Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki Problem


lulek35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

błagam pomóżcie, bo nie mogę znależć rozwiązania (chyba, że źle szukam...)

 

Dostałem dziś z Chin od ibuygou Mi4. Skorzystałem z instrukcji http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ ,

wybrałem wersje v5 stable...

 

Po wgraniu i ponownym uruchomieniu ciągle wyskakują mi błędy na dole ekranu "unfortunetly, Xiaomi Services Framework stopped" i z innymi procesami "......com.android.phone stopped", "clock stopped", klikam OK , ale wyskakują jeden po drugim, nie da się nic zrobić....

Po klikaniu OK i przejściu jakimś cudem procedury po ostatecznym restarcie nadal to samo ...(wszystko mam po angielsku, żaden samouczek mi nie wyskakuje ...)

Pomóżcie...:(

 

 

ps: plik który wgrałem miał nazwę "MIUIPolska_cancro_4.8.22_kk-4.4", żeby było jasne.

Edytowane przez lulek35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jaka wersja była wcześniej. Z tego co pamiętam ibuygou dawało właśnie 4.8.22 więc nie powinno być problemu. Ale też nie widzę tutaj nic poważnego. Wejdź w recovery i wykonaj Wipe user data. Powinno pomóc.

Wysłane z MI4

 

 

A jak wykonam recovery i wipe user data to coś dalej powinienem zrobić?

 

Generalnie kupiłem tel ze względu na Wasz portal i same pozytywne opinie a tu taki szkopuł... :( Wybaczcie, ale jestem początkujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wykonam recovery i wipe user data to coś dalej powinienem zrobić?

 

Generalnie kupiłem tel ze względu na Wasz portal i same pozytywne opinie a tu taki szkopuł... :( Wybaczcie, ale jestem początkujący...

 

Acid dzięki.... a odnośnie wersji to którą powinienem wybrać na początek? Bo wypowiedź "nosports" troche mnie zmieszała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile byś chciał wolnego ramu? 2GB? 2,5GB? A jeśli tak to powiedz co chcesz tam trzymać?

Masz jakiś swój wykonywalny skrypt co potrzebuje na starcie 2GB wolnej pamięci? Masz grę, która się nie uruchomi jak jest "tylko" 1,4GB? A jak po paru dniach masz 600 MB wolnego to czy wciąż możesz uruchomić jakąś wymagającą grę?

 

Pomyśl logicznie i odpowiedz sobie sam na to pytanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...