Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra co daje ten xcelerate - roUmiem ze przyspiesza ale np daje więcej ramu w systemie? I czy dużą jest różnica z a bez? No i dajcie linka skąd ściągnąć i powiedzcie czy do każdego wydania decyzji jest inny xcelerate czy jest jeden dla wszystkich

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Sorry ze truje dupe ale na weekend będę żonie wracał do miui bo na cm jej wolno strony się wczytuje (sprawdzałem dwa a nawet trzy razy dłużej jak na moim note lte) tak więc wrócę do miui jak dalej będzie zamulony (Facebook manager stron przeglądarka i np galeria lub aparat) to kupię jej note lte. Która wersje najlepiej zainstalować żeby chodziła płynnie?

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i tak bd poki co, ale to jest na tyle zjadliwe ze ten od miui chowa sie gleboko, musza uaktualnic skads zrodla pod kernela wtedy usuna problem migotania, uwazam ze to sprawa kosmetyczna dosc, poza tym jest elegancki jak na 1gb zarzadzanie ramem, pelna kontrola pod synapse, bajeczny czas pracy baterii i wszystko inne hula :) kto wie o czym mowie ten juz zawsze XC sie bd trzymal, jedyny bol d*py to brak obslugi MI PC suite, ale da sie z tym zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i tak bd poki co, ale to jest na tyle zjadliwe ze ten od miui chowa sie gleboko, musza uaktualnic skads zrodla pod kernela wtedy usuna problem migotania, uwazam ze to sprawa kosmetyczna dosc, poza tym jest elegancki jak na 1gb zarzadzanie ramem, pelna kontrola pod synapse, bajeczny czas pracy baterii i wszystko inne hula :) kto wie o czym mowie ten juz zawsze XC sie bd trzymal, jedyny bol d*py to brak obslugi MI PC suite, ale da sie z tym zyc

Uff a już myślałem że telefon mi umiera :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, za instalowałem nowe miui i do tego ten szybszy Kernel i wydaje się ze jest naprawdę ok. Po czyszczeniu ok 500 MB wolnego. Średnio kolo 200 lub 300 ale zarządzanie ram naprawdę dobrze działa wszystko chodzi całkiem dobrze. Wiadomo trochę ramu brakuje i np Facebook manager stron i przeglądarka z kołowymi kartami i np Facebooka ubija ale robi to bardzo płynnie i nie odczuwa się się tego zwiedzania jak to było na v5 lub wcześniejszych wersjach v6. Powiedzcie mi czy normalnie mogę aktualizować system prze,z aktualizacje z tym nowym Kernelem czy po aktualizacji musze znów wgrywać Kernel przez twrp?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że WiFi ma lepszy zasięg nie jakoś super hiper ale w miejscu gdzie miałem zawsze 1 kreskę czy to na V5 czy do poprzedniej aktualizacji to teraz jedna kreska up =) jest minus niestety który zaczyna denerwowala a mianowicie telefon potrafi się zawiesić i restart straty długo się odpala.. Tak czy siak dla mnie jest spoko i nie narzekam

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam czasy kiedy na v5 co drugiek gierki nie szlo odpalic bo sie zaraz wylaczala, a teraz co nie wlacze to ustawienia max i nawet nie przytnie, nie mowiac juz o aparacie gdzie wczesniej po zrobieniu foty i wejsciu w galerie ta sie wylaczala z przeciazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś napisze i wyskoczy dymek z mesengeraa to już masakra

Hehe, nie dziwię się, Messenger i fb to są dwa pożeracze RAM-u. Używanie ich na telefonie z 1 GB to samobójstwo. Jeżeli już trzeba to polecam FB lite, odchudzona apka od Facebooka łącząca apki fb i messengera w jednej, zajmuje z 2 MB na wewnętrznej i z 5 MB RAM-u ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak wam ale mi na głupim candy crash ram spada do 60 mb po wyjściu i usunięciu go z pamięci podręcznej ram wskakuje na 250. A jak ktoś napisze i wyskoczy dymek z mesengeraa to już masakra

A masz najnowsze miui. Powiem Ci że fb i messenger chodzą płynnie, nawet chrome nie zawiesza się. Gdyby bateria była tylko lepsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...