Sign in to follow this  
Januszek_Okruszek

Całkowity Blackout Telefonu

Recommended Posts

Czołem,

 

Jeżeli temat się już pojawił to przepraszam. Na szybko przejrzałem ostatnie wątki i nie trafiłem na nic co odpowiadałoby mojej sytuacji.

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek zaktualizowałem MIUI do najnowszej wersji dostępnej na MIUI Polska (47.0.0). Nic już więcej nie działałem z telefonem.

 

Rano telefon obudził mnie do roboty jak zwykle, jednak od razu padła bateria. Pomyślałem, że musiałem zapomnieć go podłączyć, albo przypadkiem rozłączyłem w nocy, gdy sprawdzałem godzinę i że naładuję go w robocie.

Kiedy później podłączyłem go do ładowarki na chwilę zapaliła się dioda ładowania, ale po jakimś czasie zgasła. Przy późniejszych próbach podłączenia tylko migała, tak jakby ładowanie zależało od położenia wtyki w gnieździe.
W tym momencie pojawiły się u mnie 3 teorie: bateria, soft, gniazdo.

 

Po przejrzeniu paru wątków, żeby wyeliminować soft i gniazdo postanowiłem użyć MiFlash i wrócić do podstawowej wersji systemu. Nie udało się z baterią, ale skoro fastboot powinien działać na kablu to spróbowałem tej metody i... wyłączyłem tym sposobem kompa. Od tego momentu już nic nie kombinowałem

.

Z mojej perspektywy wszystko wskazuje na jakieś zwarcie, jednak ciężko jest powiedzieć, czy to jakaś niedokładność wykonania płytek, czy fizyczne uszkodzenie gniazda (swoją drogą nie rozumiem czemu jest prostokątne, przez to nie trzyma sztywno wtyki).

Czy ktokolwiek spotkał się z taką sytuacją? Czy mogę cokolwiek zrobić, czy teraz została tylko gwarancja (dodatkowy problem w tej kwestii jest taki, że kupiłem tel w Polsce i musiałbym od gościa wyciągnąć szczegóły zakupu)?
 

 


TEMAT DO USUNIĘCIA! NIE TEN DZIAŁ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza.

Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this