Skocz do zawartości

Nowe Urządzenie Xiaomi - Ankieta


Acid

Flagship Xiaomi  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Xiaomi pokaże 15 stycznia?

    • MI5
      17
    • MI4S
      5
    • MI Note
      29
    • MI Pad 2
      9
    • Wentylator biurkowy
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Sony myślało nad wprowadzeniem w DS4 układu taki jak ma Xbox, ale podobno gracze uznali, że tak jak jest teraz, jest najlepiej i najwygodniej. Mnie się wydaje, że to kwestia przyzwyczajenia, choć DS4 bym za nic innego nie wymienił.

Za padem Xiaomi na pewno przemawia cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tam w miarę nowy Bluetooth to raczej nie będzie problemu.

Wysłane z MI4

Jestem fanem PlayStation gram na ds3, sprawdzałem ds4 ale niestety Xbox 360 czy one ma świetnego pada.

W sumie to tylko preferencje. Od zawsze mam konsole Sony i od pierwszego DS ten układ mi pasuje. Biorąc Xboxa czuję nienaturalne położenie palców szczególnie w fps jak Destiny gdzie miałem możliwość sprawdzić na xboxie.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No właśnie to mi nie pasuje. Do tej pory były horoskopy: aries, taurus, cancro, leo (kodowa dla MI4 sample) i teraz Virgo (Note).

MI5 powinno być Libra lub któryś z następnych. Ferrari pasuje pod któregoś z Redmi, które...z kolei są jak buty: armani, gucci, dior...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nowa seria? Są flagowce czyli Mi i średni (niski) segment czyli Redmi. Może szykują się najbardziej budżetowe telefony z SoC Leadcore, które nie będą mieć MIUI 6 dev tak jak Redmi, tylko Stable. Chociaż dziwne byłoby połączenie słabego SoC z Ferrari :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...