Skocz do zawartości

Nowe Urządzenie Xiaomi - Ankieta


Acid

Flagship Xiaomi  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Xiaomi pokaże 15 stycznia?

    • MI5
      17
    • MI4S
      5
    • MI Note
      29
    • MI Pad 2
      9
    • Wentylator biurkowy
      7


Rekomendowane odpowiedzi

3-4000mAh, zobaczymy później bo przeleciało szybko.

 

Cena niby 300$, jednak na potwierdzenie wszystkiego poczekajmy na arta na głównej.

 

 

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie sama idea patelni typu Note to tylko z rysikiem, bez niego to tylko powiększony telefon.

Miałem Redmi Note i czegoś mi brakowało.

 

Czemu nikt oprócz Sammiego ich nie dodaje? Wiadomo ze mało używa się rysiku, ale lepiej jest go mieć niż nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem super zrobili. Zadowolili dwie grupy ludzi. Tańszy model ale i tak z podzespołami MI4 z ekranem "tylko" full HD.

I drugi wariant "na bogato"  najlepszą możliwą obecnie specyfikacją smartfonów z ekranem 2K.


O i MiBox mini. A ja myślałem z początku, że on pokazuje ładowarkę na wifi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dual sim :D Czekam na Mi-4 na 2 karty, serio.

 

Acid, dlatego mimo wszystko wolę zamawiać z Goldway na Aliexpress, ibuygou jest super, gwarancja itd. Ale ich kosmiczna marża+kurier psują za bardzo kuszące ceny. Goldway w razie uszkodzenia telefonu również naprawia ;)

10423630_827434167292178_763829768654856

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O Mi Note PRO ... Oj... Ma wszystko co napisałem wcześniej że musi mieć i nie kosztuje (w założeniu) oczu z głowy...

 

Czuję, że będzie u mnie trudny wybór między MI5 a Mi Note PRO....

 

I co dla mnie osobiście ważniejsze - Mi Headphones... Jeżeli to gra tak jak wygląda to... Shut up and take my money !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O Mi Note PRO ... Oj... Ma wszystko co napisałem wcześniej że musi mieć i nie kosztuje (w założeniu) oczu z głowy...

 

Czuję, że będzie u mnie trudny wybór między MI5 a Mi Note PRO....

 

I co dla mnie osobiście ważniejsze - Mi Headphones... Jeżeli to gra tak jak wygląda to... Shut up and take my money !

Mi5 na takich podzespołach z mniejszym wyświetlaczem to byłoby coś. Jednak, jak się do marca nie pojawi jakiś chociażby teaser Mi5, pewnie rzucę się na Note Pro. Fajnie, że zadbali o układ dźwiękowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są dwa wyjścia co do MI5:

- albo będzie pokazany jak co roku na sierpniowych konferencjach i będzie to specyfikacja Note PRO + ekran do 5,2 cali 2K.

- albo linia Note zastępuje MI5, MI6 itp..

 

Ja stawiam na dual czyli to co jest w Samsungu. Flagowiec Note (phablet) i Galaxy S jako telefon czyli MI5 się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...