Skocz do zawartości

Asphalt 8 Brak Reakcji


degas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy możecie pochwalić się czy uruchamia się na Waszych Mi4 gra Asphalt 8?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM

Gra jest za darmo, więc nie narażam Was na żadne koszta choć zajmuje ponad 1GB...

Mnie gra zatrzymuje się na logo Gameloft co mnie lekko zmartwiło, bo poza tym odpaliłem np. Dark Knight Rises bez żadnego problemu a gra równie wymagająca jak pierwsza.

Poza tym nie odczuwam żadnych innych dolegliwości pod kątem wydajności.

Gre wyrzucałem, instalowałem od nowa, resetowałem telefon - nic nie powoduje jej uruchomienia...

Dzięki za sprawdzenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 1.07.2015o15:14, Bullsblood napisał:

Przed odpaleniem gry trzeba zmienić język systemu na angielski. Gra nam się odpali i spowrotem będzie można wrócić na polski. wystarczy tylko raz zmienić język nie trzeba przed każdym uruchomieniem aplikacji.

 

Wysłane z mojego MI 3W

Można się dowiedzieć jak to zrobić? Gdzie zmienić język przed pierwszym odpaleniem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed odpaleniem gry trzeba zmienić język systemu na angielski. Gra nam się odpali i spowrotem będzie można wrócić na polski. wystarczy tylko raz zmienić język nie trzeba przed każdym uruchomieniem aplikacji.

 

Wysłane z mojego MI 3W

Można się dowiedzieć jak to zrobić? Gdzie zmienić język przed pierwszym odpaleniem?

 

W ustawieniach miui.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2015o15:14, Bullsblood napisał:

Przed odpaleniem gry trzeba zmienić język systemu na angielski. Gra nam się odpali i spowrotem będzie można wrócić na polski. wystarczy tylko raz zmienić język nie trzeba przed każdym uruchomieniem aplikacji.

 

Wysłane z mojego MI 3W

Potwierdzam - działa.

Można zamykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...