Skocz do zawartości

Nowe Urządzenie Xiaomi - Ankieta


Acid

Flagship Xiaomi  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Xiaomi pokaże 15 stycznia?

    • MI5
      17
    • MI4S
      5
    • MI Note
      29
    • MI Pad 2
      9
    • Wentylator biurkowy
      7


Rekomendowane odpowiedzi

15 stycznia 2015 Xiaomi ma pokazać nowy telefon/urządzenie flagowe.

Co tym razem? Mi5? Coś większego ala Note? A może nowy flagowy router ;p?

 

Taki oto obrazek dali na zajawkę:

 

111406u99gffptsqtrg7fw.png.thumb.jpg

 

Z hasłem: 

 

New Flagship Device? What does it look like? What is it as thin as cicada's wings?

Czyli co jest tak cienkie jak skrzydła cykady (czy tam konika polnego...) ?

 

Ankieta na górze postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wymiary nowego urządzenia Xiaomi to:  140,89 x 71,4 x 5,1 mm
Dla porównania wymiary Xiaomi Redmi Note:154,00 x 78,70 x 9,45 mm
 
Nie pytajcie o źródło bo szkoda gadać, jak 4go stycznia wg wszystkich PL portali podawali Mi-5 albo Mi-4s, się lekko zdziwili że to tylko nowy Redmi.
 
Acid najwyraźniej najbliżej prawdy od początku ;)
 
Ale żeby prawie o połowę cieńszy Note? Co oni tam wstawią, baterię 2200mAh? xD
 
Z racji ostatniej fali fake przecieków już w nic nie wierzę, zobaczymy co tam zaserwują 15go, jednak obstawiam flagowego Note, zaskoczą wszystkich jak to będzie jednak wentylator ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już prędzej niż 5.1.

Swoją drogą skąd tyle plotek? A tu ktoś wyciąga z kapelusza 5 mm, a tu czytnik palców, a tu zakrzywiony ekran. Wczoraj widziałem artykuł o Mi5. Bez ramek tym razem i do tego zdjęcie (leak). A to piękny render.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że siedzi sobie cicho grupa chińczyków co po nocach robi różne rendery i "leaki".

Nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda i Xiaomi robi sobie po cichu "szum".

Widziałeś masowo jakieś plotki o nowym SGS6? Tym się już nikt nie interesuje.

Za to MI5 jest cały czas. Nie szkodzi, że render tu i tam ale jednak większość portali gsm łapie te "nowinki", dodaje swoje 3 grosze i machina się nakręca. Ludzie gadają o MI5 i robią ankiety na forum ;p

 

SGS6? Ktoś coś o jakimś Samsungu wspominał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple opatentowało wyginające się telefony, pewnie Samsung "ukradnie" im pomysł i SGS 6 będzie zginany, dodatkowo będzie mieć wyświetlacz na całej powierzchni, projektor aby wyświetlać hologramy, baterię 6000mAh i procesor Snapdragon 820 4GHz.

Wiedza przeciętnego człowieka spoza Chin o Xiaomi jest nikła. Xiaomi przygotowuje się na kolejne rynki, robi wokół siebie taką otoczkę tajemniczości. Z czasem dzięki portalom typu PCLab coraz więcej ludzi będzie znać markę. 

Przypomniała mi się sytuacja u kumpla na Ekonomii na UG. Na wykładzie wykładowca zaczął mówić coś o Xiaomi, że podbija rynek jak nikt inny i spytał, czy ktoś wie co to za firma. Cisza, a kumpel podnosi rękę, całe audytorium patrzy jak na wariata. To ten pyta go, czy wie czym się zajmują, a on wyciąga Redmiego. Zdziwienie wykładowcy nie do opisania :P  

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeden ciekawy dla mnie obrazek:

redmi-note-2-1024x664.jpg

 

 

Podpisany jest jako Redmi Note 2 i miałby to być telefon na Snapdragonie 615.. jednak ja w to nie wierzę. 

W ten design tak, jak najbardziej ale sądzę, że nie bez powodu MI Note został wpisany w profile zasilania i będzie to Snapdragon 801. Jeśli tak, to wskazuje to na urządzenie pokroju MI4 a nie tańszych Redmi. Takie moje zdanie. MIUI nazywało nowy telefon "flagship" a dla mnie wszelkie Redmi nie są flagowe. 

Kurcze gdyby to był 5,7 calowy Note na podzespołach MI4 to bym nim nie pogardził :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez obstawiam za Mi Note. Obecnie każdy producent ma w ofercie dużego flagowca (5,5-6cali) i średniego (~5cali).

 

Baa nawet rezerwat tak ma, a przyznać trzeba ze Xiaomi na Apple nie raz patrzyło. 

 

W chinach mają bzika na punkcie wielkich ekranów, a ktoś kto chce mieć maszynę i duży ekran nie ma czego szukać u Xiaomi. 

 

Obstawiam design jak Mi4 i ekran FullHD ~5,5-5,7 cala, 2GB RAM, iRda, Snapdragon 801/805

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, możesz mieć dużo racji. Jeśli wypuszczą tele z bebechami jak MI4 lub lepszymi (snap 805? 810?) + większy ekran (5.5 ? 5.7? QHD?) + obowiązkowo lepszy accu - to zrobią duży krok do przodu, wyszarpią kolejny kawałek tortu Szajsungowi i Japku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to pierwszy raz odkąd mam note lte poczułem ze będzie telefon na który będę w stanie go wymienic

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

O ile oczywiście nie wpapraja tam qhd bo Dla mnie to kompletny bezsens i strzał w kolano

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...jeśli będzie jak piszecie to mój entuzjazm mi4 zniknie xD

Choć chyba 5 cali to dla mnie maks... Uff...

A co do tego szumu o którym pisał Acid... Nic tylko się z tego cieszyć! Więcej ludzi będzie zaglądać na miuipolska.pl :D

Edytowane przez avish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, jeśli okaże się prawdą zastosowanie ekranu 2K :-/ trochę mina zrobi się kwaśna... Ale pewnie muszą iść konsekwentnie do przodu z technologią, bo tego oczekuje Jan Kowalski. A, że to później okazuje się zbędne, to już drugi plan.

Na papierze pewnie muszą zrobić lekki odskok w stosunku do mi4.

Mi2s powered by sMIUI

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Mi3 to szczyt wszystkiego i nigdy nie będę chciał niczego większego. Chyba zmieniłem zdanie. Brakuje mi tylko jednej rzeczy - rysika. Nie każdy, kto go ma używa, możecie mieć różne zdanie na tan temat, ale jednak w segmencie phablet króluje niepodzielnie Note Samsunga, a jego głównym atutem jest właśnie rysik. Xiaomi mogłoby dodać tylko powłokę zapewniającą kompatybilność z własnym rysikiem, do zakupienia oddzielnie, jako akcesorium, chowany w jakimś ładnym case'ie. Ale to wymagałoby ogromnej ilości zmian w MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...