Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem miui 6 na nasze redmi 1s. Będzie to działać ?

xiaomi.eu/community/threads/rom-miui-6-redmi-1s.26482/

Not works:

- Digitalizer firmware update (Kernel "bug", its missing at all.)

- Model (Redmi 1S is missing from MIUI 6.)

- Vibrator

- Camera

 

czy na pewno warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj ukazała się nowa wersja MIUI v6 Special Edition v3 [13-Jan-2015]

 

Changelog :

 

2015.1.13 Update (MIUI6 5.1.10) 
1, the system is synchronized to MIUI6 5.1.10, fixes video FC issues (from red rice note4G, you can refer to its official update)
2, USB drive adjust some part of the solution to be tested whether the students appear problem has prompted the driver is not installed
 
Known bug:
 
1, the shutdown alarm clock does not work (kernel driver issue)
2. No millet assistant (kernel driver code caused no f_mdb.c)
3, part of the telecommunications card initialization slow, it may need to * # * # 4636 # * # * Set what can only be
 
Password: U964
Edytowane przez Tomecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli to prawda że na lewym romie miui 6 wszystko juz działa ok to należy mieć ogromne nadzieje ze w normalnym miui na ten telefon wszystko będzie śmigać. Wkoncu by to ten telefon uzdrowisko. Tylko czemu xiaomi czeka tak z wydaniem tego romu? Dla mnie nielogiczne

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli to prawda że na lewym romie miui 6 wszystko juz działa ok to należy mieć ogromne nadzieje ze w normalnym miui na ten telefon wszystko będzie śmigać. Wkoncu by to ten telefon uzdrowisko. Tylko czemu xiaomi czeka tak z wydaniem tego romu? Dla mnie nielogiczne

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Wypuscili Redmi 2 i chca zwiekszyc sprzedaz. Zobacz jakie sa plusy kupna redmi 2, nowy procesor, lte i miui 6. Smieszne jest to ze ktos przezucil ich system na ten telefon przed nimi, ale komedia bedzie jak juz wszystko bedzie dobrze dzialac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby kogoś interesowało Miui V6 na nasz telefon to podaję link do całkiem przyzwoicie działającego romu.

http://en.miui.com/thread-81385-1-1.html

Mam zainstalowaną ostatnia wersję z 12 lutego i jak dla mnie wszystko ładnie chodz.

A jak z ubijanie aplikacji i ogólnym zamulaniem telefonu?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko chodzi w miarę płynnie,ale zauważyłem że po wyjściu z chrome czasem ładuje launcher.Połączenie aero jest bardziej stabilne niż  na v5 47.0.0 i telefon mniej się przy tym grzeje,bateria też chyba dłużej trzyma,ale na razie za wcześnie żeby o tym mówić.Jedyny mały minus,który zauważyłem to słabe wibracje przycisków funkcyjnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko chodzi w miarę płynnie,ale zauważyłem że po wyjściu z chrome czasem ładuje launcher.Połączenie aero jest bardziej stabilne niż na v5 47.0.0 i telefon mniej się przy tym grzeje,bateria też chyba dłużej trzyma,ale na razie za wcześnie żeby o tym mówić.Jedyny mały minus,który zauważyłem to słabe wibracje przycisków funkcyjnych.

I jak kolego z tą baterią? Jest lepiej? Dłużej trzyma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chińskie śmieci?Jakie, bo ja nie widzę. Czasem ładuje pulpit przy wychodzeniu z chrome lub grenyfy. Mms-y nie dochodzą jeżeli nie jest uruchomiony transfer. Po za tym wersja z 27 lutego jest stabilna.

Klawiatura potrafi czasem przyciąć przy wlaczaniu dużych liter. Trzeba tylko wibracje zwiększyć w ustawieniach zaawansowanych klawiatury bo domyślne są ledwo wyczuwalne. GPS ok, telefon przy tym się nie grzeje, zasięg GSM ok. Wifi również ok. Xposed hula.

Cały room działa podobnie do 45 v5-chyba najstabilniejdzej wersji v5 na nasz telefon.

Co do wydawania wersji, to wystarczy prześledzić forum, z którego room pochodzi.Dwa dni po piątkowej aktualizacji jest wersji multi. Nie zapominajcie przy tym ze to port a nie wersja oficjalna.

Edytowane przez 13dan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na pokładzie V5.3.6, czyli najnowszy wypust. Są FC Play Store, Pisząc o śmieciach miałem kilka chińskich apek ( nie pamiętam nazwy ) ale nie był to problem gdyż można było je odinstalować. Reasumując ROM naprawdę godny uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam plusa i aero,ale pobrałem tę apkę https://play.google.com/store/apps/details?id=pixelrush.xphonefree&hl=pl

wyłączyłem systemowy dialer i pozostał tylko ten pixel.Kontakty i dialer systemowy zniknęły z pulpitu tak więc może w ten sposób rozwiąże się twój problem.


wyczytałem jeszcze coś takiego na temat twojej apki;UWAGA: W przypadku połączeń alarmowych (911, 112, ...) PixelPhone korzysta z systemowej aplikacji Kontakty, więc odinstalowanie / wyłączenie nie jest to zalecane! Przetestuj działanie połączeń alarmowych przed rozpoczęciem korzystania z PixelPhone!

więc nie wiem czy po wyłączeniu systemowego będzie wszystko działać.Ja po wyłączeniu systemowego wykonałem połączenia do dwóch osób i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...