Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 2 - Preorder


Endriu

Rekomendowane odpowiedzi

To samo jak redmi i redmi 1s był nie wypałem, uważam że jak na budżetowe telefony super spełniają swoją funkcję. Ja używam swojego redmi jako małe przenosne biuro, mape, aparat, konsole przenosną, i sprawdzał sie doskonale. Fakt przy bardzo intesywny uzytkowaniu zjadał batarię jak szalony i grzał sie momentami.

Mam porównanie do LG mojej mamy wybrany w jednej z naszych sieci, telefon teoretycznie o lepszych parametrach działa gorzej.

Telefon oczywiscie mółby być lepszy ale patrząc na cenę już tak źle nie wygląda.

To solidny budżetowiec, a jego oferta jets jedna z lepszych.

Zamawiam Redmi 2 i lczę że znów będę zachwycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunac watki gieldowe z tego dzialu. Od tego jest dzial gielda. Zaraz bedziemy mieli licytacje kto taniej sprzedaje redmi 2.

 

//Z25: A to źle? Im większa konkurencja tym lepiej dla kupującego, wątek pierwotnie założono w celu poinformowania o możliwości zamówienia redmi2, więc posty oferujące zakup w kraju nie są nie na temat.


@ZduneX25

 

To po co jest dział giełda w takim razie? To teraz może piszmy w wątkach o niebieskich migdałach.

 

//Z25: no ja to biorę jako wyjątek, ktoś mówi o preorderze na ibuygou, inna osoba, że jest też dostępny w kraju, oba posty są tylko informacyjne, gdyby to nie była dyskusja o zakupie urządzenia to te poty naturalnie od razu wylądowałyby w koszu


Ja uważam, że powinien być jakiś porządek.

Edytowane przez ZduneX25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jak redmi i redmi 1s był nie wypałem, uważam że jak na budżetowe telefony super spełniają swoją funkcję. Ja używam swojego redmi jako małe przenosne biuro, mape, aparat, konsole przenosną, i sprawdzał sie doskonale. Fakt przy bardzo intesywny uzytkowaniu zjadał batarię jak szalony i grzał sie momentami.

Mam porównanie do LG mojej mamy wybrany w jednej z naszych sieci, telefon teoretycznie o lepszych parametrach działa gorzej.

Telefon oczywiscie mółby być lepszy ale patrząc na cenę już tak źle nie wygląda.

To solidny budżetowiec, a jego oferta jets jedna z lepszych.

Zamawiam Redmi 2 i lczę że znów będę zachwycony

 

Mało masz negatywnych opinii o 1s? Kiedyś ludzie podniecali się windows phone jaki to on szybki, skusiłem się na Lumię 620 bo podobno była taka super. Miałem styczność z lepszymi telefonami i ta lumia to była padaka, wolne, problemy z baterią i kiepska jakość wykonania (styki się wyrabiały i trzeba było je odginać - głośnik, bateria). Ludzie zarzucali mi, że piszę głupoty i u nich "wszystko działa super i płynnie i jakie to szybkie". Ich problemem było to, że nie mieli kontaktu z lepszymi telefonami i po przejściu z jakiegoś crapu co chodził wolniej niż kalkulator byli tym telefonem zachwyceni.

Jeśli ktoś za bardzo zachwala dany produkt to albo mu za to płacą albo nie miał kontaktu z niczym lepszym lub znacznie rzadziej, rzeczywiście coś jest dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@khek masz poniekąd rację, ale tu wchodzi tez sprawa finansów, ja mogę pozwolić sobie na redmi ktoś inny na mi4 albo iphona. W moim zasięgu jest to i uważam ze jest warte ceny. Oczywiście mam świadomość ze są lepsze i szybsze ale droższe. Ja jestem hura za xiaomi to pierwszy telefon który spełnia moje oczekiwania i o dziwo nigdy mnie nie zawiódł, a to już 15 w moim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kazdy. Ja kupilem dla miui i dla wsparcia. Rzeczywistosc okazala sie inna.

I tu jest kolejny problem, forum android.com.pl i w spisie polecanych telefonów jeśli się nie mylę to moderator tego forum napisał w + wsparcie dla Redmi 1s. Pamiętam jeszcze jak bardzo dużo ludzi pisało, że Redmi jest super bo xiaomi wydaję co tydzień aktualizacje. Za dużo jest takich błędnych informacji o telefonach i później ludzie sugerują się nimi podczas zakupu. Jeden coś napisze i później drugi to powtarza i tak leci.

 

@khek masz poniekąd rację, ale tu wchodzi tez sprawa finansów, ja mogę pozwolić sobie na redmi ktoś inny na mi4 albo iphona. W moim zasięgu jest to i uważam ze jest warte ceny. Oczywiście mam świadomość ze są lepsze i szybsze ale droższe. Ja jestem hura za xiaomi to pierwszy telefon który spełnia moje oczekiwania i o dziwo nigdy mnie nie zawiódł, a to już 15 w moim życiu.

Prawda, każdy wydaję tyle ile chce na zakup telefonu, denerwuję mnie tylko jak napiszesz coś negatywnego o danym telefonie i zaraz zleci ci się mnóstwo ludzi i zacznie klepać, że piszesz bzdury bo u nich jest wszystko super. Często są to rzeczy, których nie zauważysz ale niektórym mogą przeszkadzać, np w moto G 1GB ram daję się we znaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@khek masakra w takim razie. Bo minusem redmi 1s jest wlasnie brak wsparcia ze strony xiaomi. Gdyby bylo dobre wsparcie to telefon bylby super. Jednak w redmi 2 moze bedzie inaczej bo ten telefon juz dostaje co tygodniowe aktulizacje.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@avish wiesz ze termin aktualizacji byl juz przesuwany dwa razy. Marzec nie jest ostatecznym terminem.

Co do Redmi 2 to na pewno bedzie mial lepsze wsparcie, dlaczego? Bo ten telefon obsluguje wszystkie czestotliwosci, chinskie i europejskie. Redmi 1s wersja cdma dostal aktualizacje do miui 6 w grudniu.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znalazłem chyba najtaniej z przesyłką DHL (może się komuś przyda): http://www.pandawill.com/xiaomi-redmi-2-smartphone-64bit-4g-quad-core-47-inch-hd-screen-80mp-glonass-grey-p96909.html

Unboxing kolesia który kupił właśnie z tego sklepu: https://www.youtube.com/watch?v=UlHHqU0Eaic

 

Moja przesyłka Redmi 2, z Ibuygou (DHL), przeszła bez cła i VAT-u przez Urząd Celny Poznań i jest w doręczeniu. Czekam....

 

11111.png

 

 

Ciekawostka:

Kupowałem również PowerPack Xiaomi od IBG. Niestety w Hong-Kongu na odprawie DHL nie przyjęto PowerPacka do odprawy i cofnięto do sklepu. Sklep wysyła mi go osobno poprzez zwykły NL Post. Z tego co wiem to chodzi o obostrzenia DHL (od 2013 r.) w przesyłaniu ogniw Li-On. Temat jest zapewnie niektórym znany....

Edytowane przez yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

168$ z DHL na pandzie, u goldway masz 159$ z przesyłką DHL (145$+14$ lub 1$ mniej za biały).

 

 

http://telchina.pl/hong-kong-goldway-wspolpraca-promocje-pomoc-t12201.html

Po wpisaniu tego w komentarzu do zamówienia można obniżyć cenę o 3$. Cena jest obniżana ręcznie, więc po wpisaniu tego trzeba poczekać do kilku dni i dopiero później zapłacić.

nLCOXq9.jpg

 

 

niecała stówka róznicy pomiedzy IBY, ciekawe dlaczego..

Niektórzy sprzedawcy na tym forum jakoś usilnie wmawiają wszystkim, że wszędzie są podróbki, tylko ibuygou ma oryginały i oni, a reszta to fake. Jak myślisz dlaczego tak robią?  :cool: Po twoim poście widać, że to działa co robią ponieważ już masz wątpliwości co do oryginalności.
Edytowane przez khek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arcadioush, Goldway, do pół roku od zakupu można zwrócić telefon jeżeli się spsuje i nie masz zamiaru naprawiać, jeżeli chcesz tylko naprawić to rok, po prostu wysyłają do Xiaomi.

 

U ibuygou chyba podobnie, więc nie jest źle.

 

Ogólnie muszę przyznać jednak rację tam komuś prędzej, niestety wiele paczek w 2015 roku co szło przez nl post od Goldway to zostało z vatem, wiele ale nie wszystkie (wg. telchina)

 

Ja ostatni fon brałem na początku grudnia, więc jestem lekko zaskoczony jak się za przesyłki zabrali (w tak krótkim okresie tyle wyłapanych), premie po nowym roku obiecali czy jak? ;)

 

 

A jak by tak zamówić właśnie Redmi 2 z Goldway + dhl? Z moimi zniżkami płacę na czysto 547zł już razem z kurierem, i się zastanawiam czy to nie byłoby dobrą opcją? Warto spróbować dhl'a w przypadku Goldway? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@checkmate to ze uc zatrzymuje paczki od goldwaya to normalne. Jak jedna osoba wysyla wszystkim prezenty to jest to troche podejzane. Ibugou jakis czas temu mial ten sam problem, wszystkie ich paczki byly zatrzymywane to zaczeli pakowac w papier prezentowy ale mysle ze i tak za jakis czas beda zatrzymywac. Sposob do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@checkmate to ze uc zatrzymuje paczki od goldwaya to normalne. Jak jedna osoba wysyla wszystkim prezenty to jest to troche podejzane. Ibugou jakis czas temu mial ten sam problem, wszystkie ich paczki byly zatrzymywane to zaczeli pakowac w papier prezentowy ale mysle ze i tak za jakis czas beda zatrzymywac. Sposob do czasu.

 

Jak do czasu jak ibuygou robi tak od początku kiedy tylko sprzedają telefony Xiaomi? ;)

 

Jak brałem Mi-2 3 miechy po premierze, 2 lata temu jakoś, to miałem w papierze prezentowym z życzeniami, więc to nie żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz widzialem to nie bylo. Pamietam tylko ze to bylo w momencie gdzie Uc tak zatrzymywal paczki, potem juz wszyscy pisali ze bylo w papierze. No ale ktos moze zerwal ten papier i zrobil zdjecie.

Wiem tylko, ze w 2014 roku Uc w calej Unii dostaly nakaz sprawdzania dokladnie paczek bo bardzo duzo podrobek trafia na rynek Unii z Chin.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, no to widocznie albo papier wywalił taki ktoś albo coś, nie ma bata, ibuygou = papier prezentowy.

 

Może i nawet pojedyncze sztuki telefonów na tyle zamówień co mają od kilku lat się zdarzą ze zwykłym paczkowym papierem, ale to chyba tylko wtedy jak im braknie kolorowego ;)

 

Dobra, delikatnie mówiąc proponuję koniec offtopu o pupie Maryny, bo ludzie czekają na realne recenzje a tak spamem tylko temat podbijamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pisałem jak to udawało mi się uniknąć vatu i się doigrałem  :-P Wczoraj w Warszawie na cle, dzisiaj Komorniki, a jutro chyba będzie Poznań cło. Paczka NL z tabletem 8".

 

Tak przy okazji 139$ za redmi 2

http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-MTK6589t-Quad-Core-Mobile-Phone-1GB-RAM-4GB-ROM-4-7/594076305.html

 

Zamawiałem u nich niedawno Zenfona 5, paczka szybko doszła i bez vatu.

Edytowane przez khek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...