Skocz do zawartości

Mi Tv 2 Dostępny Na Ibg


Endriu

Rekomendowane odpowiedzi

to mozna zebrac grupę ludzi chętnych na kupno tv powiedzmy 10 osób i jechac do tej hiszpanii znowu nie tak daleko, cene paliwa podzielic na wszystkich i wyjdą grosze, jest opcja odbioru osobistego tam?

 

Przy takiej ilosci to moge zaoferowac wam lepsza cene niz ibg z chin czy hiszpani. Tylko dalej pozostaje kwestia jezyka, gdyby byl chociaz angielski to juz bym go dla siebie dawno zamowil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kilku specjalistów. To chyba firmeware trzeba będzie przetłumaczyć i wgrać do tv. Raczej mniej roboty z tłumaczeniem niż z romem smartfonu.

 

No wlasnie tu jest duzo trudniej. 

 

Mi TV nie tlumaczy sie jak aplikacji, jego menu jest obrazkowe. Nalezy przerobic grafiki i zamienic chinski tekst na inny a tu juz ani szybkie ani latwe nie jest.

 

Gdyby to byla tylko kwestia jezyka jak w aplikacjach to juz dawno ktos by zrobil wersje angielska, a tak to niestety wszyscy czekaja na ruch xiaomi, ktore jakis czas temu zapowiedzialo ze bedzie wersje angielska w Mi TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no własnie trzeba by poczekac na ten angielski bo inaczej to niema sensu, słyszałem ze były jakieś zapowiedzi. Accessories cena byłaby poniżej 3k przy dziesięciu sztukach ze wszystkim? (myśle ze dziesięciu chętnych zebrało by sie na forum)

 

Nie ma najmniejszych szans żeby zejść w okolice 3000pln. Cło na telewizory to 13,9%, koszt wysyłki będzie bardzo drogi + przemnożone wszystko przez VAT 23%. GRUBO ponad 3000zł wyjdzie za import tańszej wersji TV zakładając, że się kupi bezpośrednio od Xiaomi bez pośredników. To tak na szybko kalkulacje do których należałoby dodać jeszcze inne koszta typu koszt odprawy celnej czy koszt przynajmniej jednego przewalutowania plnów. Absolutne nieopłacalne biorąc pod uwagę, że paczki o tak dużej powierzchni bardzo łatwo uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wysyłka tak drogo wysyłka, przez cło? Znajomy sie mozliwe ze bedzie przeprowadzal do Polski i chce sobie wysłać ten tv (to ten którego fotki są na forum). Sprawdzał że kurierem to ok 400zł mu wyjdzie. Mówił mi że to dzięki temu że wysyła od siebie do siebie, z paszportem i papierami, przez co omija cło. Jeżeli się przeprowadzi do PL i mu się uda to dam znać czy zadziałało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

No wlasnie tu jest duzo trudniej. 

 

Mi TV nie tlumaczy sie jak aplikacji, jego menu jest obrazkowe. Nalezy przerobic grafiki i zamienic chinski tekst na inny a tu juz ani szybkie ani latwe nie jest.

 

Gdyby to byla tylko kwestia jezyka jak w aplikacjach to juz dawno ktos by zrobil wersje angielska, a tak to niestety wszyscy czekaja na ruch xiaomi, ktore jakis czas temu zapowiedzialo ze bedzie wersje angielska w Mi TV

 

Jesteś pewien ?

 

Wedle http://www.xiaomiforsale.com/pl/xiaomi-tv/60-mi-tv2-4k-ultra-hd-3d-49-inch-led-smart-tv-plus-subwoofer-and-soundbar.html

 

"MIUI TV Smart TV system (Based on Android 4.3 )"

 

Więc skoro jest na Andku to z tłumaczeniem nie powinno być problemu ?,  a z tego co widać na zdjęciach są napisy w EN.

Edytowane przez Renegade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ?

 

Wedle http://www.xiaomiforsale.com/pl/xiaomi-tv/60-mi-tv2-4k-ultra-hd-3d-49-inch-led-smart-tv-plus-subwoofer-and-soundbar.html

 

"MIUI TV Smart TV system (Based on Android 4.3 )"

 

Więc skoro jest na Andku to z tłumaczeniem nie powinno być problemu ?,  a z tego co widać na zdjęciach są napisy w EN.

 

Moj post byl ze stycznia, przez 4 msce moglo sie wiele zmienic. Tymbardziej ze pisalem ze Hugo zapowiedzial EN jezyk w Mi TV jakis czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ?

 

Wedle http://www.xiaomiforsale.com/pl/xiaomi-tv/60-mi-tv2-4k-ultra-hd-3d-49-inch-led-smart-tv-plus-subwoofer-and-soundbar.html

 

"MIUI TV Smart TV system (Based on Android 4.3 )"

 

Więc skoro jest na Andku to z tłumaczeniem nie powinno być problemu ?,  a z tego co widać na zdjęciach są napisy w EN.

Bzdura. Przecież to nie ma jedno z drugim związku pomyśl.

Tzn język EN powinien być - tylko nie ma multilanga (co oczywiste).

Tak samo jak MiBox ten MITV może mieć angielski dodatkowo ukryty i trzeba wymusić jego użycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie też nie jest możliwe to tłumaczenie. W sensie o tym czy można czy nie można nie decyduje ten android czy jest taki czy śmaki. Tłumaczenie jest w aplikacjach a one są Xiaomi i po chińsku. Owszem jest to android więc standardowo tłumaczenie odbywa się tu jak ja robię MIUI (dekompilacja, tłumaczenie, rekompilacja, build...). Dodatkowo A4Y ma racje bo dużo rzeczy jest grafiką. 

Co więcej struktura systemu MIUI na TV czy MiBoxa jest inna i nie ma od tak dostępu by przez Updater wgrać rom. 

A w MiTV to już w ogóle instalacja tłumaczonego romu to porażka bo trzeba by wgrać przez kabel obraz img systemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...