Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś podobny problem na CM, mimo dostępu do wi-fi żarło mi dane pakietowe i żadna aplikacja nie widziała tego ruchu. Na cm wrzuciłem miui, wszystko poczyściłem i dalej było to samo. Do dziś nie wiem co zżerało te dane. W moim przypadku pomógł miflash.

Zainstalowałem nowe miui plus dakvik. Zobaczymy co będzie się dziać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu mowic, ja robie tak co pt: ssam softa, xc oraz apm moda, wchodze do twrp, daje wipedalvik cache i cache, nastepnie w batchu daje po kolei zeby instalowal miui, potem xc, na koniec apm moda i finito, dziala i musi dzialac!

Edytowane przez OutSideR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advance Power Menu

 

Dzięki za  info. Dokonam jeszcze raz próby.

Moje działania były takie same za wyjątkiem instalacji XC za jednym razem.

No i oczywiście nie instalowałem APM MODA.

Za drugim razem razem sformatowałem również pamięć wewnętrzną i przywróciłem ustawienia fabryczne, niestety nic to nie dało.

Edytowane przez Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze brakuje tutaj LOL i XD! Po jakiemu to jest napisane,przypomina język polski! Muszę się odmłodzić ze 30 lat żeby to zrozumieć!

 

 

@OutSideR

ale co tu mowic, ja robie tak co pt: ssam softa, xc oraz apm moda, wchodze do twrp, daje wipedalvik cache i cache, nastepnie w batchu daje po kolei zeby instalowal miui, potem xc, na koniec apm moda i finito, dziala i musi dzialac! 

Edytowane przez Mundi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze brakuje tutaj LOL i XD! Po jakiemu to jest napisane,przypomina język polski! Muszę się odmłodzić ze 30 lat żeby to zrozumieć!

 

 

@OutSideR

ale co tu mowic, ja robie tak co pt: ssam softa, xc oraz apm moda, wchodze do twrp, daje wipedalvik cache i cache, nastepnie w batchu daje po kolei zeby instalowal miui, potem xc, na koniec apm moda i finito, dziala i musi dzialac! 

 

Ja zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie bierz mnie za gimnazjaliste, napisane jest skrotowo bo trylion razy sie to samo powtarza, ale jak najbardziej zrozumiale dla osob ktore maja chociaz podstawowe pojecie

jezeli cos jest nie jasne to warto zajzec do dzialu tutoriale, a nastepnie "slowniczek dla poczatkujacych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z poziomu telefonu zainstalowałem aktualizację do CM12.1. Od próby sflashowania tej aktualizacji mam problemy i złapałem bootloop, na szczęscie mogę wejść do recovery.

 

Chciałym sobie zainstalować MIUI v6. Powiedzcie mi, która wersję na dzień dzisiejszy najlepiej zainstalować? Tą która jest na stronie głównej - https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=31768 ?

 

UMdtQN3.jpg

 

Czy może istnieje jakiś nowszy lepszy build? Zależy mi na stabilności. Jakieś cuda jak xposed czy apm są mi niepotrzebne, im prościej i stabilniej tym lepiej.

 

Drugie pytanie a raczej prośba, mógłby mi ktoś podrzucić link do GAPPS pod Miui v6? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...