Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę powiedzieć że mam problem przy ladowaniu baterii gdy piszę sms.. Używam SwiftKey i potrafi samoczynnie wcisnąć kilka przycisków na raz przez co wychodzą śmieszne wiadomości =P Jeszcze jedna sprawa mianowicie gdy używałem ładowarki przenośnej to telefon zrobił samoistny restart 2x wiec coś jest nie halo bo wcześniej tego nie miałem.. Dodam jeszcze że jestem po full wipe

Tapnięte z mojego HM 1S

Zmień kable lub ładowarki. Pomoże na wariujacy dotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z czcionką? Gdzieś mi tu mignęło, że już zostało poprawione.. Ja wczoraj pobrałem najnowszą wersję (5.8.20), mam czcionkę na "S" i szczerze mówiąc - wciąż jest za duża. Czy może "poprawione" oznacza, że dopiero w kolejnej wersji będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam MIUI V5, ale że trzeba zrobić porządki na telefonie, to chcę wrzucić od razu najnowszą wersję MIUI V6.

Pytanie - jak? Tak jak do tej pory (do głównego katalogu a potem apka update), czy jakieś udziwnienia?

Wiem, że odpowiedź na pewno jest w  tym temacie, ale przez 80 stron ciężko się przedrzeć...

Swoją drogą taki prosty tutorial aktualizacji z V5 do V6 powinien być gdzies przypięty, żeby to pytanie się nie powtarzało (bo domyślam się, że jest częste)...

Druga sprawa - sam ROM czy coś jeszcze warto doinstalować? Póki co mam stąd ostatnią wersję V5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie skaszanił się MiFit ? Jakis miesiąc temu (na sofcie 5.8.6) rozłączyłem pracującą bez zarzutu opaskę i wczoraj próbowałem podłączyć ponownie. W międzyczasie 2-3 aktualizacje softu.

Teraz nie mogę ustawić wszystkich trzech alarmów. Któregokolwiek bym nie próbował ustawić zmienia się i zapisuje tylko pierwszy.

Problem był też z ustawieniem weryfikacji odblokowania ekranu. Nie można było ustawić potwierdzenia symbolu odblokowującego ekran dla opaski.

Zakładam, że problemy pojawiły się wraz z wersją v7.

 

Z odblokowywaniem jakoś poradziłem sobie wracając do wersji 1.4.113 i po ustawieniu odblokowania aktualizując do 1.5.912. Najnowszą pominąłem bo ma wkurzające, chińskie OK ;)

Alarmy drugi i trzeci w MiFit są cały czas martwe - linkują się z pierwszym.

 

Od biedy da się z tym żyć ale przecież nie tędy droga. Można totalnie wyczyścić system "z opaski" i pozostałości po niej ? Żeby było "fabrycznie" i dodać ją zupełnie na świeżaka ?

Poprosiłbym bardziej doświadczonych koleżanki/kolegów o jakieś małe howto/dobre rady w tym temacie. Oczywiście wszystko poza full wipe mile widziane ;)

Edytowane przez Szuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na v7 mam wszystko tylko potwierdzenie wzoru mogę sobie rysować do znudzenia. Nie finalizuje ustawienia.

 

W ogóle coś się krzaczy apka. Często nie odświeża przewijanego menu. Zostają jakieś widma - jak na załączonym obrazku.

 

EDIT.

Full wipe jednak musiał nastąpić. Apka wstała nieco na nogi. Działają alarmy, działa odblokowanie. Widma nie pojawiły się.

 

Ale. Nie działa, jak nie działało szukanie opaski. Opaska dodaje się "po cichu" podczas podłączania. Po prostu po chwili mielenia jest dodana i tylko komunikat o tym świadczy.

Tapnięte z Redmi 1S

post-3145-0-30550600-1440842408_thumb.pn

Edytowane przez Szuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...