Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 2 - Preorder


Endriu

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś na IBG można składać zamówienia na oczekiwanego Redmi 2 ;)

Specyfikacja telefonu na pewno niektórym się spodoba, innym niej z uwagi na np. ilość pamięci.

 

http://www.ibuygou.com/p-pre-order-xiaomi-redmi2--qualcomm-snapdragon-410-quadcore-64-bit-12-ghz-processor-1gb-ram-8gb-rom-47-inches-display-with-8-mp-back-camera-fdd-lte-version-multiple-colors-available--6465.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

http://www.xiaomishop.com/208-redmi-enhanced-4g-dual-sim-smartphone.html

 

Pytanie: Czy w tej wersji telefon obsługuje europejskie (w tym polskie) częstotliwości LTE ??

Edytowane przez yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stycznia Xiaomi ma podobno pokazać Mi4S , w tym roku zapewne pojawi się też Mi5, w GFXBench pojawił się tablet 9,2 cala, plotki mówią, że ma się też pojawić tablet 7,9 cala. To pokazuje, że Xiaomi nie zamierza odpuścić w tym roku, a tak naprawdę to nie wiemy czy jakiegoś asa w rękawie na ten rok Xiaomi nie ukrywa, do końca roku jeszcze daleko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

http://www.xiaomishop.com/208-redmi-enhanced-4g-dual-sim-smartphone.html

 

Pytanie: Czy w tej wersji telefon obsługuje europejskie (w tym polskie) częstotliwości LTE ??

 

Xiaomishop to zaden oficjalny sklep, jak nazwe swoje firme Xiaomi Oficjalny Skelp to odrazu bede oficjalnym sklepem? ;)

 

JEDYNY oficjalny jest mi.com i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

http://www.xiaomishop.com/208-redmi-enhanced-4g-dual-sim-smartphone.html

Pytanie: Czy w tej wersji telefon obsługuje europejskie (w tym polskie) częstotliwości LTE ??

Ale wiesz że na MIUIPolska jest post o nowym Redmi? I jest wyjaśnione jakie jest LTE.

Poza tym Xiaomishop? Weź skasuj to oficjalne bo jeszcze ludzie uwierzą...

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. rozumiem. Dzięki za pouczenie :)

Jest w takim razie ktoś, kto kupował przez ten akurat sklep ?

Mam od razu traktować go jako nieakceptowalny i podejrzany wybierając innego sprzedawcę np. z IBG ?

Edytowane przez yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stycznia Xiaomi ma podobno pokazać Mi4S , w tym roku zapewne pojawi się też Mi5, w GFXBench pojawił się tablet 9,2 cala, plotki mówią, że ma się też pojawić tablet 7,9 cala. To pokazuje, że Xiaomi nie zamierza odpuścić w tym roku, a tak naprawdę to nie wiemy czy jakiegoś asa w rękawie na ten rok Xiaomi nie ukrywa, do końca roku jeszcze daleko ;-)

Pytanie jest jaka bedzie specyfikacja tych urzadzen bo Redmi 2 nie powala. Jedynie mozna byc pewnym ze Mi5 bedzie super. Druga sprawa jak bedzie duzo urzadzen to bedzie duzo problemow z aktualizacja. Juz maja a urzadzen nie maja na chwile obecna duzo. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak juz ktoś dostanie ten nowy telefonik to proszę by napisał coś o nim a szczególnie czy występują dalej problemy z ramem czy się grzeje itd. Dobrze by było jakby to był ktoś kto miał wcześniej 1s i rozumiał problemy o których mowie. A potrzebne mi to dla tego że jak udało się xiaomi ujarzmić problemy na redmi 2 to można mieć nadzieję i to wielkie nadzieje ze w v6 na 1s zostana one naprawione. A skoro xiaomi wydaje kolejny telefon z 1gb ramu a doskonale wie o problemach z ramem to znaczy ze udało im się ten problem rozwiązać - chyba logiczne. Tak więc to może być wielka nadzieja dla wszystkich wkur..... Użytkowników 1s i może będą czekali do kwietnia z nadzieją a nie ze znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy pamietac ze cena Redmi 2 nie ulegla zmiane w stosunku do Redmi 1S a zmian troche jest: procesor 64bit, LTE i to na dwoch slotach, bateria wieksza o 10% a sam telefon troche sie skurczyl. Wg mnie zmiany sa w porzadku. A z pamiecia RAM nalezy wierzyc ze Xiaomi wie co robi. Byc moze pojawi sie wersja 2S w przyszlosci, ktora podkreci specyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wychodzi na PLNy? 650zł wyliczyłem, ale tak serio? No i mogli by dać 2GB RAM i snapka 615.

 

Włącznie z DHL wyszło 710 PLN ;)

 

Edit: Co do pamięci, to tutaj jest info odnośnie jego optymalizacji ;)http://en.miui.com/thread-74703-1-1.html

Edytowane przez Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

http://www.xiaomishop.com/208-redmi-enhanced-4g-dual-sim-smartphone.html

 

Pytanie: Czy w tej wersji telefon obsługuje europejskie (w tym polskie) częstotliwości LTE ??

 

Excluding tax... Doliczcie najpierw obowiązujący dla lokalizacji sklepu podatek, a potem mówcie o cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też przymierzam się do zamówienia redmi 2, mam obecnie od roku  pierwszego redmi i jestem mega zadowlony, najbardziej wymagająca gra która czasami urzytkuje to fifa więc nic mocniejszego nie potrzeba. Pierwszy telefon który idealnie spełnia moje wymgania i nie zawiódł moich oczekiwań. Żona ma 1s i jest bardzo zadowlona.

 

Może jakieś wspólne zamówienie zrobimy lub Accessories 4 You zamierza sprowadzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poczekajcie. Cena jeszcze pojdzie do dolu. Dzisiaj rusza sprzedaz ze strony xiaomi a zainteresowanie redmi 2 na chwile obecna jest bardzo male.

 

więcej niż 10 dolarów nie zejdą - ale może to spowodować obnizkę ceny redmi 1s (oby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...