Skocz do zawartości

Jak Taniej Zamówić Mi3?


Souldyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż chcę zakupić telefon z ibuygou.com i myślę nad wysyłką "EU direct". Czy wtedy płaci się VAT ?
Druga sprawa to że chciałbym zamówić akcesoria, a one są tylko wysyłka z chin. Głównie chodzi mi o słuchawki pistony brązowe oraz folię na ekran lub coś do ochrony ekranu. Bo jak bym zamówił z Chin to jest szansa że zapłacę VAT za telefon i wtedy to już będzie mniej atrakcyjne. Warto zamówić telefon z EU i akcesoria z Chin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż chcę zakupić telefon z ibuygou.com i myślę nad wysyłką "EU direct". Czy wtedy płaci się VAT ?

Druga sprawa to że chciałbym zamówić akcesoria, a one są tylko wysyłka z chin. Głównie chodzi mi o słuchawki pistony brązowe oraz folię na ekran lub coś do ochrony ekranu. Bo jak bym zamówił z Chin to jest szansa że zapłacę VAT za telefon i wtedy to już będzie mniej atrakcyjne. Warto zamówić telefon z EU i akcesoria z Chin?

 

Z magazynu EU nie zaplacisz Vatu, mozesz tam kupic telefon a reszte w zaleznosci od tego jak szybko chcesz miec: albo chiny albo z Polski od ktoregos ze sprzedawcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejanie szkla jest bardzo proste i moze uchronic telefon przed uazkodzeniem wyswietlacza. Lepiej wydac te kilka zlotych i miec ochrone. Ja jakos w tym tygodniu bede miec szklo mocolo do Mi3 0,2mm wiec jak chcesz to mozesz pisac.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Jak napisali chłopaki wyżej - szkło hartowane, żadne folie.
Co do wyboru: Nillkin czy Mocolo - podobno nie ma większej różnicy.
Ja mam nillkina i mogę szczerze polecić. Pół roku na telefonie i ciężko się dopatrzyć na nim jakichś rys.
Link do wątku na forum jakbyś przeoczył :wink:
http://miuipolska.pl/forum/topic/3191-pytania-o-szk%C5%82o-hartowane-nillkin/

Ja bym nie brał żadnych hardcase-ów, które wg mnie raczej nie ochronią telefonu gdyby ten wypadł np z kieszeni.
Szukałbym czegoś z TPU lub silikonu i najlepiej żeby wystawał poza ekran 1÷2 mm. Więc nie polecam silikonu Xiaomi, który jest prawie na równi z ekranem.
Co prawda jest idealnie dopasowany do telefonu ( boczne klawisze stawiają bardzo mały opór i biorąc tel łatwo się wciskają powodując niezamierzone wybudzenie komórki), ale jakby ten upadł na ekran to myślę że żadne szkło nie pomoże :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wszystko dziwne.

Szukacie najlepszej ochrony na przodzie telefonu, a ostatecznie i tak wyrzucacie pieniądze na szkła i inne tego typu rzeczy.

Jeśli się dba o takie urządzenie, to nic złego z wyświetlaczem się nie stanie.

Miałem HongMi z IBG, i po przetarciu ściereczką jak nowy.

To jest kwestią używania.

- Ale ale, z ryską sprzedam o 50 PLN taniej i będę stratny ;/

No tak, ale szkło 5 PLN też nie kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...