Skocz do zawartości

Numer dzwoniącego podczas korzystania ze słuchawek bluetooth


Lord Sithek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Korzystam z Redmi Note 4X i Xiaomi.eu (ostatnia wersja dev na ten model). Kiedy jestem na słuchawkach bluetooth i przychodzi połączenie zewnętrzne, numer dzwoniącego zawsze jest odczytywane na głos, cyfra po cyfrze, i po angielsku. To dość irytujące. Zastanawiam się, czy to funkcja MIUI i czy można ją jakoś wyłączyć? Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 3 producentów słuchawek numer powtarzają tylko chinolskie, najtańsze śmietniki... I tych używam najchętniej, bo nie muszę albo latać i szukać telefonu, albo zastanawiać się w której kieszeni go mam... Albo kto, do licha, 4 ltery zawraca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, słuchawki nie są całkiem byle jakie, Treblab X5 ;) Jeśli to bajer słuchawkowy, to kicha, pewnie wyłączyć się nie da... Często słucham muzyki na rowerze i telefon mam schowany w minisakwie, dlatego używam aplikacji do odczytywania na głos przychodzących wiadomości i nazw kontaktów, od których jest połączenie (dzięki czemu mogę zdecydować, czy warto się zatrzymywać ;) ). Niestety, przez tę "funkcję" apka jest blokowana i nie może odczytać nazwy kontaktu. A numerów na pamięć nie znam :P Ciekawe, że w słuchawkach kablowanych tego problemu nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...