Skocz do zawartości

Zamyjanie Launchera Przy Czyszczeniu Ramu


niemamloginu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli wątek już był, to sorki - szukałam i nie znalazłam.

Zakupiłam mi3 drugi raz (pierwszy sam sobie tworzył niezgłębione historie z 3g pół roku temu).

Przy czyszczeniu ramu (a niestety mam nawyk robienia tego bardzo często) zawsze zamyka się launcher (używam oryginalnego) mimo włączonej funkji pozostaw w pamięci ram.

Jest na to jakiś sposób? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja była domyślnie włączona jak pamiętam, spróbuj ją wyłączyć i włączyć ponownie, na sam koniec możesz jeszcze uruchomić ponownie telefon.

Na pocieszenie dodam, że kiedyś była fala osób podobnym problemem, na pewno ktoś będzie w stanie doradzić Ci więcej niż ja w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon przedwczoraj wyjęty z pudełka, Skype i Whatsapp +kilka innych nawet nie zdążyłam jeszcze uruchomić. Ramu przed czyszczeniem jest najmniej ok. 300. Co o tym myślicie?

Zapomniałam dodać - kiedy chcę czyścić ram to owszem, najmniej jest ok. 300 wolnego, ale najczęściej pokazuje 600-700. Może po prostu nie czyścić, tylko pozwolić, żeby telefon sam to robił? Sama już nie wiem. Tak czy siak chciałabym się tego 'ładowania pulpitu' pozbyć...

Edytowane przez niemamloginu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - wywaliłam wszyskie komunikatory z autostartu, dodałam Pogodę BZ mimo, że widget nie był ustawiony na pulpicie, reset telefonu i wszystko pięknie działa :) jeszcze jakoś chciałabym zostać przy oryginalnej klawiaturze, pozbywając się bez roota polskich znaków z smsów (tzn. żeby były widoczne, ale żeby telefon wysyłał za pomocą alfabetu gsm), ale będę szukać, może na coś natrafię ;) Dzięki bardzo za pomoc!

Edytowane przez niemamloginu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie też dzieje się taka sytuacja, bardzo rzadko - tylko za cholere nie mogę sobie przypomnieć co to powoduje - i też wtedy otwiera się dialer.

Choć na pewno nie powoduje tego czyszczenie ramu, bo ja po prostu w ogóle nie czyszcze go ręcznie.

Nie jest uciążliwe, ale z czystej ciekawości czasami myślę, co jest grane :-D

Mi2s powered by sMIUI

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...