Jump to content

Fake Mi4 Do Sprzedania

Recommended Posts

Witam.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem podróbki mi4 w celach kolekcjonerskich albo jakiś tam innych to mogę załatwić taki model od ręki.... znajomy ostatnio pochwalił mi się swoim nowym zakupem no ale musiałem szybko go sprowadzić na Ziemię i uświadomić że to FAKE :-):-):-) Jeżeli ktoś byłby chętny zakupem zamianą albo czymkolwiek to mogę go to załatwić :-) Pozdrawiam.

• Like 2

Gdyby to był mój telefon to bym to już dawno zrobił. To jest ogłoszenie że mam możliwość załatwienia czegoś takiego :-) Ale sam kosztów odkupienia nie mam zamiaru ponosić.

Sprawa wygląda tak... znajomy gdzieś coś słyszała o tym smartfonie coś czytał nie wiem,kupił go gdzieś z jakiegoś ogłoszenia prawdopodobnie w dobrej cenie nie świadomy że te telefony maja klony itp. Do tej pory był przekonany że ma super smartfona do momentu spotkania ze mną :-) Ja mu zaproponowałem że mogę popytać czy ktoś by go chciał odkupić albo wymienić na coś innego. Więc pytam :-) To tyle.

Sprawa wygląda tak... znajomy gdzieś coś słyszała o tym smartfonie coś czytał nie wiem,kupił go gdzieś z jakiegoś ogłoszenia prawdopodobnie w dobrej cenie nie świadomy że te telefony maja klony itp. Do tej pory był przekonany że ma super smartfona do momentu spotkania ze mną :-) Ja mu zaproponowałem że mogę popytać czy ktoś by go chciał odkupić albo wymienić na coś innego. Więc pytam :-) To tyle.

Wiesz co kompletnie nie wiem.... mogę go mieć praktycznie za free a jak jest jego wartość to nie mam pojęcia :smile: czekam na propozycje mogą być na wymianę albo za jakaś kasę ale określać się co do sumy nie chcę :smile:

Dowiedz sie ile za niego chce, albo za ile wypozyczy na dzien zeby porobic fotki. Spytaj sie czy mozesz mi dac do niego kontakt i napisz mi na PW co powiedzial :)

Chce zrobic poradnik jak odroznic oryginal od podrobki.

Jeśli nie będzie zgody co do sprzedaży za ''x'' kwotę, @winiara84 postaraj się chociaż załatwić wysłanie tego cuda techniki do Acida na diagnostykę. Przecież to dużo pomoże i da lekki zarys sytuacji jak wyglądają podróbki. KAŻDY z tego skorzysta.

Mi2s powered by sMIUI

Edited by kulig007
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...