Skocz do zawartości

Nowe Urządzenie Xiaomi - Ankieta


Acid

Flagship Xiaomi  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Xiaomi pokaże 15 stycznia?

    • MI5
      17
    • MI4S
      5
    • MI Note
      29
    • MI Pad 2
      9
    • Wentylator biurkowy
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze, jeśli okaże się prawdą zastosowanie ekranu 2K :-/ trochę mina zrobi się kwaśna... Ale pewnie muszą iść konsekwentnie do przodu z technologią, bo tego oczekuje Jan Kowalski. A, że to później okazuje się zbędne, to już drugi plan.

Na papierze pewnie muszą zrobić lekki odskok w stosunku do mi4.

Mi2s powered by sMIUI

Niestety tak jest, LG dało ekran 2k bo chciało być najlepsze a okazało się że procek ma czasami problemy żeby to uciągnąć. Ale ma większą rozdzielczość, więc typowy jan Kowalski kupi bo im więcej tym lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w szoku jak wziąłem w markecie G3, zacząłem się bawić a tu co chwila przycinka... Ok może był zawalony syfem ale aż tak? Czy ten telefon po prostu tak ma bo przyznam że go trochę rozważalem póki nie zobaczyłem zapowiedzi nowego Mi :-D? Sorry za off.

Sam go nie mam, ale są osoby które się na to skarżą. LG nie pomyślało że taka rozdzielczość potrzebuje potężnego procka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak był oficjalny Live (premiera Mi-4) to zamiast prezentacji był pokaz slajdów zdjęć z konferencji (robione na bieżąco), z tego co przetłumaczyłem z komentarzy po chińsku w Googlu wyszło że mieli problemy techniczne i stream padł :D

 

Także uważajcie. Ja byłem po nocce to luz, akurat Live się zaczął jak wróciłem, natomiast nie polecam czekać, rano naszego czasu już będzie wszystko wiadome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche newsów:

 

http://www.gsmmaniak.pl/382506/xiaomi-mi4s/

 

http://www.gsmmaniak.pl/382432/teaser-xiaomi/

 

Xiaomi.jpg

 

Wszedzie stawaiaja na Redmi Note 2 lub Mi4s / Mi5

 

Nikt nie przypuszcza ze to moze byc Mi Note :)

 

Edit:

 

Jeszcze jedna grafika:

 

xiaomi-teaser-1.jpg?resize=640%2C445

 

Czyżby prezentacja dwóch modeli? A może modelu który obsluguje się dwoma rekami? (tablet?, duzy smartfon?)

 

Ja jestem podjarany jak szczerbaty na suchary  :o

Edytowane przez Accessories 4 You
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest zupełnie nieistotne. Jakiś tam Android 5.0...

Wysłane z MI4

Ale skoro nieistotny jest numer androida to czemu istotne jest to, że będzie miał 5,5 cala? Albo taki a nie inny procesor? Zupełnie nie rozumiem takiej argumentacji. Na stronie głównej wrzucasz przecieki, przecież to nie jest istotne. Nie jestem fanem numerków, ale w końcu po coś tego LP wymyślili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia grafika wygląda jak by się trzymało 2 urządzenia, plotek i przecieków jest tyle że możliwe są dwa urzadzenia- może poprawiona 4 i nowy Note.

 

Mam nadzieję że te drugie urządzenie to będzie wiatrak! ( o ile będą dwa w ogóle xd) 

 

Ej, a może pad do gier od Xiaomi?

Chyba jeszcze nie mają nic takiego w ofercie, a taki madcatz z CES 2015 wygląda kozacko, z tym że cena to ok 1000zł:

mad5822.jpg

 

Ja obstawiam Xiaomi Mi-Note i pad dla telefonu do gier (z wyglądu jak ten od xbox 360).

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te drugie urządzenie to będzie wiatrak! ( o ile będą dwa w ogóle xd) 

 

Ej, a może pad do gier od Xiaomi?

Chyba jeszcze nie mają nic takiego w ofercie, a taki madcatz z CES 2015 wygląda kozacko, z tym że cena to ok 1000zł:

mad5822.jpg

 

Ja obstawiam Xiaomi Mi-Note i pad dla telefonu do gier (z wyglądu jak ten od xbox 360).

 

Kontroler Xiaomi juz wypuscilo jakos we wrzesniu :) 300 pierwszych szt sprzedalo prawie za darmo, byl o tym temat gdzies na forum, sam nawet go zalozylem

 

http://androidcommunity.com/xiaomi-steps-up-its-game-with-a-bluetooth-game-controller-20140923/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro nieistotny jest numer androida to czemu istotne jest to, że będzie miał 5,5 cala? Albo taki a nie inny procesor? Zupełnie nie rozumiem takiej argumentacji. Na stronie głównej wrzucasz przecieki, przecież to nie jest istotne. Nie jestem fanem numerków, ale w końcu po coś tego LP wymyślili.

No bo nikt się nie jara tutaj Androidem 5.

Nie ma to znaczenia jeśli masz MIUI 6.

Poza tym jest info, ze kiedyś tam będzie 5.0 dla Xiaomi i tyle. A to, że nowy telefon będzie sprzedawany z MIUI 6 na 4.4.4 to jest i było oczywiste dla każdego nawet średnio ogranietego w MIUI.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontroler Xiaomi juz wypuscilo jakos we wrzesniu :) 300 pierwszych szt sprzedalo prawie za darmo, byl o tym temat gdzies na forum, sam nawet go zalozylem

 

http://androidcommunity.com/xiaomi-steps-up-its-game-with-a-bluetooth-game-controller-20140923/

 

Damn, faktycznie. Wydali i szybko poszedł w zapomnienie, nawet kupić to ciężko. To teraz Xiaomi Bluetooth game controller z uchwytem na telefon i jest komplet ;)

 

Sam nie gram, ale może bratu wezmę jak by wydali czy cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpejdżu i głównym forum MIUI wszyscy pisali od czasu premiery Redmi 2 o Mi-5, teraz Xiaomi wyszło im naprzeciw pisząc "NOT5 - That's as much as we can say!" i dodając filmik. Pod tym (na forum MI),na fb podobnie ludzie wypisują rzeczy typu: "Yes! Mi-5 launch!"

 

https://www.facebook.com/video.php?v=826918184010443

 

Po prostu ręce opadają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 jest tani, dla przykładu HTC One m8 kosztuje około 2000 zł, a Mi4 jest o około 700 zł tańszy (i lepszy) jak dla mnie to duża różnica.

A to że Xiaomi podnosi cenę to dla mnie słusznie, może się to wiązać, np. z lepszym aparatem, który zarówno w Mi3 jak i Mi4 jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i co, że 2000 zł na ibuygou? Przecież gdy był MI3 pre-order to jego cena sięgała 500 dolarów. I znalazło się tyle chętnych, że potem po 27 grudnia ibuygou miało pełno roboty z obsłużeniem wpierw tych pre-orderów.

Spoko. Komu spieszno kupi Note za 2000 zł a komu nie ten poczeka na normalne ceny.

To jest normalne, że chcą zarobić kasę - dobrze wiedzą, że nie da się od tak kupić telefonu w Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...