstalować ze sklepu np chrome i inne aplikacje jak na Androidzie? Czy może android tv jest to tak zamknięty system że tylko wybrane aplikacje będą dostępne?

 

Dzięki za pomoc,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...