Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Po nowej aktualizacji nnie moge zrobić autoryzacji mi band. 

Korzystam ze starej wersji 1015

Wyskakuje "strona nie jest dostępna nie można załądować strony internetowej xxxxx

net::ERR_ACCESS_DENID"

EDIT: trzeba było dodać usługe xiaomi do monitora danych

Edytowane przez rm_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem z CM przez TWRP - FULL WIPE i instalacja najnowszego miui z miuipolska.pl ;-) bez żadnych kombinacji z mirecovery...

P.s. Kiedyś jak wydawało mi się, że po wgraniu TWRP pojawiły się problemy z kartą SIM ktoś powiedział, że niema to najmniejszego wpływy na system, więc nie wiem co za różnica czym wgrywamy system TWRP czy mirecovery...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cm11, zrobiłem full wipe i zainstalowałem MIUIPolska_armani_5.5.8_v6-4.4, potem zrobiłem wipe dalvic/cache  i chciałem zainstalować to xcelerate w pliku o nazwie "MIUI-prod-bld5-npr", ale przy flashowaniu w TWRP mam błąd z "zip signature verification failed" i nie wiem co teraz. Pojawił się także maluti problem z komunikatami, że proces zegara i poczty został zatrzymany.

Plus przy niektorych startach systemu nie wykrywa karty sim.

Edytowane przez noroslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a na żony 1s mam zainstalowana wersje miui z 9.07 czy jakoś tak w każdym razie jest ok i nie chce zmieniać. Mam tam zainstalowany Kernel w wersji 2 czy mogę tera bez problemu wgrać v5 czy potrzeba do tego najnowszej wersji miui?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem lipcowe miui z xc ver.3 ale mnie dość poważnie zirytowało, Nosze fona w tylnej kieszeni na d..pie i potrafił się 4 razy sam z niczego włączyć, za ostatnim razem nabiło mi 80 minut rozmów. Na org miui to się nigdy nie zdażyło Wróciłem do org. miui. Teraz mam

ostatnią aktualizację z piątku i XC 5. Nie włączyl się do tej pory sam ale za to jakąś godzinkę temu wyłączył się samoistnie leżąc nieużywany. Zatrzymnam jeszcze dzień czy dwa to XC jeśli się nic nie zdaży to super a jeśli będzie wpadka to powrót do kernela made by miui.

1-no na pewni na + XC - bateria dużo wolniej się rozładowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nosze w kieszeniach, plecaku i nic się nie dzieje. Blokada przed przypadkowym użyciem włączona i działa znakomicie. Reset z d..y zaliczyłem raz po pierwszym odpaleniu po aktualizacji i wygraniu kernela a potem już bez zarzutu.

Tapnięte z Redmi 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć że mam problem przy ladowaniu baterii gdy piszę sms.. Używam SwiftKey i potrafi samoczynnie wcisnąć kilka przycisków na raz przez co wychodzą śmieszne wiadomości =P Jeszcze jedna sprawa mianowicie gdy używałem ładowarki przenośnej to telefon zrobił samoistny restart 2x wiec coś jest nie halo bo wcześniej tego nie miałem.. Dodam jeszcze że jestem po full wipe

Tapnięte z mojego HM 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu Xcelerate tel nie łapie wifi- ktoś ma jakiś pomysł na to jak naprawić? Nawet nie wyszukuje sieci, nie mogę nawet włączyc szukania ręcznego... Zrobiłam devlik wipe czy jak to się nazywa w TWRP po instalacji kernela, czy mam robić jakieś inne wipe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm powiem tak, 2gi raz ten sam błąd, Żeby usunąć usterkę za pierwszym razem zrobiłam kompletnego wipe'a - włącznie z flashowaniem globalnej v6, poźniej wgrałam polskie miui, potem wgrałam twrp (ze sklepu google- poszłam na łatwizne, bo według instrukcji z tego tutorialu nie dawało rady wgrać http://miuipolska.pl/forum/topic/1687-redmi-1-twrp-td-i-wcdma/

 

po instalacji TWRP powiedziało mi, że coś poszło nie tak (komunikat w stylu, ze być może już kiedyś miałam wgrane takie recovery) ale do TWRP weszło bez problemu, po uruchomieniu kom nie chcialo sie szybko połączyć z wifi, ale po restarcie działało normalnie,

następnie wgrałam kernel, zaznaczyłam opcję usuń cache i delvik (dane zostawiłam)  no i po instalacji wifi nie działa znowu, restart tym razem nie pomógł. 

Może przy którymś wcześniejszym flashowaniu  TWRP nie usunęłam, że teraz łapie błędy? Czy można odinstalować ten kernel?

 

Edit: a obecnie w ustawieniach zaawansowanych wifi, moj adres Mac i IP jest niedostepny, 

Edytowane przez aliexula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze wifi nie pokazuje mac ani ip to normalne, nie pokaze tego poki sie nie polaczysz, zas sprawa samego wifi wyglada na problem ze sterownikiem pod nie, mialem kiedys ten problem jak jakis inny kernel probowalem pod cm, jezeli nic nie pomaga, to jest jeszcze opcja, format partycji systemowej i wtedy postawienie calosci w miflashu, ale to polecam zaawansowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie MIUI. Chciałem sobie ze starego systemu przerzucić wszystkie hasła do wifi. Odpowiedzialny za to jest pliczek wpa_supplicant.conf. Podgrałem w odpowiednie miejsce, ale chyba w MIUI to jakoś inaczej działa, bo nic to nie dało, a obecne hasła do wifi są chyba gdzieś indziej jednak zapisywane. Myślałem, że jak kitkat to jest wszędzie tak samo.

Wiecie może czy ten pliczek (lub jego zawartość) ma być może w innym miejscu? Ewentualnie, czy da się jakoś do MIUI zaimportować hasła wifi jakoś zbiorczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez chmurę

 

Rozwiń proszę :)

Google teoretycznie sam sobie to między urządzeniami synchronizuje, ale przy MIUI się nic nie dzieje takiego (ani apki ani wifi).

A może masz na myśli chmurę Xiaomi? Jeżeli tak - to jak w niej umieścić hasła z innego systemu? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do problemu lagującego się dźwięku w odtwarzanej muzyce. Sprawdzałem ustawienia zarządcy CPU i mam ustawione ondamned czy coś takiego, niestety dalej lagowało. Na forach w języku wroga znalazłem info, ze problem jest z nami od v5 jeszcze ale nie każdy jest tego świadomy, myśląc że to problem z odtwarzanym plikiem. Problemem jest bufor dźwięku, który przy utworach o zbyt dobrej jakości się... Rozwiązaniem jest zmiana wielkości bufora z auto na 250 ms. Ja w powerampie zmieniłem te wartość w ustawieniach i przestało zatrzymywać odtwarzanie.

Edit. Bufor zwiększyłem do 500 ms bo wciąż sporadycznie pojawiały się zatrzymania. Testuję dalej.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...