Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Link? Wujek Google, wpisać xcelerate 1s i pierwszy wynik masz link do forum wraz z zakładką download. Ja instaluje przez twrp, można też chyba przez aktualizację tak jak robisz co piątek z tym że wskazujesz plik z xcelerate.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem na tym sofcie że przy ładowaniu telefon tylko mruga i nie chce się odpalać? Trzeba podpiąć inną ładowarkę i po jakimś czasie zaczyna ładować normalnie. Problem softu? Czy ładowarka/bateria? Ktoś coś wie?

 

Znalazłem na forum info na ten temat, tzn jak rozwiązać problem, ale pojawił mi się symptom po raz kolejny...

 

Wcześniej na lolipopie ani na V5 problemu takiego nie miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby wgrać najnowszy kernel, trzeba mieć najnowsze miui ? Aktualnie mam 5.6.25, jak można zaaktualizować do najnowszej?

 

Drugie pytanie, czy można wgrać inny system blokady klawiatury? W miui 5 jak wpisywałem kod od razu przechodziło do pulpitu, teraz musze wpisać kod i przesunąć ekran od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze sciagac cale prawie 400mb ? czy trace dane przy aktualizacji?

co do blokady to nie chodzi mi o całkowite wylaczenie tylko zeby nie bylo koniecznosci po wpisaniu kody przewiniecia ekranu od dolu do gory

Tak, musisz ściągać całe. Nie, nie tracisz danych.

A sprawdziłeś chociaż tę opcję? To jest to o co Ci chodzi, chyba że źle wytłumaczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde a taki sobie " iOS 9 " zmyslny

zastosowalem. Trzeba zmienić na domyślny. Płynnie działa i nie ma z nim problemów.

Jeszcze jedno pytanie ( gdzieś już o to pytalem ale nie mogę znaleźć tego postu) powiadomienia aplikacji... Niby wszystko zaznaczone na zielono ale msg nie daje znaku życia jak ktoś pisze do mnie, a fb na ikonie pokazuje cyfrę z liczba wiadomości ale nie zawsze. Da się coś z tym zrobić?

Uprzedze: miałem FB lite jednak to nie dla mnie.

Edytowane przez paralityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! :)

Widzę, że przegapiłem stabilne (ponoć) v6 na Redmi 1s.. Ja od dłuższego czasu siedzę na CM12.1. Ten temat widzę, że dość rozległy i ciężko tu coś konkretnego znaleźć, dlatego poproszę o odpowiedź (a jeżeli już było to linka) na kilka pytań:

1. Skąd pobrać prawilne MIUI v6 na ten telefon? Z oficjalnych linków znalazłem tylko wersję 5.5.8 :/

2. Czy można to zainstalować jak każdy inny rom, przez TWRP, czy trzeba jakoś kombinować?

3. Jak sprawa bugów z wersji v5 takich jak ubijanie aplikacji w tle (czyli np. puszczam muzykę, odpalam Endomondo i mi się player muzyczny wyłącza)?

4. Czy ktoś kto korzystał z CM12.1 może w dwóch słowach porównać te wersje? Warto wrócić do MIUI jako takiego?

 

Z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! :)

Widzę, że przegapiłem stabilne (ponoć) v6 na Redmi 1s.. Ja od dłuższego czasu siedzę na CM12.1. Ten temat widzę, że dość rozległy i ciężko tu coś konkretnego znaleźć, dlatego poproszę o odpowiedź (a jeżeli już było to linka) na kilka pytań:

1. Skąd pobrać prawilne MIUI v6 na ten telefon? Z oficjalnych linków znalazłem tylko wersję 5.5.8 :/

2. Czy można to zainstalować jak każdy inny rom, przez TWRP, czy trzeba jakoś kombinować?

3. Jak sprawa bugów z wersji v5 takich jak ubijanie aplikacji w tle (czyli np. puszczam muzykę, odpalam Endomondo i mi się player muzyczny wyłącza)?

4. Czy ktoś kto korzystał z CM12.1 może w dwóch słowach porównać te wersje? Warto wrócić do MIUI jako takiego?

 

Z góry dzięki! :)

1. Pobierz MIUI na miuipolska.pl.

2. Normalnie się instaluje.

3. To już kwestia użytkownika, jak wrzucisz messengera i fb w tle, a dodatkowo playera i endo to prawdopodobnie się wykrzaczy i to nie tylko na MIUI. Jak nie będziesz mieć RAMożernych apek w tle to wszystko powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...